Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Traxx


Traxx
őstag

Arra rá tudtok kérdezni, hogy miért kezelik olyan mostohán a terméktámogatást, és szándékoznak-e ebben fejlődni? Konkrétan az Idol 2S-nél tragédia, ami megy...a cég egyik zászlóshajója (most már az Idol 3 az), de nyár óta egy darab frissítés nem jött hozzá. Nem csak verzión belül nem, de kisebb hibajavítások sem verzión belül, pedig a cég számára is ismertek a problémák :U

Amikor teszteltétek tavaly nyáron a telefont, akkor ígéret volt a közeljövőben érkező Kitkat, de arra is csak vár mindenki, és a kisebb telefonok is megkapták, de pont az elvileg csúcsmodellt tojják le extra látványosan.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#2) Chevalier válasza Traxx (#1) üzenetére


Chevalier
tag

Néha jobb ha nem jön KitKat, tanulva az LG hibájából, mert az F6 ot csúnyán elb*szta tönkretette. Minden tulajnak meg kellett tanulni downgradelni.
És érted ignorálják a panaszokat,pedig használhatatlan rendszert tettek le az asztalra

Ha az Alcatelnél tudják hogy soha nem lesz stabilabb a JB-nél, gyanús hogy ez van a háttérben. Családom Idol mini-je is elég szerencsétlen amúgy -van ami rosszabb lett a frissítéssel- ,

OFF OFF OFF
Pet Benatar - Hit me with your best shot-ot szénné játszottam GH3-ban annak idején diadalmasan. :DD

[ Szerkesztve ]

einhorn az finkle

(#3) Traxx válasza Chevalier (#2) üzenetére


Traxx
őstag

Én bőven meglennék Kitkat nélkül is, ha jönne rá 4.3-on belül frissítés, ami azt a pár kezdetektől fennálló, de annál bosszantóbb hibát kiküszöböli. De az a baj, hogy a megjelenése óta semmi nem jött rá, a terméktámogatás mint olyan, ismeretlen fogalom. És ez a márka egyik csúcsmodellje esetén különösen égő és gáz.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4) Halkow.


Halkow.
senior tag

Frankó csereakcióba szívesen elfogadnám a nagyobb modelt

(#5) Chevalier válasza Traxx (#3) üzenetére


Chevalier
tag

Más piacokra szánt ROMokat néztél?

einhorn az finkle

(#6) Traxx válasza Chevalier (#5) üzenetére


Traxx
őstag

Tudtommal nincs rá másik verzióra gyári ROM (a készülék topicjában lett volna bőven szó róla). A forráskódot sem töltötte még fel az Alcatel a honlapra.

Elvileg akad egy CWM recovery az xda-n, de egyrészt az ottani topicindító sem próbálta, másrészt nem olvastam róla itthoni tapasztalatot. Én pedig nem érzem magam hozzáértőnek ahhoz, hogy fejest ugorjak a nagy ismeretlenbe, mert ilyesmit még nem csináltam, ez az első okostelefonom.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.