Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szilofon


Szilofon
tag

Nincs ezekkel gond,csak nagyon drágák.Legalább is a mi fizetésünkhöz képest.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

1100-as aksinál azért combosabbat is rakhattak volna belr

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) twollah1976


twollah1976
őstag

A kagylótelefon nekem tetszik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Crafter32


Crafter32
őstag

Mamam 85 éves és visszatért a Nokiahoz, mert azt legalább érti. Egy Nokia 100 vagy hasonló még mindig jó alternatíva.

(#5) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Minőség, persze. Inkább legmagasabb profit legalacsonyabb költségekkel. Eladják azt a kínait, amit a kínaiak harmad-negyed ennyiért dobnak az ember után csak európai brand nélkül, na meg más házban.
Ezekből is hiányzik például olyan apróság, mint az automatikus állítása a nyári/téli időszámításnak, ahogy a korábbi nem androidos modelleknél? Nem tűnik nagy dolognak, tudom, de pont az idősebbeket, akik hajlamosak elfeledkezni róla, nem kéne megszívatni évente kétszer vele.
Azt meg megint nem értem miért nem extra erős fényű AMOLED a kijelző vagy legalább IPS. Magas kontraszt és jó láthatóság napfényben is szerintem alap kéne legyen. Na meg, amilyen árakat az Emporiák kapnak, előállhatnának megvilágított E Ink kijelzős modellekkel is. Csak hát olyasmiket még nem lehet csak úgy megvenni Kínából és átbrandelni.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#6) Csapoati válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem igazán szükséges, ezzel is jól fogják bírni. Nem okostelefonok...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) galaxys80 válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


galaxys80
veterán

2 hüvelykes, 220 x 176 pixel megjeleníteni képes TFT-kijelző

Ehhez mégis minek?

(#8) kbyte1024


kbyte1024
addikt

A szüleim ilyet használnak. Az auchan-ba nevesincs ugyan ilyen 8900pénz a flippes meg 9900pénz. dettó ugyanez! Még hogy emporia 4szeres áron? ugyanmár.....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) PowerBuldog válasza galaxys80 (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

hogy konkrétan hetekig ne kelljen tölteni. mamám ezer éves telefonja ha lemerül hetente van hogy 1-2 napig nem lehet elérni, mert elfelejti feltölteni

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10) galaxys80 válasza PowerBuldog (#9) üzenetére


galaxys80
veterán

Akkor, majd hetek múlva felejtené el feltölteni és akkor nem tudnád elérni. Min változtatna ez?

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Vettem egy Emporia-t a nagymamának 2 éve és rendesen működik azóta is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.