Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkiDev


SkiDev
senior tag

Hát nem valami acélos felhozatal. :U Majd az ár eldönti végülis, de a Play-t nem tudom hova tenni... Miért Play? A HD felbontás miatt? A csirke aksi miatt? A csirke hardver miatt? Esetleg azért, hogy aki megveszi játékra annak az idegein játsszon a telefon? ;]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#2) erahurka


erahurka
félisten

Csak én vagyok így vele, vagy más szerint is ocsmányak ezek az alul egy centis kávás, felül notch-os telefonok? Miért nem tették az alsóba szelfi kamerát akkor már? Borzasztó :(

(#3) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Nos... hát.... legalább nem vitrinben rohasztották ezeket a kütyüket!

(#4) roli543


roli543
őstag

Nem rosszak. A Playen az alsó kávára egy qwerty billentyűzet is simán elférne ...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) ghiottone válasza erahurka (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Alulra kell a panel vezérlő elektronikának a hely. Ha ott kisebb vagy nincs alsó káva akkor be van hajtva a kijelző, de az marha drága még - főleg a közép kategóriában.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A G7-es fehér hátlappal kifejezetten jól mutat.

(#7) erahurka válasza ghiottone (#5) üzenetére


erahurka
félisten

OK de akkor miért nem teszik oda a front kamerát? A Xiaominak sikerült a Mi Mix 2-nél. Ha meg szelfizik az ember vagy ilyesmi, varázslat, megfordítja a telefont és egyből felül lesz a kamera :Y

(#8) forgonati


forgonati
őstag

Csepp noccs + akkora káva, amit más megoldott noccs nélkül. Gyönyörű. Úgy 3 éve már nem érdekelnek a Moto termékei.

Keelah Se'lai!

(#9) Solten


Solten
addikt

Jonak tunnek.

Saor Alba

(#10) joey04


joey04
titán

nyugodtan hozzátehetjük a Motorola márkanevet is, mert az ismét szerepel a terméknevekben, és mi ennek roppant mód örülünk.

ebben mi az örömteli? :F ez csak egy felirat manapság. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) olaho80


olaho80
tag

Sziasztok! Valaki vásárolt már moto G7 készüléket? Ha igen megosztaná véleményét. Beszélgetési hangminőség, térerő, kamera, hang ilyesmi. Segítő válaszokat előre is köszönöm.

(#12) ghiottone


ghiottone
nagyúr

BF akcióban rendeltem pár G7 Powert kollégáknak - kíváncsi vagyok hogy fognak szuperálni.:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.