Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aytukabozs


aytukabozs
addikt

Jaj. miért van egy pokemon labda a teló elején? :D

Szívós egy cég, nem mondom. 16-17(20?) évvel ezelőtt még árultam a DECT telefonjaikat.....

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#2) 7s26c


7s26c
senior tag

Legálabb van célcsoportjuk

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#3) macskea


macskea
őstag

Jelenleg akarunk egy telefont venni egy idős úrnak, és jelentem, az ő készülékeik is tele vannak bagatel hibákkal, amik miatt ugyan azok a problémák adódnak velük, mint egy fele annyiba kerülő featurephone-nal. Nem csoda, ha szorongatja őket a kínai konkurencia. Minősíthetetlen, az előlap síkjába süllyesztett gombok, négy irányú navigációs gomb közepén az ok-val, sorolhatnám... van célpiacuk, csak sajnos nem értették meg az igényeiket (illetve sok esetben a fizikai korlátaikat). :(

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#4) Crafter32


Crafter32
őstag

Én sem láttam még normális időseknek szánt telefont. Egy sima sms olvasás egy hagyományos Nokiaval azt hinné az ember egyszerű, de egy 86 éves ember mégsem tudja, mert belezavarodik a menüben vagy nem tudja elolvasni éppen.
A gombokat sem úgy kezelik ahogyan a fiatalabb korosztály. Egyszerűen nem érzi, hogy benyomta-e vagy sem?! Ezek a négy irányú gombokat már nem is tudom hová sorolni. Nem értem kinek gondolják ezeket a telefonokat. Egy tuti telefont vennék, de túl bonyolult vagy nem egyértelmű esetleg túl kicsik a karakterek.

(#5) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Doro PhoneEasy® 520X

Ütésálló, 3 megapixeles kamera, zseblámpa, 3G, Vaku, asztali töltő, 14 napos készenlét
Ára 20 ezerFt környékén.
Magyar menü is van benne, csak valamiért itthon nem nagyon árulják

Ára: [link]
Strapa teszt is van róla: [link]
Általános teszt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Mi az a "rengeteg több funkciógomb"?

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#7) Sys85


Sys85
veterán

Nagymuter (78éves) tök jól elvan egy flipes Alcatel 2012-vel.Hangszórója hangos,messziről is meghallani ha csörög,beszédhangszóró tiszta és hangos,akkuja jól bírja,flipes így elég csak összecsuknia és mehet a zsebbe (az előző nokiáját soha nem zárta le,csinàlt is érdekes dolgokat zsebben) :DDD
Telefonálásra használja,arra meg tökéletes.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8) slimshady


slimshady
senior tag

Az ötlet jó.

üdv.: SlimShady

(#9) aytukabozs


aytukabozs
addikt

Igazából szeritem kiveszed a fiókból a levedlett droidot, factory reset, rádobni egy big launchert, és kész a nagyitelefon.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.