Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

(#1) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(őstag)

Tükröm tükröm mondd meg nékem...
Mennyi az idő?
:)

[ Szerkesztve ]

Soulworker JP <3

(#2) OutsideR

OutsideR
(aktív tag)

Akár 10 ujj érintését is érzékeli. Biztos nagyon szépen néz ki egy ujjlenyomatos tükör. :) Valami jó érintés mentes vezérlés kellene bele.

(#3) modd3r válasza OutsideR (#2) üzenetére

modd3r
(őstag)

Pl. Gesztusvezérlés.

(#4) csabi_1988

csabi_1988
(újonc)

Hát ez is eljött... :)

[ Szerkesztve ]

(#5) djkakukk

djkakukk
(senior tag)

[Hogyan kell ide videót beilleszteni?]

[ Szerkesztve ]

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA - Anyu! A Móricka sérteget! - Menj, sírj a modiknak!

(#6) Ashitaka válasza djkakukk (#5) üzenetére

Ashitaka
(tag)

Ígéretesnek tűnik valóban,de inkább az általad linkelt videóban levő megoldásokat látnám szívesen. Nagyon tetszenek azok a lehetséges,jövőbe mutató megoldások.

(#7) .Szaki. válasza djkakukk (#5) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Ez nekem is tetszik, valószínűleg tényleg ez vár ránk a jövőben, az autós rész kivételével mindegyik nagyon jó elképzelés. Folyamatosan haladunk egyébként ebbe az irányba, kezdve akár az okos égőkkel, okos TV-kel, miegyebekkel. De nekem ez a tükrös módszer is kifejezetten tetszik, illetve láttam már olyan terveket is, amin adott egy szekrény polcának üvegajtaja és amikor TV-t akarsz nézni, akkor hirtelen azon jelenik meg a kép, egyébként pedig egy egyszerű könyves polc. Szerintem még előbb ezek jönnek, aztán végül ezekből fog szépen lassan kialakulni az, ami a videóban is szerepel.

Dr. 444Hertz: :C

(#8) slimshady

slimshady
(senior tag)

Hát ez valóban érdekes, de legalább drága. :)

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.