Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jajj... Már ők is Unisoc? Mennyit pénzt adott a Spreadtrum, hogy bekerüljenek ide is?

28nanométer... Szép

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Életképes? Kinek?

Munkatársam kapott Alcatel 1X-et céges telefonnak. Olyan dolgokat csinál, hogy például a csengőhangnak beállított MP3 csak úgy eltűnik a készülékről. Nagyjából havonta. Bármit csinálunk. Emellett frissítés konkrétan egy darab se jött még rá (amúgy Telekomos készülék).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) ghiottone válasza Cifu (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kártyafüggetlen 1x-et vettünk párat bentre vegyesen a 2gb ramos és az 1gb ramos Android Go verziósat is. Pár hete egy rendszerfrissítés, ami csak biztonsági frissítés és néhány javítás volt kb. 1 óra alatt tudott lefuttatni. Emiatt és amiket te is említesz inkább léptünk egyet és a Honor 7A-kat vesszük 37 ezerért 3/32-es kiszerelésben. Nem szívatjuk feleslegesen a kollégákat.

Kíváncsi leszek a készülék tesztjére. Alap telefonnak ennyiért elmegy, de csak a 3gb ram miatt tűnhet életképesnek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) judas13


judas13
addikt

Alcatel 1-et sem nagyon árulják még ha a saját oldalakunk fent is van. Akkor legalább ez bejön ennyiért.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#5) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ha beválik még lehet életképes, pláne egy Android go ellen

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem tűnik sem jónak, sem rossznak. Elmegy. Az elődeik ebook olvasáshoz jó, munkához, egyáltalán közösségi élményhez nem alkalmasak. Otthon elolvasni rajta a könyveket, újságokat, talán weblapok olvasgatása és ennyi. Esetleg videó (youtube, film), de aztán tényleg ennyi. Tehát célhardvernek jók voltak (de ezekből is egyszerre csak egyre), másra alkalmatlanok.

[ Szerkesztve ]

(#7) tuki2200


tuki2200
senior tag

Úgy néz ki mint a 2013-ban megjelent Galaxy S4 ami már a saját korában sem számított szépnek..

(#8) Genova1983


Genova1983
tag

Alcatelnél általában az optimalizációval van gond.Hiába a papíron erősnek tűnő hardver.Volt telefonom tőlük (pop 4s),de nagyon nem voltam vele elégedett.

(#9) #86973952 válasza Genova1983 (#8) üzenetére


#86973952
törölt tag

Viszont amit jól összehoznak szoftveresen, az tényleg jó. Abból a vonalból pl. a Pop C7 jó volt ezen a téren.

Az is igaz, hogy a szoftveres támogatás nem az erősségük. Ilyen összegű terméknél meg aztán tényleg nem érdemes várni a csodát. Itt valamit elrontanak, akkor lehet imádkozni a javításért.

Ettől függetlenül ár/érték arányban tényleg jó a cucc. Csak szerintem sok lesz a lemondás.

(#10) idegen lény


idegen lény
őstag

Kék színben egész jól néz ki!

"13 MP, f / 2,0, 1/3 ", 1,12 µm
2 MP mélységérzékelő
LED vaku, HDR, panoráma
1080p @ 30fps
Aktív zajszűrés dedikált mikrofonnal"

Jó ez ennyiért! Remélem, lesz benne rendes, kihangosítható rádió is, nem csak az a fülhallgatós baromság.

(#11) ρσгτσ válasza idegen lény (#10) üzenetére

1%? Akkor van esélyem! :DD

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11) #86973952 válasza idegen lény (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ettől még 99% eséllyel borzalmas lesz a kamera. Maradék 1%, hogy csak simán gyenge. Persze ez kb. normális ennyiért.

(#12) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Nagyon szuper...
Csak majd a hétköznapi használat során derül ki,hogy mit tud.Mivel évek során volt szerencsém többféle telefont birtokolni,ennél nyugodtan ki merem jelenteni,hogy több lesz a bosszusága a tulajdonosnak és nem teszi zsebre azt,amit majd ez a hulladék ad.;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#13) #86973952 válasza idegen lény (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

Most láttam, hogy közben szerkesztettél. :)

Ilyen kategóriájú telefonoknál pont arra jó a 13 megapixel és a hátlapra szerelt két kamera, hogy eladják a telefont. Érdemi változást nem nyújt a többi, hasonló áru modellhez képest.

Ez igaz a középső kategóriában is, meg úgy majdnem általában. Pl. 24-48 megapixeles középsős telefonok.

Az Alcatel amúgy sem kiemelkedő ebben. Meg például a megjelenítőn is szeretnek spórolni. Ami nagyobb tragédia. A kamerában inkább köt kompromisszumot az ember. Kijelzőben kevésbé.

[ Szerkesztve ]

(#14) aprokaroka87 válasza #86973952 (#9) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az Android Go-hoz van támogatás, de az meg inkább vicc szerintem.

Azért vicces hogy 2019-ben nem tudnak 30-40 ezer forintos árkategóriában valami normálisabb telefon összerakni.

Persze vannak kivételek.

[ Szerkesztve ]

(#15) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az a kérdés, hogy most akkor 10 vagy 20 előre telepített malware-el érkezik?
A trójai frissülés lifetime előre garantált. :DDD
Vagy eleve be van építve az ismeretlen új prociba a backdoor?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) T. I. válasza Polarstar (#15) üzenetére


T. I.
senior tag

Ha nem is a malware, de az átlag user szemével is látható, gyári appokba épített ad-ware a legkiábrándítóbb. Fizetsz a telefonért, az meg default tolja az arcodba a reklámot. enjoy.now.the.ads

(#17) idegen lény


idegen lény
őstag

Sajnos nem cserélhető az akkumulátora.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#18) K0vasz


K0vasz
aktív tag

wow, hát ez úgy néz ki, mint valami 5-6 évvel ezelőtti samsung

de ennyi pénzért egész jó vétel lehet

(#19) dutrás


dutrás
őstag

Mi ez a negatív hozzáállás...? :)

P50 pro/P40 Lite

(#20) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Üdv.
No, hát én vettem ebből a csodából egy kék példány. Egyáltalán nem katasztrófális ez a telefon. Élhető teljes mértékben. Néha megreccen, de egyáltalán nem zavaró, alapvetően gyors ketyere. Kamerája természetesen szóra sem érdemes. Olyan képeket csinál mintha egy kávéfőzővel lőttem volna őket. De nem is amiatt vettem. Kellett egy olcsó telefon amin tudok netezni meg egy két játékommal játszani ideiglenesen amíg az előfizumra ki tudok hozni egy jobb készülélet. Erre tökéletesen megfelel. Tényleg meglepően jól használható a mindennapokban.
Szóval én teljesen meg vagyok vele elégedve, úgy, hogy messze nem ilyen telefonokat használok már régóta.

Akinek olcsó használható telefon kell, bátran ajánlom.
Csak a kíváncsiság végett lefuttattam egy antutut. Nem is rossz. 😀

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#21) janeszgol válasza pecccccccca (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

1S nekem is van egy. 32 ezret megert. Viszont a kedvencem a 3V. Kevesebb ram, gyengebb SoC, de sokkal jobb kijelzo es kamera. Abbol vettem ha jol emlekszem kilencet, majd megszamolom.
Az emlitett 1x meg 1 az nem ez a kategoria.
Az 50 ezer alatti kategoria kiraly meg mindig a Galaxy A10 es Redmi 7 3/32.

(#22) pecccccccca válasza janeszgol (#21) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Egy dolog ami nagyon idegesít. Hátha tudsz nekem segíteni.
Hogy a fenébe lehet halkítani a csengésen? Teljesen lehúzom, utolsó pozícióba ahol még cseng a telefon és ott is max hangerőn sipákol állandóan. Zseb mód nincs bekapcsolva.
Mit tudok még tenni? Mert jelenleg simán rezgő módban tudom használni a készüléket, mert visít mikor cseng vagy értesítés jön.
Előre is köszi.

Humorban nincs helye tréfának!

(#23) pecccccccca válasza janeszgol (#21) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Akkor semmi megoldás nincs rá? Gondoltam 10 alcatel telefon mellett találkoztál már te is hasonló hibával.

Humorban nincs helye tréfának!

(#24) batapepe válasza pecccccccca (#20) üzenetére


batapepe
csendes tag

Szeretném kérdezni hogy értesítő led van e?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.