Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha tényleg erőforrásokkal is jól bánik az Android Go , akkor talán.

Én kíváncsi vagyok rá, de mélyen ár alatt kellene adniuk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

"elérhető április elejétől, 30 ezer forintos kezdőáron"

Nem azt akartad írni, hogy április elsejétől? :))

(#3) Xaels válasza Graphics (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Őszintén, ezért inkább nekik kéne fizessenek, hogy hozzányúljak így 2018-ban...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) nightshadow


nightshadow
veterán

"30 ezer forintos kezdőáron"

Hát nem tudom, miközben 28k a Redmi 5A...

[ Szerkesztve ]

(#5) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

12900.- ft. Maximum.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) The Goth


The Goth
tag

Azzal azért nem árt tisztában lenni, hogy ez a Go verziójú Android csak addig fürge és pörgős amég a kimondottan az ehhez készült Go variánsú appokat használják rajta. Minden egyéb, a normál droidhoz készült alkalmazással simán rémálom az ilyen hardver. Szóval ha ezt veszed akkor csak a jelenleg még elég minimális mennyiségű, és néhol korlátozzott tudású appokat használod csak, vagy bevállalod, hogy a normál appokkal egy kínszenvedés lesz vele eggyüttélni. Már előre várom, hogy majd hogy fogják anyázni akkik megveszik, aztán minden olyan appot felraknak rá amit eddig normál droid alatt használtak, aztán csak néznek ki a fejükből, hogy ez nem is olyan fürge.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#7) atike


atike
nagyúr

Nagyszülőknek sem ajánlanám... :U Nagyon bumfordi lett.

(#8) Luck Dragon válasza nightshadow (#4) üzenetére

Egyetértek veled.
Bár azért kipróbálnám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) DS39 válasza HarleyCustom (#5) üzenetére


DS39
nagyúr

Inkább 10k.

30k... Jó ég....

(#10) #04441088


#04441088
törölt tag

Halálnak se kellene, főleg ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#11) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Ez a Go sw mivel kevesebb mint a rendes Android?

(#12) Graphics válasza szabi__memo (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt róla cikk is

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Üdv, a designer csapatnak 2012-ből

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Mindenhogyan gyenge szegényke. :Y

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#15) moleculez


moleculez
veterán

Kíváncsi leszek a tesztekre. Azért van benne ráció, tényleg nagyon sok ismerősömnek csak azért kell smartphone, mert WatsApp Viber Messenger, néha térkép, meg hírek. Pont. Na erre pont jó ez a platform és vas.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

Hat nem tudom. 2016-ban meg ert volna 30 ezret. Bar egy LG K8 is jobbnak tunik. Azt meg 2016-ban 12500 forint plusz havi egy ezresert vettem, szoval ez kb 1-800 ft havi plusz mellett 1-5000ft kozott kene adniuk.
Egy Galaxy J3 2016 van 1ft + 890 ft havi penzert a Vodanal a 3 ezres elofizu melle es ez jo kepeket lo, a kepe HD 5 colon amoleddel, nem tul eros fenyerovel. De ennyiert jo vetel.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) punky10 válasza moleculez (#15) üzenetére


punky10
addikt

A Messengernek vvan Go-s verziója? Mert ha nincs, akkor felejtős.Az 1 giga az kevés. Nagyon.
Kivéve a szomszédnak, neki is 1 gigája van, mégis minden lemegy rajta... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#18) rdt89


rdt89
addikt

Nem értem miért erőltetik még ezt az 1gb ram-ot és FWGA felbontást. A Nokia nagyon retro feeling-be van szép a design is, lehet az elvesztegetett évek formaterveit próbálja reprodukálni, mert ők kimaradtak ezekből. ;]

(#19) Ashitaka


Ashitaka
tag

Ok hogy meglepő hatékonysággal működik de kérdem én meddig?! Amíg be nem lakja az ember,addig. Ennek a Go-nak 2gb ram-on lenne igazán értelme és akkor talán két három évig is lehetne ilyen belépőszintű készüléket használnia annak,akinek erre van igénye/pénze.

(#20) Graphics válasza Ashitaka (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt gondolom alapvetően az lenne a lényege, hogy "Go"-s alkalmazásokat kellene a fejlesztőknek készíteniük.

Én viszont várom a magyar megjelenést. Faternak egy régi Lenovo A2010-ese van, és hát megy-megy, de azért lehet ezzel picit gyorsabb lenne, habár nagyon azt se használja ki ,viszont ős-Nokiás.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Ashitaka válasza Graphics (#20) üzenetére


Ashitaka
tag

Ok van logika abban amit mondasz. Csak hogy nem lehet fegyver tartani a fejlesztők fejéhez hogy Go-s alkalmazásokat készítsenek. Mert az rendben van,hogy aki alsó kat.-ban vesz mobilt az nem hard core user de továbbra is úgy érzem hogy 1gb rammal Go ide vagy oda de már rövid távon is szenvedni fognak a felhasználók.

(#22) Graphics válasza Ashitaka (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Play részéről szerintem van lehetőség korlátozni bizonyos appok elérhetőségét, és akkor el is dől a dolog, hogy lesz-e Go-ra app,vagy sem.

De nem akarok természetesen ezzel hülyeséget írni,a tévedés jogát fenntartom :R

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) helixP válasza moleculez (#15) üzenetére


helixP
nagyúr

Az rendben is van, csak a csak a 30 ezer környéki 2/16-os HD-s, Snapis Xiaomik, Meizuk világában nincs nagyon értelme ennek.

(#24) aelod


aelod
veterán

Ezt a kijelző felbontást és a memória/tároló kapacitást elnézve nekem már csak egy fix fókuszos villanó nélküli kamera kellene ;]
Azért egy hands on videót linkelhettetek volna a cikk mellé a működésről. Szép és jó ez az irány, hogy legyen egy kevésbé erőforrás igényes rendszer és hozzá tartozó appok. A másik, hogy ez ennyiért nagyon drága. 41-ért vettem a redmi 4x-emet és ha a kettő közötti difit nézem tudásban akkor megérte azt a + pénzt. Nem tudom ez így kinek fogja megérni. Szolgáltatónál 0 forintos ajánlattal esetleg vihető lehetne...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25) judas13


judas13
addikt

Fele ennyiért jöhetne is.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#26) Dilikutya válasza aelod (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kell drágábban gondolkodni, lentebb már említették a Xiaomi Redmi 5A-t, az egy friss, ezzel egyidős készülék, legkisebb kiépítésben is 2/16 GB 30 ezer környékén.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) aelod válasza Dilikutya (#26) üzenetére


aelod
veterán

Értem, de nem ez volt a lényege a mondanivalómnak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#28) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon érdekel ez az Android Go rendszer. Ennek ellenére szerintem kicsit sok a 30 ezért a készülékért, nem hinném, hogy ennyit tudna a Go kompenzálni, egy 2GB RAM és jobb SoC ellen.

Finn the human

(#29) moleculez válasza helixP (#23) üzenetére


moleculez
veterán

Viszont a fentebb vázolt célközönségnek ez nem mond semmit. Ők bemennek a boltba, és kéne valami, ami a célnak megfelel. A tesztekből kiderül mennyire sikerült ez, én drukkolok a projektnek, ennek már rég eljött az ideje.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30) helixP válasza moleculez (#29) üzenetére


helixP
nagyúr

Xiaomi például elkezdte betenni a lábát a szolgáltatói kínálatba. Ha ezt tudják fokozni, szerintem nincs megállás. Átlagjózsinak olyan mindegy, hogy melyik márkát nem tudja kimodani (Xiaomi - Huawei)

(#31) moleculez válasza helixP (#30) üzenetére


moleculez
veterán

Arról lemaradtam, úgy már van esély.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) Sebhelyes válasza helixP (#30) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Azt, hogy Hüvely, könnyebb kimondani.

(#33) punky10 válasza Sebhelyes (#32) üzenetére


punky10
addikt

Főleg ha vulgárisabb 4 betűs megfelelőjét használjuk... :DD

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#34) #04441088 válasza punky10 (#33) üzenetére


#04441088
törölt tag

pina colada :DD

[ Szerkesztve ]

(#35) Graphics válasza helixP (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem a Xiaomi érdeme a szolgáltató kínálatba kerülés. Inkább a forgalmazóé.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) szabi__memo válasza Graphics (#12) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ebben ez pont nem szerepel

(#37) Graphics válasza szabi__memo (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) szabi__memo válasza Graphics (#37) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehet nem egyértelmű mi érdekel.
Azt látom hogy kisebb, nem fogyaszt úgy, stb. De miben gyengébb a sw? Mert biztos van korlátja ugyanis ha nem lenne akkor nem lenne két rendszer, a go lecserélné a jelenlegi androidot és kész.
Hiszen jobb hardveren a könnyűsúlyú sw még jobb..

[ Szerkesztve ]

(#39) Ayraz válasza helixP (#23) üzenetére


Ayraz
újonc

Nincs, persze, hogy nincs de rajta a Nokia felirat.

(#40) aprokaroka87 válasza punky10 (#17) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elméletileg a messenger lite ott van.

Google-nál a go appok vannak.

(#41) punky10 válasza aprokaroka87 (#40) üzenetére


punky10
addikt

Azt már próbáltam 1 G-s telefonon. Igaz, az nem Go-s volt. Nem futott rajta semmi felesleg, csak a telefon alkalmazás(tárcsázó+névjegyek,) SMS, egy naptár alkalmazás, egy e-mail, egy galéria app és a messenger lite. Minden más lepucolva. 1-2 héten belül akkor is dadogóssá vált a rendszer. Igaz, előtte sem pörgött ezerrel, de akkor is észrevehetően belassult.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#42) helixP válasza Graphics (#35) üzenetére


helixP
nagyúr

A téma szempontjából ez teljesen irreleváns most. :)

(#43) Swinegod


Swinegod
őstag

Azt hiszem erre mondjuk, hogy "bottal nem piszkálnám"

Remélem megy a rendőrség éppen a Nokia központba, mert ez 30k-ért bizony szerintem határozottan lopás. Sok csórikám aki meg nem ért hozzá annyi lát, hogy olcsó, kis aranyos, "optimalizált rendszer"...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#44) Graphics válasza Swinegod (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A videót megnézve amúgy megy rajta rendesen. Inkább szolgáltatóknál lesz ez népszerű

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Swinegod válasza Graphics (#44) üzenetére


Swinegod
őstag

A framerattel tényleg nincs baj, de egyrészt mocsok lassú, másrészt kb addig fog így futni, míg csak a rendszer megy, és/vagy amíg 2-nél kevesebb program van rajta. Már ha elfér rajta 2-nél több úgy egyáltalán. De a legnagyobb baj még mindig az, hogy ennél olcsóbb mind a Redmi Note 5a mind a Redmi 5/4a és azok külön dimenzió

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#46) Graphics válasza Swinegod (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Engem inkább az Android Go miatt érdekel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ezeken az android go tipusú telefonokon a GPSZ ott van úgyanúgy?

(#48) The Goth válasza aprokaroka87 (#47) üzenetére


The Goth
tag

Természetesen.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#49) Latza


Latza
aktív tag

Már látom is lelki szemeimmel a Mobilarénás teszt címét: Nokia 1: NO-GO :DD

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#50) AttilaNokia


AttilaNokia
tag

Nokia 1 unboxing és első benyomások

Cuki, de otthonra nem kéne. :D Mondjuk tesómnak lehet, hogy veszek egyet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.