Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Vizálló vajon ez is ?

512 GB

(#2) Valzor válasza Lecs@ (#1) üzenetére


Valzor
aktív tag

"Mindenesetre a hivatalos adatok továbbra is arról szólnak, hogy 1 méter mély vízben 30 percig fürdőzhet a Z2 Tablet mindenféle károsodás nélkül."

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#3) Dr. X


Dr. X
aktív tag

A méretet ebből a cikkből nem tudtam meg, de a felbontása kevés. Biztos nem lesz olcsóbb a Samsungtól vagy Appletől amik QHD-k. Az S800 sem lesz a csúcskategória májusra, de az ára biztos az lesz.

(#4) Mr.C


Mr.C
őstag

Nemtudom miért nem sikerült pl a beállításokat tablet módjára megcsinálni? Elég zavaró nekem a két oldalán a margó (reméljük később ezt majd még csiszolgatják). Ezen kívül remek gépezet, valószínűleg ennek az árát is meg kell majd rendesen fizetni.

sudo rm -rf /*

(#5) Lecs@ válasza Valzor (#2) üzenetére


Lecs@
addikt

Attól még nem biztos hogy vízálló. Fürdőmedencébe lenne jó nekem, illetve otthon a jakuzziban.

512 GB

(#6) Enci1983 válasza Dr. X (#3) üzenetére


Enci1983
senior tag

266 x 172 x 6.4 mm 439 g bár van ahol 6,8 mm írnak.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#7) vicze


vicze
félisten

Az most komoly, hogy Full telo UI? :F Mikor a beállításokba lép semmi elválasztott képernyő nincs. :(
Cseszett jó HW, egy totálisan elcseszett SW-vel... :(

(#8) FET-MEN


FET-MEN
veterán

A dizájn 10/9
Tetszik nagyon.

Iphone 7

(#9) AeSDé Team válasza Dr. X (#3) üzenetére


AeSDé Team
őstag

4K monitort sem lehet kapni 200K alatt, nem hogy tabletet, erről idén még ne álmodozzunk. Amúgy is teljesen felesleges, ha nem nagyítóval nézed akkor a FullHD-n nem fogsz látni egy pixelt sem.

(#10) oliwire


oliwire
őstag

Szép, kívül-belül. Viszont én voltam csak figyelmetlen, hogy a sima Z2-ről nem láttam cikket még?

(#11) draco31


draco31
veterán

Csorog a nyálam!! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12) Mr.C válasza oliwire (#10) üzenetére


Mr.C
őstag

Én is nemrég leltem rá itt, pedig már 10:50 óta fennt van

sudo rm -rf /*

(#13) #18567168 válasza Lecs@ (#5) üzenetére


#18567168
törölt tag

A hírnek és a kolléga idézetének melyik részét nem értetted?

[ Szerkesztve ]

(#14) SkyS1gn válasza Lecs@ (#1) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Bírom hogy az emberek sosem olvassák el a cikket... vagy nektek a főoldal egyből a kommentelést hozza be? ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15) xmaas


xmaas
őstag

Baromi szep keszulek

(#16) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Jobban tetszene ha sokkal vékonyabb lenne a káva,vagy ugyanekkora méretbe 12 hüvelyk is beleférne.

(#17) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Ez nagyon jól sikerült!

(#18) spawn21 válasza Dr. X (#3) üzenetére


spawn21
veterán

Sajnos akkor Téged is megevett a gépezet. Ezeknek hasznos értéke egyenlő a 0-val.
Legyen jól optimalizált, hibátlan kamerával. Erre is kb sok évet kell még várni

iPhone 13p

(#19) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Húúú ez aztán a gépállat! :Y
Bár ez a távirányítós dolog eléggé nehézkesnek tűnt, a videó alapján.
Nekem a specifikációval sincs bajom. 4.4 és 3GB RAM teljesen korrekt. Csak ne legyen 200k fölött a nyitóára.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#20) moleculez


moleculez
veterán

Jó ötlet a távirányító, a gép meg szép, meg jó, de nekem inkább Nexus ha droidos tab kell.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) adamssss


adamssss
veterán

Ipad air vagy ez? Ez itt a kerdes. Nagyon baba a keszulek, tengerpartra/Balatonra is tokeletes. (Mondjuk utobbihoz nem mert ellopjak) :)
A sony-nal egyedul az arral szokott problema lenni...

Némá PH kedvence lettem... :)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#22) Mazseex


Mazseex
csendes tag

Na ezzel odatette magát a Sony! :) bár Xperia Z2 telefont kiadni hülyeség volt, mert alig észrevehető a különbség a Z1-hez képest (azt használok)....inkább Z1 Max-nak vagy vagy Z1 Pro-nak hívnám, és Z2-t majd ősszel lenne érdemes, de már mindegy...ez kapkodás lett, de a Z2 Tablet nagyon állat! :)

(#23) StanDoFF válasza adamssss (#21) üzenetére


StanDoFF
tag

Ha ilyen terveid vannak, akkor vegyél iPadot, hogy elsüllyedhessen az iSzapban. :D
Amúgy léteznek értékmegőrzők is. :) De azért vízálló, hogy be tudd magaddal vinni a vízbe. :)

(#24) kelly416 válasza Dr. X (#3) üzenetére


kelly416
veterán

Ha a méretére vagy kíváncsi.

Amúgy tetszik nagyon a távirányítós megoldás, tényleg itt a lehetőség egy eszközzel kiváltani a telefont és a tabot.

(#25) oliwire válasza Mr.C (#12) üzenetére


oliwire
őstag

Köszönöm, akkor csak a sok hírben nem vettem észre! :)

(#26) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Most elkapott az érzés..... Ezt meg kell vennem! Nagyon el találták! :C

(#27) #13110016


#13110016
törölt tag

Gyönyörű, csak baromi drága lesz. A tablet Z még most is drága:(
Legalábbis nekem.

(#28) SkyS1gn válasza Mazseex (#22) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem volt hülyeség mert Z-ről arra fogok váltani... neked persze feles lenne.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29) UFC


UFC
aktív tag

Nah ez már valami. Ez azért ott van a szeren.

(#30) DaveJr válasza Lecs@ (#5) üzenetére


DaveJr
őstag

Igazad van mert nem vízálló (waterproof) hanem vízzel szemben rezisztens (water resistant)....

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#31) Mr.C válasza oliwire (#25) üzenetére


Mr.C
őstag

nm

sudo rm -rf /*

(#32) Lecs@ válasza DaveJr (#30) üzenetére


Lecs@
addikt

Végre valaki érti mire gondoltam :R

512 GB

(#33) #18567168 válasza Lecs@ (#32) üzenetére


#18567168
törölt tag

Ne aggódj, jakuzziban tudsz majd ezzel is gizdulni, ha erre van igényed.

(#34) adamssss válasza StanDoFF (#23) üzenetére


adamssss
veterán

Ez nagyon praktikus tanacs volt. Megfontolando... :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#35) Dr. X válasza spawn21 (#18) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Nem evett meg a gépezet, csak x forintért az aktuális csúcsot adják! Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 és iPad árban lesz körülbelül, a kijelző meg kisebb felbontású. Ki veszi akkor ezt?

(#36) Lecs@ válasza #18567168 (#33) üzenetére


Lecs@
addikt

Család előtt internetezni , programozni guzdulás ? Akkor te is gizdulsz nap mint nap ? :Y :U

512 GB

(#37) UFC válasza Dr. X (#35) üzenetére


UFC
aktív tag

Mint láthatod pár hozzáoszlásból páran iPad-et utálják meg az egész Apple-t szóval így iPad kilőve, illetve mindenki fürdeni akar a tablet-tel mert nincs asszonya akivel fürödhet így az is kell hogy vízálló vagy víz lepergető hatású legyen szóval Samsung is kilőve és akkor marad ez. :)

(#38) Lecs@ válasza UFC (#37) üzenetére


Lecs@
addikt

Üdvözlöm Dr Csernus . Ön ismeri mindenki családi életét ! :R ;]

512 GB

(#39) Enci1983 válasza DaveJr (#30) üzenetére


Enci1983
senior tag

Hát épphogy nem, Xperia Z2 Tablet -The world's lightest waterproof tablet from Sony. Tehát waterproof nem water resistant.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#40) UFC válasza Lecs@ (#38) üzenetére


UFC
aktív tag

Én is üdvözlöm. A beutalot elküldtem majd a postán átveheti. Nah akkor térjünk vissza a témához :)

(#41) Gambas


Gambas
tag

Felfújható medence is rendelhető hozzá opcióban😊😊

(#42) UFC válasza Gambas (#41) üzenetére


UFC
aktív tag

Nah így már mindjárt más a dolog :D

(#43) Gambas válasza UFC (#42) üzenetére


Gambas
tag

De a búvár ruhát békatalppal mástól kell venned...abból nincsen Sony😊Teljesen belehülyültek ebbe a vízálló mizériába...visítok a röhögéstől😊De valakinek biztos lehet egy Ipad ellen döntő érv biztos😎

(#44) DaveJr válasza Enci1983 (#39) üzenetére


DaveJr
őstag

Köszönjük Emese. Idézet a cikkből:
A standon azt mondták, amikor a további eltérésekre kérdeztem rá, hogy az előd waterproof volt, ez pedig már water resistant, akármit is jelentsen ez

Lecs@: Érezd a szarkazmust. Magyarba a kettő ugyanazt jelenti.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#45) UFC válasza Gambas (#43) üzenetére


UFC
aktív tag

Basszus hát most külön kell azt venni, a fenébe :D

Jó azt tegyük hozzá hogy nem rossz dolog. De azért frissítő fürdés közben nem balettezek nyáron mikor nyaralok még ha a part-ra le is viszem akkor se muszáj hogy vízálló legyen mert nem viszem be úszni magammal, szóval jó dolog de nem annyira ez a lényeg. Szerintem.

(#46) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez egy nagyon fullos tablet :D a távirányítójával olyan mintha egy tévé lenne, ez az ötlet nagyon bejön :D

(#47) tonerz


tonerz
aktív tag

A paraméterek (főleg kijelző) most már egész korrekt, de lehetne a káva egy picivel keskenyebb, meg az ára is, bár valószínű ez is 150-160 körül fog nyitni (wi-fi only) mint az előd.

(#48) Gambas válasza UFC (#45) üzenetére


Gambas
tag

Én tengerpart mellett élek...kurvára nem érdekli az 5 éves angol meg a spanyol kisfiut, de az anyját sem,hogy az Ipad vizes lesz vagy sem...vízbe ugysem viszed..Ha napozol közben nem tabletozol mert nem barnul a fejed+max 1 órát bírsz ki annyira kemény a hőség!Ha az ernyő alatt vagy akkor szintén nem éri víz😊Egyszerűen értelmetlen extrának tartom főleg úgy,hogy ennyire kiemelve legyen istenìtve...

[ Szerkesztve ]

(#49) halkow


halkow
őstag

Tetszik és zseniális megoldás a tábla kapcsóló amivel telefonálni is lehet egy joy stickot azért tehettek volna rá

Alcatel onetouch idol2s the king

(#50) DaveJr válasza halkow (#49) üzenetére


DaveJr
őstag

Kíváncsi vagyok h működne e más telefonokkal/tabokkal. Kocsiba kormányra rögzítve milyen jó kis fedélzetit nyújtana egy 7 colos tablettel:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.