Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Bocsánat, de a kenyérpirítós résznél felröhögtem :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tossa-tól nem messze vtunk campingben,szép kis város :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Haha, hideg vizben nem tul franko furdeni, hasonlo okok miatt mar nekem is volt szerencsem megtapasztalni. A Samsungos koreai ugynokos szoveg jo volt.

(#4) ggeleven


ggeleven
őstag

Imádjuk az összes bejegyzést, jöhet minden mennyiségben! Jó szórakozást/munkát gyerekek! ;)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ez a bejegyzés hatalamas volt, szétröhögtem magam, több ilyet kérünk! :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#6) joey04


joey04
titán

Már most látni, hogy szakmailag megint 0 lesz a MWC, de az ilyen hangulatos írások miatt imádom, hogy ott vagytok! :C :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) judas13


judas13
addikt

:C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én ezt a tusolást habozás nélkül számon kérném AliceWake kisasszonyon. ;]

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#9) Luck Dragon

Szeretem ezeket a sztorikat olvasni. Jöhet még! :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) julius75


julius75
aktív tag

A képen egy Junkers Euroline kazán, ami egy nagyon megbízható, de alsó kategóriás kazán a Junkers kazánok közül. Nos emiatt nem tárolós, hanem csak átfolyós üzemben tud működni, így viszont a sztori sántít, de nem is kicsit.....

(#11) atosan


atosan
addikt

Szeretem ezeket a cikkeket, jókat kuncogtam a stílusán 😀
További jó munkát!

Maine coon

(#12) dud998


dud998
őstag

De jót röhögtem megint! Ez zseniális volt Bog! :C

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#13) eszgabor válasza julius75 (#10) üzenetére


eszgabor
aktív tag

Lehet rá indirekt tárolót kötni, akkor pedig stimmel a sztori.

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#14) #80439296


#80439296
törölt tag

Látom, a kazánon megfogtátok a lényeget. Ámen.

(#15) szami777


szami777
addikt

"AliceWake úgy éjjel 3 körül piritóst kívánt fogyasztani"

Hát ha kajafless van, nincs mit tenni :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#16) Cifu válasza julius75 (#10) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ahogy eszgabor már rámutatott, feltehetően van egy indirekt melegvíztároló utánakötve, hiszen a történet szerint bevizezni és habosítani még volt melegvíz. Sima átfolyós működés esetén már itt sem lett volna melegvíz...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#17) lalakov


lalakov
senior tag

Srácok, amit az élet művel veletek az jobb bármelyik szappanoperánál. Imádom az utazási cikkeiteket. Szeretem a tesztjeiteket is, de nem tervezitek, hogy közösen utazgassatok a világban? Szívesen olvasnám hetente is a különböző "kalandjaitokat". :)

(#18) -Ben-


-Ben-
veterán

Hát ezen baromi jót nevettem. ;] Köszi... :C

(#19) #02683648


#02683648
törölt tag

A MWC-n bemutatott cuccok közül igazából csak az "új" 3310-es Nokia érdekel, de ezeket a cikkeket érdemes olvasni :C :C

Sok helyen a tulajok már kiírják hogy mit nem szabad kihúzni ha még akarsz melegvizet.
A legutóbb Belgrádban voltam Airbnb-ben, ott ki volt írva egy hasonló mellé hogy ne húzd ki.
Igaz, csak szerbül volt, én valamennyire tudok szerbül, aki nem tud az maximum a mellett lévő három felkiáltójelet érthette :N

(#20) moleculez


moleculez
veterán

Na, hát így kell ezt csinálni kérem...
Hideg vizes tusi... Tinikoromban fesztiválokon dolgoztam, és sosem találkoztam melegvizzel. Nagylevegő-beugrik-sikit-mosdik-káromkodik-kiugrik.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) Góliát


Góliát
senior tag

Szép tartalmas írás. Köszönöm, hogy elolvashattam. :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#22) akooos


akooos
veterán

Engem inkább az érdekel, hogy a szupertitkos Samsung eseményen a kezetekbe adtak-e egy S8-at :)) Ezt az állítást gondolom sem megerősíteni, sem cáfolni nem szabad... :D

(#23) Parci válasza julius75 (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bizonyára leolvastad a képről, hogy kombi a kazán és nem csak fűtő (+ indirekt hmv tároló), sherlock :U

egyébként jól lebuktattad bogot, igazából otthon ül a nappaliban és ennyire durva történeteket talál ki.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#24) Dr. 444Hertz válasza akooos (#22) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Erre a legális válasz az, hogy keksz. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Mindig vicces akar lenni..de szegénykémnek nem megy..

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#26) xxman válasza ChuckyCheese (#25) üzenetére


xxman
senior tag

ez kinek szólt? :B

I just wanna have some fun.

(#27) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A kazán eset után volt valami kollektív megrovás, vagy irgalmas voltál Bog? :D

Finn the human

(#28) pusszycat válasza Matada2.3 (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A bűnös el lett fenekelve,ennyi. :P

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#29) Matada2.3 válasza pusszycat (#28) üzenetére


Matada2.3
veterán

Arról remélem lesz valami anyag az MWC utáni összefoglaló videóban. :))

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#30) Dr. 444Hertz válasza Matada2.3 (#29) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Vagy a PH-n...
Mármint igen, itt a Prohardver lapcsaládon belül egy cikkben. ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31) pusszycat válasza Dr. 444Hertz (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Új tagok instant... :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#32) Matada2.3 válasza Dr. 444Hertz (#30) üzenetére


Matada2.3
veterán

Azért néha belegondolok, hogy Alice mit gondolhat rólunk, amikor végigolvassa ezeket a masszív fantáziálásokkal megáldott hozzáoszlásokat. :D Nem akarom, hogy rossz képe legyen rólunk. :B

Finn the human

(#33) szami777 válasza Matada2.3 (#32) üzenetére


szami777
addikt

Az a hajó már elment. ;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#34) Dr. 444Hertz válasza Matada2.3 (#32) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem valami kiéhezett vadállatokat képzel ide nulla intelligenciával... Amiket ide kommentelünk, teljesen jogos :C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#35) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem meg az nem lenne normális ha nem lenne ilyen komment. Legyünk már reálisak. Majd 70 fölött lehet konszolidálódni. :C

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#36) Matada2.3 válasza Dr. 444Hertz (#34) üzenetére


Matada2.3
veterán

+ (#35) pusszycat és (#33) szami777

Hát akkor urak (ha ezt megelőlegezhetem nektek) akkor folytassuk eme jó szokásunkat. ;] Nincs vesztenivalónk!

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#37) Dr. 444Hertz válasza Matada2.3 (#36) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Adom. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#38) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

És a Tossza de márt senki sem csapta még le, hm :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#39) Tomi_Ohl válasza Matada2.3 (#32) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nem csoda, ha sokaknak az ideálja. Szép is, a mobilokhoz is ért, mi kell még? ;]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#40) pusszycat válasza Tomi_Ohl (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha elmondom, kicsapnak... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#41) Dr. 444Hertz válasza Tomi_Ohl (#39) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ne húzza ki a konnektort ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#42) Matada2.3 válasza Tomi_Ohl (#39) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem árt, ha a bojlerekhez is konyít valamennyit. ;] OFF áradat, HSZ megvonás lesz ebből. :U

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#43) Dr. 444Hertz válasza Matada2.3 (#42) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hogy ne csak off legyen:
Jó a Toyota :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44) Tomi_Ohl válasza Dr. 444Hertz (#41) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

+Matada2.3 jó, ennyi talán még jól jöhet néha. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#45) Annonymvs


Annonymvs
csendes tag

A dugó kihúzásáért át kell irányítani a koreai ügynököket. Talán le tudja őket beszélni az akku használatáról.
Bog hozta a szokásos formáját, szerencsére.Külön tetszett a "35 perc lett,én meg ideges".
A Honoról van hír ? :R

(#46) Annonymvs válasza Tomi_Ohl (#39) üzenetére


Annonymvs
csendes tag

Mindenki magára gondolt. Én is. :C :R

(#47) Góliát válasza Dr. 444Hertz (#43) üzenetére


Góliát
senior tag

+1

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#48) Keem1


Keem1
addikt

Halljátok, emberek, én a blogbejegyzések miatt szoktam várni az MWC-t. :DDD
A hírek fölött úgyis át szoktam siklani, mivel majd a teszt által leírtakat szippantom be. De a blog, az valami verhetetlen. :C

Régebben voltak útifilmek, azok is tök jól sikerültek, remélem, idén is sikerül összeizzadnia a srácoknak (és lánynak).

(#49) Franklin válasza Keem1 (#48) üzenetére


Franklin
addikt

+ 1

Engem is a backstage sztorik érdekelnek a legjobban, nagyon szeretem olvasni ezeket a beszámolókat.

Gyakrabban is utazhatna a stáb :)

(#50) nyisziati válasza #02683648 (#19) üzenetére


nyisziati
veterán

"Sok helyen a tulajok már kiírják hogy mit nem szabad kihúzni ha még akarsz melegvizet."
Többek közt nálunk ezért van átfolyós gázbojler. Régebbi típusú, nincs mit kihúzni. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.