Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kortic


kortic
tag

480p mellé jónak tűnik az 1 GB RAM, de 5 hüvelykhez már nem. A Firefox OS-nek még mindig sokat kell fejlődni, remélem hamar felnő a rendzser, ha nem is az Android/iOS uralkodó-pároshoz, de a WP8/W10/BBOS mellé, a Tizen-nel együtt. Szerencsére mindig megszánja egy-egy gyártó (ZTE, ALcatel).

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#2) Damateo válasza kortic (#1) üzenetére


Damateo
aktív tag

Igen, igen. Jó nézni ahogy a kis OS-ek fejlődnek.
Azért nem hagynám ki a listából a Sailfish OS-t sem.

(#3) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mennyi lenne a szabad szemmel már nem látható pixelek sűrűsége? (ez a harmadik cikk amiben ezt így látom leírva, és érdekelne, hogy mi a "hivaalos érték"

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) kortic válasza Damateo (#2) üzenetére


kortic
tag

valóban, a Sailfish kimaradt :))

ledgeri: Az Epül által marketing érték a 326 PPI, afelett már folyamatos képet lát az emberi szem, de talán egy kutatás szerint 1000 PPI-ig is meg tudja különböztetni az adott képet az emberi szem.

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#5) DS39


DS39
nagyúr

életképtelen projekt ez jelenleg. néztem az edigiben egész jó áron (kuponnal) 21k-ért lehet venni az Alcatel Fire E-t, ami egész vállalható ennyiért, csak aztán elgondolkodtam hogy ok feature phone helyett jó, de "okostefelonként" mire lehet ezt használni? végigbogarászva a marketplace-t, nagyon kevés app van, és azok sem igényesek. emellett és a WP-vel szemben tipikus alap alkalmazások hiányoznak. skype, viber, stb.
szóval kb böngészni, és e-mailezni jó, másra nemigazán.

[ Szerkesztve ]

(#6) rodrigez válasza kortic (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

A folyamatos lehet nem a legideálisabb megfogalmazás. :)

(#7) ledgeri válasza kortic (#4) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) prolad


prolad
őstag

Végre nrm egy leagalja hardverekből összerakott FF mobil.

(#9) kortic válasza rodrigez (#6) üzenetére


kortic
tag

akkor folyamatos alatt értsük azt, hogy egybefüggő ;)

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#10) Csapoati válasza DS39 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Erosen kornyezetszennyezes-gyanus. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Az a fehér vezetékes telefonzsinór milyen új ficsőr? :P ;]

(#12) moleculez


moleculez
veterán

Szándékosan maradekokbol legózzák össze a telókat az FF OS-hez??? Ilyet már a Samsung sem csinál...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) draco31


draco31
veterán

A hátlapnál nagyon elfogyott a fantázia ahogy látom. :) Kipróbálnék már egyszer egy ilyen FF mobilt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

Alakulgat a dolog.... :) Még egy kicsit várni kell, és lesz még ebből jobb is.

kengyel

(#15) Luck Dragon

Látom nem csak én kaptam fel a fejem az 5" bele"préselt" felbontásra. Az 1GB meglepő,mert mindig csak az 512 mondták hogy elég a rendszernek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.