Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Elkezdett a Lenovo is szamsungosodini, előre helyett lépnek egy hátra, vagy még annyit se. Utóbbi még a jobbik eset, szerencsére itt nem léptek meg azt, amit a Yoga Tablet 3-nál.

Egészen pontosan pedig a táblagépekből elérhető lesz 4G-kapcsolatra képes változat is, szóval van/lesz Wi-Fi only is. A hetesről nincs infó, a nyolcas viszont 99 dollárba fog kerülni (ebből jön, hogy a 129 és a 149 az LTE-s ár).

[ Szerkesztve ]

(#2) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Szamomra az a hihetelen hogy tablet fronton semmi fejlodest nem latok. Ma is minden 1GB RAM es 8GB adattarolo, sot meg az ar sem valtozik(vagyis de lassan de biztossan egyre dragabbak). Felbontasrol mar ne is beszeljunk. A telefonoknal meg ott tartunk hogy mar a tok belepo szinten 2RAM es 16GB adatarolot varunk el es van is par modell jo arral. A multkor 7es tabot kellet volna ajanlani valakinek hat mondtam hogy lehet tobbet er egy 5.5os telefon helyette 2GB, 16GB parositassal. Megdobbenesemre olcsobb lett volna mint egy 7es tablet 1GB 16GB parossal. En ezt nem ertem :F
Lenovonal sem latok fejlodest belepo szinten semmit, csak ujabb droid van a gepen es ennyi. :W

Miert?????

(#3) ollie válasza Snakeiboy (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Telefonoknál egyelőre noname gyártók jönnek ki 2GB rammal az alsó kategóriában, azok meg olyanok, amilyenek.

De tény, hogy már nem vennék 1GB-s táblagépet.

***

(#4) Aron1988


Aron1988
tag

Ezek közül csak az 10 colos lesz az életképes, de az meg a procin meg az árazáson fog megbukni. LG Gpad 8.3-nál megállt a tabletek fejlődése a 80 ezer FT alatti kategóriában :/

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#5) ghiottone válasza tjb007 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az konkréten egy vicc volt, hogy a 2-es Yoga tabletek után kiadták a sokkal gyengébb, kevesebb rammal, kisebb felbontással szerelt 3-as verziót. - de üzemidőben azért előrébb léptek :))

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) Romvr


Romvr
őstag

Könyörgöm! 2016-ot írunk!!!

Nemrég kaptam 1GB RAM-os Android 5.0-s tabletet. Lényegében minden alkalmazásbezárás után újratölti az asztalt, egyik alkalmazásból másikba lépésénél is újratölti az egészet... lényegében multitask kilőve emiatt. A 3Gb-os telefonom 5-6 alkalmazást is lekezel ugyanilyen használatnál. Pedig ugyanolyan a felbontásuk.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#8) vlevi válasza ghiottone (#5) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ya, yol mondod, nekem is yoga 2-esem van. Megnyugtató a tudat, hogy nincs mire cserélni. Ami egyrészt :) , másfelől azonban :F
A leghihetetlenebb, hogy még a kínai gyartok is megálltak. Kb 2 éve uyganazokat a tabokat lehet látni a geekbuying, gearbest, tinideal,... polcain.

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

íEz csak helyben topogás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.