Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bali


bali
tag

Mekkora kávák te jó isten....A Mate 9 nekem tetszetős volt de ez a forma annyira nem az én világom. Olyan mintha egy Sony és egy HTC telót összeolvasztottak volna...A Sonynak a mániája a hatalmas káva. Szerintem idén nem ez a trend.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#2) Pirosribizli


Pirosribizli
csendes tag

Én a kicsinél f/2.2-es fényértéket látok. Nem gáz ez, csak a rend kedvéért.

(#3) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Na ez lesz az igazi bukás! Az 5,5"-es képernyő nagyon gyenge az LG G6-hoz és az S8-hoz képest is. És hiába mondja valaki, hogy neki elég az 5,5" is, mert ha megvehet egy nagyobb készüléket kisebb képernyővel vagy egy kisebb készüléket nagyobb képernyővel, akkor melyiket fogja megvenni?
Ráadásul a vízállóság is hiányzik. Minőségi készüléket gyárt a Huawei, de szerintem ez nagy bukás lesz. Az Iphone 8 szintén le fogja nyomni.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#4) MMMMMM válasza Inkvizitor1 (#3) üzenetére


MMMMMM
tag

Vizlepergető mindket keszulék

(#5) Zsinder


Zsinder
aktív tag

A P9/Mate 9 páros után meg voltam róla győződve, hogy a következő telefonom ami a G4-et váltja majd Huawei lesz.
Ezzel az előre helyezett ujjlenyomat-olvasóval viszont mindent elrontottak, úgyhogy ha megtartják a jövőben is akkor felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#6) MMMMMM


MMMMMM
tag

4,5G és negy antennaval ha jol tudom csak a PLUS variáns rendelkezik

(#7) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A nagyobbikra feketében szívesen beneveznék, nagyon pofás lett.

(#8) szami777


szami777
addikt

Reménykedtem, hjogy nem hozzák előre az ujjelnyomatolvasót, de hiábavaló volt, nekem is ez lett volna a leendő telefon, vagy a p10lite, de nincs para, mert egy valag honor/huawei alternatíva maradt.
A telefon tudása sem rossz, a leolvasót leszámítva nagyon tetszik. Az a kék szín még mindig üt.
Illetve megesküdnék, hogy külföldi lapokon azt olvastam, hogy csak a plus lesz cseppálló, de nem 100.

Élőben néztem (legalábbis próbáltam) a konferenciát, de az előadó annyira nem tudott angolul beszélni, hogy érthetetlen volt a streamen, folyamatosna szünetet tartott, tiszta halandzsának tűnt, kicsit gáz volt szerintem. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#9) MMMMMM


MMMMMM
tag

A Home gomb pedig direkt az előlapi üveg alatt helyezkedik el és több funkciós: ha röviden érinted visszalép ha hosszan akkor főmenü és meg egy funkcioja van.

[ Szerkesztve ]

(#10) zsolt501 válasza Inkvizitor1 (#3) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy nem mindenki vesz pingpong ütő méretű telefont, mert nem biztos hogy kényelmes neki, pl. nekem is 5,5"-nál van a határ, ennél nagyobb már számomra kényelmetlen, és zsebben sem kényelmes hordani.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#11) tothjani81 válasza Inkvizitor1 (#3) üzenetére


tothjani81
senior tag

Akinek nagyobb kell itt a Mate 9

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#12) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Ezt kiadhatták volna dlc ként is....Jelenkori p9 árban.+15%.Amennyiért van pofájuk árulni az lopás.

Abe due dembella

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

P9-et szerintem nem eri meg levaltani, maximum a Plusra, ha esetleg valakinek nagyobb kell.

(#14) Prime110 válasza hemaka (#13) üzenetére


Prime110
aktív tag

+1
És megdöbbentő, hogy mennyire magára hagyták a P10-et! A Plus-ba beleraktak mindent, amit ma a Huawei tud (mínusz hajlított kijelző), de a P10 ahhoz képest már-már "Lite" lett.
Én is vártam a P10-re, de marad a 9-es, ekkora felárral nem váltok.

[ Szerkesztve ]

(#15) Ricardo válasza zsolt501 (#10) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem feltétlenül a kijelző méret számít. Nézd meg a most bejelentett G6-ot. 5,7-es kijelzővel majdnem akkora, mint a sima P10.

Kíváncsi vagyok a kamerára. Ezen a téren már a p9, és a Honor 8 is nagyon jól teljesített.

(#16) -Ben-


-Ben-
veterán

Szerintem nem rossz ez. Egész pofás lett... :)

(#17) tothjani81 válasza Ricardo (#15) üzenetére


tothjani81
senior tag

A mate 9 kameráját kapta azzal nem lesz gond

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#18) gery2123


gery2123
őstag

Na most mondom akkor, hogy nem bántam meg a Honor 8-at, hogy megvettem egy három héttel ezelőtt :)
A p9 után nem jön be a desing és az ujjlenyomat olvasó sem, hogy előre került... Persze a Kirin 960 jó de mivel nem játszok telefonon így ez sem zavar.

-- PSN_ID: GerY2123

(#19) Ádám16


Ádám16
addikt

"3200 mAh és 3750 mAh. Ezek nem óriási értékek (talán a biztonságosság miatt sem húzták túl)"
wait. what? A Blackberrynél a 3500 mah óriásinak van titulálva, itt ezek középszerűek?

Egyébként a P9 mellett egyenesen csúnya, nekem valamelyik Meizu (pl.: metal) jut róla eszembe. Nem kapott el a vágy.

(#20) Dr. 444Hertz válasza gery2123 (#18) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért a kamerára (és a Honor 9-re) kíváncsi vagyok :)

Amúgy siralmas volt a bemutató...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#21) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem lett rossz :) Hozza a kötelezőt. Kompakt és tényleg minden benne van ami kell, csak nincs benne az a wow érzés, ami nem feltétlenül baj. A kérdés az, hogy ez ez elég lesz-e, hiszen a mező nagyon erős.

Finn the human

(#22) Ádám16 válasza Matada2.3 (#21) üzenetére


Ádám16
addikt

"nincs benne az a wow érzés, ami nem feltétlenül baj."

Mondasz egy esetet, hogy mikor nem baj? :F Az alsó kategóriában lehet, hogy nem baj, mert nem azért kell a telefon, hogy wow érzésünk legyen (hanem, hogy legyen egy működőképes telefonunk) de felsőbb, sőt, ilyen magas árfekvésnél ha nincs meg a Wow érzés, akkor meg lesz majd egy másik telefonnál, amit ezért inkább megveszel.

[ Szerkesztve ]

(#23) gery2123 válasza Dr. 444Hertz (#20) üzenetére


gery2123
őstag

Persze a kamera engem is érdekel, de csak emiatt biztos nem lesz csere. A Honor 9 pedig még odébb van. Remélem maradnak a hátlapi olvasó mellett, és egy kicsit az alsó és felső kávát is csökkentik. Egy biztos egy generáció nekem tuti kimarad most.

-- PSN_ID: GerY2123

(#24) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Kár, hogy pont a legjobb szín nem jön Magyarországra.
Az ujjlenyomat-olvasóra kíváncsi leszek, Mi5S-ben is hasonló van (ultrahangos), és hagy némi kívánnivalót maga után.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#25) Dr. 444Hertz válasza gery2123 (#23) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én úgyis csak fél év múlva vennék új telefont, úgyhogy alig várom az új Honort :)
A P10 a külső miatt felejtős

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#26) #24536576 válasza Inkvizitor1 (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ideje lenne gondolkozni, nem csak a marketing maszlagot benyelni. Attól mert ugyan akkora készülékházban nagyobb kijelző lesz, könnyebben éred el a statusbart, mint egy kisebb kijelzőn? Ha a készülékház számítana, nem adnának el évente 100+ millió iphone-t. 6,2 col 6,2 marad az S8 házában is és egy 20centi*10centis házban is.

[ Szerkesztve ]

(#27) Pjotr válasza bali (#1) üzenetére


Pjotr
senior tag

Tényleg érdekes, méretre ugyanakkora, mint a P9, egy tized collal kisebb az LCD és itt a képeken brutál kávák látszanak, a P9 kávái meg szemre sokkal kisebbek. De a Honor 8 is ilyen csalos. Mondjuk idén már az LG és a Samsung eddig a trend, gyanús, hogy az iPhone is hasonló lesz, szóval egy jó árú Honor 9 lehet a jó választás, ezt a P10-et meg nem értem. És a lapatokba tesszük a csucstechnikat meg pláne nem értem. Bár ha nem, akkor nyilván kevesebb menne el belőle.

[ Szerkesztve ]

(#28) BMS


BMS
őstag

szerintetek mennyibe fog kerülni a telefon a szolgáltatóknál(telekom,én 2 év hűségre venném)? Tudom nem lehet megjósolni de aki mindig követte ezeket hátha meg tudja nagyjából jósolni(eddigi tapasztalat stb..)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#29) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Ha olyan lesz a nyitóára, mint tavaly a P9-nek, akkor ő lesz a G4 utódja. Igényes, minőségi külső, jó anyaghasználat, nem tepsi, remélhetőleg az akku is birni fogja ilyen felbontás mellett. Ha a kamera jó lesz, szerintem szuper teló. :C Hja és remélem marad a 3 év gari... :R

(#30) Matada2.3 válasza Ádám16 (#22) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szerintem ez egy Átlag usernek nem baj, aki csak használatra vesz és időtálló flagshipet. Aki nem ismeri annyira telefonok világát, vagy nem akarja ismerni, csak a megbízhatóságra vagy más egyébre utazik.

A Wow érzés meg eléggé relatív, mármint nekem nem jött tőle, viszont más lehet rácsodálkozik és akkor máris megvan ennyi pénzért ez is.

Persze igazad van, lehet akit nem vonz ez az egész az is inkább mondjuk egy G6-ot fog venni, mert az vagányabbul néz ki. :)

Finn the human

(#31) zsolt501 válasza Ricardo (#15) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ebben igazad van, bizony a külső méret és a kialakítás fontos (legalábbis nálam).
Jelenleg "még" egy Note2-t nyúzok, de már keresem az utódot, de ennél nagyobb külső méretűt nem akarok, illetve gyengébb akkuval rendelkezőt.
Arról már kezdek letenni, hogy olyat találok ami cserélhető akkuval is rendelkezik, sajnos egyre több gyártó tér át az otthon cserélhetetlen akkura.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#32) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Hát, ez a formavilág nem egy minőségi váltás... az iPhone-ok is idiótán néznek ki az antennacsíkokkal, a P9 legnagyobb érve nálam a kegyetlen gyönyörű külső volt. A legszebb a piacon szerintem...

De ez nagyon nem gyerebe részemről.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) Pjotr válasza Ricardo (#15) üzenetére


Pjotr
senior tag

Az osztott képernyő miatt lesz lényeg, hogy mekkora a kijelző 2017-ben. A G6 bemutatós cikkben le is írták, hogy miért jó a 18:9.

(#34) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Tisztességes iparosmunka.
Korrekt lett. Nem korszakalkotó de nem is ez volt a cél gondolom.
A külső nem nagy szám de élőben kell majd látni.

A G6 és S8 csak elvben ellenfél szerintem mert ez gondolom olcsóbb lesz.
De lehet hogy rosszul gondolom,csak volt aki említette őket...

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#35) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Nem estem hasra, de szerintem nem is nagyon lehet már újat kitalálni. Mindenesetre akinek már P8 vagy annál újabb Huawei vagy Honor terméke van, nem fog váltani erre, max ha nagyon olcsó szolgáltatói ajánlatot kap.

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#36) Nebogipfel


Nebogipfel
csendes tag

Kíváncsian vártam mit tesz le a Huawei idén az asztalra, jobban mint a G6-ot. Nekem csalódás kicsit, többet vártam volna. Persze egyáltalán nem rossz a P10, de valami mégiscsak hiányzik...

[ Szerkesztve ]

(#37) WiZARD


WiZARD
addikt

P10+-nál F1.8-as a 2 hátsó kamerák lencséje, a P10-nél és Mate9-nél csak F2.2
Az a +2/3 fényerő pedig nem jön rosszul általában.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#38) Pjotr válasza AngeloDivina (#35) üzenetére


Pjotr
senior tag

Telekom 110-ert akciozza Honor 8-at legkisebb csomagokkal, azt kell most venni. Annyiért ajándék. Már ha valaki ilyenben gondolkodik.

[ Szerkesztve ]

(#39) Dr. 444Hertz válasza Nebogipfel (#36) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mondjuk valami lényeges újítás a külsőn kívül.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#40) Pjotr válasza Nebogipfel (#36) üzenetére


Pjotr
senior tag

P9 volt szerintem nagy lépés a flagshipek felé. Ez kb egy P9s inkább.

(#41) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülök, nem kapott el az érzés, hogy le kellene cserélnem a P9 Plus-omat P10-re. Sőt. Külsőre nem tetszik (a mostani telefonom, és a LG G6 szebb). És a kamera fejlődésén kívül semmi sem indokolná számomra a váltást. Az előre helyezett ujjlenyomat olvasó nekem nem tetszik.

Nyomásérzékelős kijelzőről van infó?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42) Ferelson válasza MMMMMM (#4) üzenetére


Ferelson
tag

Azért nem hinném, főképp semmiképp sem jelenteném így ki, hogy bukás lesz. Az iphone lehet ilyen meg olyan hiperszuper de azt az árazást kevés ember engedheti meg. Korábban elfogult voltam a Huawei-el kapcsolatban, ám rengeteg teszt és már Huawei P9 tulajdonos révén teljes mértékben pozitív a véleményem!

Ipad Pro 2018, Iphone X, Airpods, ASUS ROG STRIX GL503VD

(#43) Luck Dragon

Nem rossz, plus érdekes is lehet. De a Honor V9 jobb választásnak érzek. Sajnos nincs meg a must have érzés mint a P9-nél.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) Pjotr válasza .LnB (#41) üzenetére


Pjotr
senior tag

Van ez a Honor 8 flip tok, mikor hatrahajtom az előlapot halálra idegesít, hogy nem ferek hozzá az ujjlenyomat-olvasohoz. Így nézve és az iPhone-ra visszagondolva szerintem jó ötlet, hogy előre került.

[ Szerkesztve ]

(#45) .LnB válasza Pjotr (#44) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vagyok a flip tokok híve. Problémás velük élni, ha elöl van a lenyomat olvasó, ha hátul..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) joey04


joey04
titán

Pofás darab és végre előre került az ujjlenyomat-olvasó. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) Pjotr válasza .LnB (#45) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ez igaz, ha nem adja a Telekom ingyen, akkor meg se fordul a fejemben, hogy flip tok kell.

(#48) ku-cu


ku-cu
tag

Az volt mar h ugy nez ki mint az iPhone? :) Mert ugy nez ki, es lassan annyiba is kerul.
Persze ha az S8 800 eur felett nyit, akkor egesz jutanyos a 650 eur. Foleg h nekem tetszik is ez a formavilag.

(#49) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Jó ez, hogy ahány ember, annyi vélemény. Nekem must-have érzésem van tőle. Ha olyan áron lesz ősszel, mint a P9 volt, akkor viszem is. Egyedül az ujjlenyomat-olvasó funkcióit lesz nehéz megszokni. Én kifejezetten örülök, hogy elől van, nem mindig kényelmes a mostani telefonomon hátul.

(#50) Pjotr válasza ku-cu (#48) üzenetére


Pjotr
senior tag

A samsungnak is azóta szépek a telefonjai, mióta az apple-t másolja :) Nincs ezzel baj. Sajnos az árát is másoljak. P10 kétszázezren nyit??? Wtf

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.