Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #86973952


#86973952
törölt tag

4 gigás.

Nem hivatalosan, vagy félhivatalosan 199 euróra lehet számítani. Ez persze majd kiderül.

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

5 hüvelykre karcsú lesz ez a felbontás...
Meg amúgy is, 5 col... :W

(#1) porterocka: 200 Euró? Azaz 60ezer forint? Annyiért szerintem találni jobb ajánlatot... Redmi2!

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#3) DS39


DS39
nagyúr

hulladék, tepsi méretben. köszönjük Huawei.
ezekről a batár kávákról mikor szokik le ez a gyártó?

egyetlen pozitívuma a bemutatott készülékeknek, hogy nem a kijelzőn vannak a "gombok".

[ Szerkesztve ]

(#4) #86973952 válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezt érdemes azért még fenntartással kezelni, mert ez lehet még 150 euró is. Bár sajnos van benne némi realitás. Házon belül is van konkurencia ebben a formában. Magyar árakkal meg manapság nem is érdemes számolni..

DS39:
Majd ha a többi gyártó sem kategóriától teszi függővé a dizájnt. Mert nem mindegyiknél ekkora.

(#5) Garada válasza DS39 (#3) üzenetére


Garada
őstag

Egyetértek, ez egy borzalom.

(#6) DS39 válasza #86973952 (#4) üzenetére


DS39
nagyúr

persze másnál is van ilyen, csak náluk jobban megfigyelhető az alsó-közép szegmensben.
amúgy hasonló nagy kávával ott a Redmi 1S, ami S400 ellenére veretesebb ajánlat, 4,7 col, 720p-s felbontásával.

(#7) #86973952 válasza DS39 (#6) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem tudom milyen régióba szeretnék majd helyezni, de azért bővel van házon belül is konkurencia. Szóval egy kicsit értelmetlen. DE még nem tudjuk hogy fogják majd sorolni az újabb modelleket, melyik kerül majd szolgáltatóhoz. Nekem konkrétan nem tetszik ez sem, meg a Redmi sem.

(#8) barna70


barna70
csendes tag

Első telefonnak jó / 8 -12 évesig/

(#9) gerii


gerii
addikt

Úgy látszik a kiváló órájuk után nem maradt épeszű ember a telefonos szekcióban. :(((

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Én szeretem a Huawei megoldásait. El is határoztam ,hogy idán inkább nem a Sony M4-et veszem meg, hanem a Huawei P7-et, amit anno eredetileg akartam (és Sony M2 lett belőle). Lehet használtan függetlenül megkapom 50-60 ezerért a nyáron.

Viszont ez a kettő jól néz ki, de karcsúnak néznek ki.

(#11) Luck Dragon

Hát ennél alkottak jobbat is, nem győzött meg, a kinézete pedig tizenkettő egy tucat. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.