Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na végre jött pár telefon ezekkel a SoC-okkal is, Legalább a fogyasztásuk visszafogott lesz a 12nm miatt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ezek egyre jobbak. Kellene egy 4.2 :DD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3) sBc válasza vodrosjozsi (#2) üzenetére


sBc
aktív tag

Nekem is tetszik, jó a mérete és az ára.

[ Szerkesztve ]

(#4) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Tök jó lenne a kèpátlókhóhoz a kèszülèkek perifèriáit is hozzácsapni& akkor lehet hogy rengeteg jövőbeli vita&Rinya alól mentesülne a topic... szerintem.😁

(#5) sBc válasza Lincoln6echo (#4) üzenetére


sBc
aktív tag

(#6) DS39 válasza sBc (#5) üzenetére


DS39
nagyúr

gyakorlatilag kiadták a Huawei P smart-ot egy évvel később Nokia névvel. (2 mpx a másodlagos kamera, cikkben el van ez írva.)
És 2019-ben még mindig micro USB

[ Szerkesztve ]

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát nem tudom. Én nem venném meg egyiket sem. A 3.1 pl 35 ezerért jó vétel, felette nem. Ez alól a 3.2 sem lehet kivétel. És azért a 3.1-nek a kijelzője elég jóra sikerült (a kamerája viszont vacak), illetve annyiért az az SoC nem is rossz. VGA-ban erősebb a Galaxy A6-nál. A 4.2 70 ezer forintért bukás gyanús.
Amire kíváncsi leszek ezekkel kapcsolatban, az a kijelző és a kamera (felvett hangminőséggel együtt).

[ Szerkesztve ]

(#8) worxland válasza DS39 (#6) üzenetére


worxland
addikt

Kirin 710 vs Snapdragon 429
3 GB RAM vs 2 GB
FHD+ vs HD+

Tényleg ugyanaz. Ja, nem.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#9) DS39 válasza worxland (#8) üzenetére


DS39
nagyúr

semmi gond hogy nem ugyanarról beszélünk.

tavalyi P smart, és 4.2-es Nokia, amire én gondoltam. 3/32, 13+2 mpx, 3000-es akku, képátló, micro USB, a proci Kirin 659 vs Snapi 439 különböző, de gondolom közép kat. mindkettő.

Amúgy a Nokia esetén hogy csak HD+ 70k-ért az gáz.

[ Szerkesztve ]

(#10) ates


ates
aktív tag

Néhány tízessel sajnos túl vannak árazva (rápillantottam az aktuális ES kínálatra, ezt alapul véve!). Jelen esetben a konkurencia nagyon erős ajánlatot tud prezentálni a néhány hónappal korábbi modellekkel. Később, talán. :)

(#11) TCSZ


TCSZ
senior tag

A 3.2 engem érdekelne... Csak félek, hogy már nagy lenne nekem.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#12) worxland válasza DS39 (#9) üzenetére


worxland
addikt

El kell keserítselek, a Snapi 429 valószínűleg a Kirin 659-el sem veszi fel a versenyt. Amit eddig olvastam, az alapján a 429 a legjobb helyzetekben is max. 50%-al gyorsabb a 425-nél, ami a 659 sebességének felére képes Antutu-ban. Szóval (tavalyi) közép kategória mindkettő, de a 429 inkább csak alsó-közép. És hát a szememben a HD+ szintén egy nem elfogadható kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#13) Lincoln6echo válasza sBc (#5) üzenetére


Lincoln6echo
tag

thx :R (nem szemrehányás,vagy számonkérés volt)

(#14) TCSZ


TCSZ
senior tag

Vajon a Nokia 3.2 lesz a piros szolgáltatónál? Valaki tud valami infot?
Köszönöm! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#15) janeszgol válasza janeszgol (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Na, megjelent az Edigitalban a 3.2. Újra elolvastam a cikket és egy valami fogalmazódott meg bennem. Ennyi vacakot egy rakáson. Bármely Huawei/Honor ajánlat jobb, de nem csak az, hanem a régi Nokiák is azok. Ki a fene venné meg a 4.2-t 70 ezerért, amikor ott az 5.1 Plus, mai jóval erősebb. 3.2 helyett is ott a Nokia 5 vagy az 5.1.
Nem baj. Nem sokára kiesik a Huawei és majd válogathatunk az ilyen vacak ajánlatok között. Hurrá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.