Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) milkabrams


milkabrams
őstag

Én egyszerűen nem értem a Lenovot, ennyi pénzért ez egy rossz vicc, talán nagyobb is mint az iPad 8 árban lévő p11, egy tab s7/s7+/iPad air4/2020-as pro/mellett mi értelme egy ilyen termék létezésének?
De M1-es pro is van egy hangyányit drágábban🤣

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#2) laciba77


laciba77
tag

Az új M8 megkapja a jelenlegi M8 FHD prociját. Remélem lesz ebből a változatból is FHD, több rammal, jobb procival.

(#3) joelke HU


joelke HU
senior tag

Yoga Tab 13 gondoltam nem lesz filléres cucc felénk, de hát na ez azért nekem már sok. De azért kicsit vérzik érte a szívem.

Motorola G51

(#4) JayZ


JayZ
tag

A helio g90+6gb ramos "plus" modell izgalmasan hangzik :K

[ Szerkesztve ]

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Egyikre sem izgultam ra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Luck Dragon

Egyszerűen drágák. Ebben az árkategóriában már ott van az Apple is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Mp3Pintyo válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Így van, teljesen érthetetlen ez a magas árazás. Megnézem, hogy mikor fog a Lenovo 5 év folyamatos frissítést biztosítani ezekhez az eszközökhöz amit szinte hasonló áron megkapsz egy iPad esetében.
Persze hiába a "jobbnál jobb" Androidos tabletek ha magára a tabletre optimalizált alkalmazásokból alig van.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#8) vlesi69


vlesi69
senior tag

Én tegnap előtt vettem egy Yoga Tab 11-et, 4G, 8/256, Nagyon jó gép. Vasárnap használtam, bekapcsolt 4G, böngésztem a neten, 4 óra képernyő idő és 64 százalékon van az akku még. Először egy P11 Prot akartam de az azért drága, és ahogy keresgéltem lehet már kapni, és így lett Yoga 11-es.

(#9) jimmedly válasza vlesi69 (#8) üzenetére


jimmedly
senior tag

Üdv!
Én is pont ezzel a modellel szemezek. Az a bajom vele hogy a proci teljesítményét nem tudom mihez viszonyítani. Mennyire gyors, erős?
Ez az egy eddig amiben minden benne van amit keresek. 8/256 igen tekintélyes, plusz ebbe sim kártya is mehet amit szintén szeretnék használni.
Néztem még:
Huawei matepad 11-et: oxigen os, sokszor használunk youtubet, így rögtön már nem az igazi, nincs sim foglalat, de erős.
Xiaomi tab 5. Szép, erős, de se sim foglalat, se sd kártya, se gps.
De valahogy a lenovo felé hajlanék mert minden van benne amit szeretnék, ráadásul a kialakítása is egyedi, nagyon bejön!

(#10) vlesi69 válasza jimmedly (#9) üzenetére


vlesi69
senior tag

Már leveleztünk privátba, megnéztem a Huawei 11 tabot is nem lenne rossz de a gugli hiánya sajnos. Ezért cseréltem le a telefonomat mert már nem guglisak, most Samsungot használok.

(#11) jimmedly válasza vlesi69 (#10) üzenetére


jimmedly
senior tag

😊👍👌

(#12) jacsab


jacsab
újonc

Sziasztok!

Lenovo Yoga Tab 11 vásárlása előtt állok, viszont fontos lenne hogy fusson rajta a Vodafone tv app (előfizetés nyílván van, telefonon szépen fut, viszont régi noname tableten "MV1803" hibával az indított csatorna betöltésénél mindíg kidob). Van valakinek tapasztalata a kérdéses tablet és app kompatibilitásáról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.