Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslien


leslien
nagyúr

jöhet azonnal.... :))

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2) Zé.


Zé.
tag

,,viszont a mono hangszórókat sztereóra cserélték."

Mi van a beharangozott - kijelzőbe épített hangszóróval? :F

(#3) leslien válasza Zé. (#2) üzenetére


leslien
nagyúr

lesd meg ezt.. ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Ez elég komoly S10 versenytársnak néz ki. Elbizonytalanodtam.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) Bocha válasza Zé. (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Elfelejtettük beleírni, jogos, köszönjük, hogy szóltál! :R Kijelzőbe építették a hangszórókat.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) leslien


leslien
nagyúr

G8 impressions MKBHD..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7) logitech1


logitech1
tag

Nem rossz. :D

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#8) roli543


roli543
őstag

Érdekes. Hátulra is tehettek volna ebből a Tof kamerábol. Valahogy nekem nem izgalmas ez a telefon. Nyílván nagyon erős, meg gyors és minden igényt kielégít, de valahogy hiànyzik belőle az izgalom faktor... akàr egy ud ujjlenyomatolvasó, vagy valami egyediseg, valami amivel mèg jobban ki tudna tűnni a sok csúcsmobil közül... és gondolom nem az alacsony árával fog.

Minden esetre ez egy remek telefon de (számomra!) unalmas lett

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez nagyon bejön! Kábé a legnagyobb, amit még szeretnék használni, de tetszik annyira, mint egy S10e. Remélem, hozzánk az olcsóbb változat (is) jön; mivel LG, hamar be fog esni az ára!

[ Szerkesztve ]

(#10) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

továbbra is alul felül káva + giga notch.
a v30-on is kb ekkora kávák voltak. notch nélkül.
cserébe tellegethetek a telefonnak. ezaz. :W
ez viszont konkrétan felháborító: "az árérzékenyebb piacokon szolgáltatói döntéstől függően lehet, hogy csak a két hátlapi kamerával szerelt változat kerül a boltok polcaira, míg más régiókban három lencse kerül majd a hátlapra"
mind2 új lg helyett szívesebben vennék v35-öt. ha lenne

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#11) Bocha válasza JoeCockBill (#10) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ez szerintem is igen kellemetlen dolog, de hangsúlyozottan nem az LG tehet róla: a szolgáltatói nyomás egy-egy gyártón ezen a szinten nagyon nagy tud lenni, ha pár piacon azt mondták, hogy csak akkor lesz G8 a portfólióban, ha két hátlapi kamerával és X euróval olcsóbban jön, akkor az LG-nek nincs nagyon választása. Mindebből én mondjuk arra következtetek, hogy a G8 nagyon nem arra az árszintre lesz belőve, mint a konkurens csúcskészülékek, egyébként a szolgáltatók nem hiszem, hogy a hátlapi kamerák számán vacakolnának.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) JoeCockBill válasza Bocha (#11) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

megértem, csak engem mint felhasználót, egyáltalán nem érdekel. teszemhozzá soha egyik gyártónál sem hallottam ilyesmiről hogy valamit kihagynak az aktuális flagshipjükből régiótól függően, csak az lg-nél

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#13) Sn00k


Sn00k
veterán

Atyaeg ritka gagyi. :DDD

3njoy the Lif3

(#14) #16820480 válasza roli543 (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem is az jutott elsőre az eszembe erről is, meg a V50-ről is, hogy mennyire jellegtelen telefon lett.

(#15) mirci18


mirci18
addikt

Dögunalmas jellegtelen tucatkészülék.
Tele felesleges új funkciókkal.
Az Lg G4 óta nem tud semmi nagy dolgot mutatni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#16) leslien válasza JoeCockBill (#12) üzenetére


leslien
nagyúr

soha egyik gyártónál sem hallottam ilyesmiről hogy valamit kihagynak az aktuális flagshipjükből régiótól függően, csak az lg-nél

csak a konkurens csinál olyat h a Usa verzió a franko Eu. a simlis lásd tavalyi S9

szerk
annyira nem más mert pl a Snapdrgon verzában van rádió...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17) JoeCockBill válasza leslien (#16) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

ez kicsit más történet

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#18) Rexton


Rexton
tag

"Négy színben, feketében, pirosban és kékben lesz elérhető"
Itt valami nem oké :DDD

(#19) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

valaki tudja követni az LG termékpalettáját?

én már abszolút nem tudom ... csak úgy tűnik számomra, hogy f*ssa ki magából egymás után a telefonokat .. se semmi jellegzetes..

a samsungnál legalább az elnevezés kicsit logikusabb volt eddig.. bár azt se vennék soha...
de lg esetén azt se tudom már mi van valahol a v30 után vesztettem el a fonalat, mint ha pár havonta jelent meg volna belőle újabb variáns...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#20) jacis


jacis
nagyúr

Ez inkább egy G7s :(((
LG nincs a helyzet magaslatán.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) Bibby


Bibby
addikt

Teljesen sík a hátlap. Azért az nem rossz.

Ελευθερια η θανατος

(#22) #10647296


#10647296
törölt tag

Mindenben tökéletes, sokkal rosszabbra számítottam. Már majdnem Sonys lettem, de ezek a méretek nagyon tetszenek.

(#23) Fred23 válasza #16820480 (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

A G6-ra is sokan mondták, hogy jellegtelen, de én azt is nagyon szépnek láttam és látom. Tényleg amolyan normál, átlagos, semmi különös kinézete van ennek a G8-nak, meg talán már uncsi is a G7 után szinte csontra ugyanaz a forma, de számomra mégis szép, és teljesen elégedetten tudnám használni. Nem igénylek semmi extrát, csak egy jó mobilt. Végre kapott egy erősebb akkut a G8 személyében G7! Meg vágtak a magasságából kicsit, kompaktabb lett. Csak ne 200 fölöttről induljon nálunk, vagy legalább essen be hamar 160-ra, annyiért vinném is!

Hmm, megy a kavarc még rendesen. G8s?

[ Szerkesztve ]

(#24) #16820480 válasza Fred23 (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

A G6 szerintem kimondottan szép, a szoftvere miatt viszont végül inkább megváltam tőle. Sajnos abban a formájában nem tudta számomra nyújtani a "jó mobilt".
Ez viszont ilyen 12 egy tucat, bármelyik random telefon lehetne '18-ból.

(#25) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Lehet, hogy jellegtelen, de nekem jobban tetszik, mint az S10. Kövezzetek meg, de szerintem az ronda(hátulja), ez meg snasz, de legalább nem áll ki a kamera. Kékben jól is néz ki.

Viszont összességében nem vált ki belőlem sok mindent. Tucatból 1. Ilyen kávák mellé meg még noccs is.. :(((

Persze, ha annyiért adják, mint egy Xiaomi pl, akkor máris elgondolkodtató, de van egy érzésem, hogy ha S10 árban nem is lesz, egy Mix 3 5G fölé lesz azért lőve..

Everybody lies.

(#26) ghiottone válasza leslien (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Majd 4-5 hónap múlva aztán 14 napon belül meg lehet menne is vissza. :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#27) SlyChocolate válasza JoeCockBill (#12) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nem mondod?
Pl samú évek óta mellőzi az FM rádiót, csak, hogy egyet említsek.....

(#28) Zé.


Zé.
tag

Érdekes. Hátulra is tehettek volna ebből a Tof kamerábol. Valahogy nekem nem

Két változat is van: LG G8 ThinQ illetve: LG G8s ThinQ
Az utóbbiban a kijelző Amoled és az akku picit nagyobb, és a széles látószögű
kamera le van butítva. Az új fejlesztések pro és kontra nem derül ki:
[link] [link]

Mi értelme van még ezt is variálni, csökkenteni a kamerákat 2 - 3 db?
Minimális lesz az árkülönbözet az őszre/télre. Ha már újat, jobbat veszek, én nem kukacoskodok pár ezer forinton... Miért bonyolítja a gyártást a Cég?
Ha gyárt nagyobb akkut is, akkor a V40-es mobilba is tehetett volna nagyobbat
Kíváncsi vagyok a kamera tesztekre is...(Az ,,s" változatban azt is lebutították)
Anno a G2 ill. G2 mini korában a minit a kutyát nem érdekelte, inkább később,
de a fő telót volt értelme megvenni... Most is --- lehet, hogy inkább a V40 -et?..

(#29) JoeCockBill válasza SlyChocolate (#27) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

tehát csak ide gyártanak direkt fm rádió nélküli változatot? nem tudtam.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#30) leslien válasza ghiottone (#26) üzenetére


leslien
nagyúr

benne van a pakliba... :D
S10vs LG G8 vs Nokia 9

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#31) thomeef válasza Barthezz2 (#25) üzenetére


thomeef
őstag

Toyotát akarunk Dacia áron effektus mi? :U

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#32) babosmiki


babosmiki
addikt

Király, már ezek is kezdik, hogy tavalyi házban adják el az idei csúcsmobiljaikat.. :((( Amúgy nem lenne rossz.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#33) Barthezz2 válasza thomeef (#31) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Xiaomi is messze van a Daciától.. De az LG is a Toyota-tól..

De nem, nem akarok, de ha +100k valami, akkor adjon is érte valamit. Ez az LG nekem nem ad.

200k alatt elgondolkodnék, de nem lesz annyi. Így nem veszek. Ennyi.. ;)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#34) leslien válasza Barthezz2 (#33) üzenetére


leslien
nagyúr

attól függ h mikor akarod venni? mert hamar beesik az ára...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#35) igi válasza Rexton (#18) üzenetére


igi
aktív tag

Én is vagy ötször elolvastam de nem találom a negyedik színt :D

this is the beginning of a beautiful friendship

(#36) Fred23


Fred23
nagyúr

Hands-On: LG G8 ThinQ Review.

Eddig ez a mobil a befutóm, és azt hiszem, egyetlen kihívója lehet már csak az Xcover 5 személyében, ha bejelentik egyáltalán, és még jónak is tűnik. Illetve ha lesz XZ4 Compact, az is esélyes lehet akár, de szerintem S10e árban lenne, és sajnos jobban is tartaná a kezdeti árát, mint a G8.

(#37) beyruth82


beyruth82
veterán

Ez is bukás lesz ahogy a G3 óta minden lg telefon....

(#38) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Bootloopot ugye nem felejtették ki belőle? :DDD

(#39) tybsen válasza Répafőzelek (#38) üzenetére


tybsen
addikt

+1 ;] :DDD

(#40) prolad


prolad
őstag

Ha hozza a szokásos LGs árat (illetve áresést), akkor egy nagyon ütős darab lesz. Ha majd lehet itthon kapni.

(#41) mjani1172


mjani1172
addikt

Tipikus LG, mint egy magyar állami, belügyi cég lenne. Értelmetlen modellpolitika, értelmetlen üzletpolotika, lassúság, bizonytalanság.
Igazából fél év alatt sem vezették be az elődjét, (V) itt az utód. A G8 pedig már most két verzióban létezik, ami úgy néz ki ezen kívül piaconként is változik, tehát az osztrák lehet más lesz mint a magyar. Legalábbis a zavaros dolgaikból eddig ezt látni.

[ Szerkesztve ]

(#42) janeszgol válasza mjani1172 (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Szerintem ma a legcikibb gyártó az LG. A Sony, meg a HTC legalább időben kiadja a telóikat, még ha keveseket is érdekel.
Az 1 év garanciát sikerült már visszatornázni 2 évre?

[ Szerkesztve ]

(#43) VIBO válasza [Prolixus] (#4) üzenetére


VIBO
őstag

Épp erre gondoltam, hogy vissza mondjam-e az s10+ előrendelésem :DDD

Na yo nem. De a promo video üt viszont :P

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#44) janeszgol válasza [Prolixus] (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez? Na ne viccelj. Majd ősszel lesz az, mire megveheted. Ja nem, akkor már nem, mivel elmennek mellette. És ne feledjünk az 1 év garival párosított hibátlan minőséget (bootloop, szellemképes kijelzők).

Ejnye LG, mi lett belőled? A Doogee-val vagy egy szinten a szemeben, csak ők másképpen sz*rok. Anno a G2-vel odabactak a piacnak. 2013-ban. A G4 önmagában okés lett volna a gyenge kijelző ellenére, csak hát bootloop-biztos volt szegény. A G5 is majdnem* hozta a kötelezőket, csak hát bootloop és szellemképes kijelzők (*a kijelző még mindig gyenge minőségű volt)...

VIBO, hát igen. Promozni, önsajnálatozni nagyon tud a gyártó, csak ebből láthatóan nem élnek meg.

[ Szerkesztve ]

(#45) Fecogame


Fecogame
veterán

Tetszik, jöhet :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#46) Chevalier


Chevalier
tag

Ó nahát ez pirosban jöhet

einhorn az finkle

(#47) Fred23


Fred23
nagyúr

Hol olvasok új infót?! HVG szerint a telezoom kamera csak a koreai piacos G8-asokba kerül bele, vagyis mi a hátul kétkamerás változatot fogjuk kapni.

(#48) leslien válasza Fred23 (#47) üzenetére


leslien
nagyúr

lesz itthon is.. max garancia nem lesz rá csak bolti...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#49) Zé.


Zé.
tag

Attól tartok, hogy igencsak varázslatos lesz az ára! Úgy meg bűvészeknek lesz
jó, a mobil fölött kézzel varázsolni...
:C
Persze majd le megy az ár, de akkorra ésszerűbb lesz V40-et vásárolni, mert
értelmesebb, hasznosabb a tudása, mint e varázsdoboz kínálata! :K
Egyébként gratulálok az LG új innovációihoz!

(#50) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az LG-be azt bírom (Telefonok terén) hogy kidobnak egy új Szériát, kijön rá a következő szoftver verzió még (addig 1-2 bizt. Update) és aztán kalap/kabát és majdnem semmi támogatást nem kap....mert már jön az új széria.

Egy telefont, miért nem úgy gyártanak ahogy kellene? Minek évente 2 csúcsmodellt (G és V széria) fejleszteni/kidobni/gyártani? (minden gyártó értendő ez alatt) régen egy telefont addig használt az ember, míg tönkre nem ment... most mi van? Évente kell új! (ezt nevelték a társadalom számára...ezért van az ami...)

Ki ért velem egyet és ki nem, s miért? :R
Van benne (nem kis) ráció, de ezt reggelig lehetne folytatni...
Jó kis telefon az LG (G és V széria) de kezdek besokallni már kicsit... :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.