Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prodidzsáj


Prodidzsáj
tag

Szimpatikus figura, nem beszél mellé!

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez talán az eddigi legjobb interjú. Ő egy szimpatikus interjú alany és jó látni, hogy ez egy sikeres év volt nekik. Tényleg jó cuccokat tettek le az asztalra, úgyhogy szerintem megérdemlik. Csak így tovább, hajrá LG! :)

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Az idei eddig bemutatott portfóliótól annyira nem vagyok elájulva(G Pro 2 mondjuk nem rossz lapát kategóriában, a G2 mini meg talán ár/érték-ben lesz jó), de Ken Hong korrekt válaszokat adott legalább megint.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

Na végre, ezt az interjút vártam a leginkább. Respect Mr Ken Hong, az LG arca számára. :R

Szokás szerint őszinte és nem beszél mellé. Baromi jó innovációkat találnak ki, a két kedvencem a dupla koppintás és a quickwindow tok. Ez utóbbi nagyon piszkálja a csőrömet, csak nehogy elcsábuljak majd emiatt...

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5) alevan


alevan
őstag

Szeretem a figurát, de az ultosó kérdésre mindfuck választ adott: szal, ha kicsi a kezem (amúgy jó nagy :D) akkor én nem vágyom a G2 tudására kis méretben? :F

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) kolosanyi válasza alevan (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyébként miért kell atomerőmű egy kis telefonba? Meg úgy általában miért kell olyan bitang hardver egy telefonba? Legyen benne egy tisztességes SoC, meg RAM meg minden, de ha minden frankón fut rajta, ami kell és nem lassú az egész kütyü, akkor bánom is én, hogy mi van benne. :)

(#7) BloodRay válasza alevan (#5) üzenetére


BloodRay
veterán

Én a válaszból azt vettem ki, hogy a "G2 élményhez" a G2 mérete kell. A G2 mini pedig hasonló funkcionalitást szeretne adni nagyon jó ár/érték aránnyal(erre kíváncsi leszek) inkább.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Nekem is nagyon szimpatikus. :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#9) w333


w333
félisten

Teljesen korrekt ... ez volt a legjobb interjú :K

Egyre jobbak és jobbak lesznek, a siker kulcsa még mindég az Ár/Érték arány és a "BestBuy" telefonok, ebben tényleg ők a legjobbak, korrekt készülék ház, kijelző, hardver és szoftver, az árakkal pedig nincsenek úgy elszállva mint más gyártók :R ha tippelnék ... szerintem a G2 Mini kb. 70-80k lesz :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10) Pantal válasza BloodRay (#7) üzenetére


Pantal
senior tag

Épp az lenne a jó, ha adnának lehetőséget, hogy G2 tudást szeretnék, G2 hardverrel, kisebb méretben, vagy G2 élményt, kisebb méretben, jó ár/érték aránnyal. Lehet az utóbbira nagyobb a kereslet, de az előbbivel is tudnának vásárlókat szerezni. Nem kell a két fajta verziót egymással szembe állítani, megférhetnének egymás mellett is.

(#11) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Így kell ezt csinálni. :K Nagyon szimpatikus figura, és nem beszél mellé. Szépen feljött az LG az utóbbi években.

(#12) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ken mindég is egy jó arc volt...az LG meg egyre jobb!hogy kell-e az erős g2 mini....majd kiderítik a sony Z1c eladásaiból...lehet jövőre megváltozik a véleményük....viszont a dupla kopp király,a dupla böngető osztott kijelzőn is jó ötlet

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#13) BloodRay válasza Pantal (#10) üzenetére


BloodRay
veterán

Abból amit mondott és az LG-t ismerve szerintem úgy vélték nem lenne kellően nagy kereslet egy ilyen kompaktabb, high-end készülékre a magasabb árkategóriában. Ha a Z1 compact megfelelő eladásokat produkál akkor biztos vagyok benne, hogy be fognak szállni ebbe a kategóriába is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) alevan válasza kolosanyi (#6) üzenetére


alevan
őstag

Nem azt mondtam, hogy kell. Azt mondtam, hogy a válaszából nekem ez jött le. Viszont ha vesszük a techmániás, kiskezű japánokat (lást az NTT Domoco kínálatát), látható, hogy van igény rá.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#15) Paul119


Paul119
addikt

Végre valaki aki nem beszél mellé :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16) yoli666


yoli666
tag

És mikorra várható G3? Esetleg valami hw infó van róla? Bár gondolom már 805-öt akarnak belerakni...

(#17) h3lios


h3lios
addikt

Először énis ekéztem a G2 minit a tudása miatt, de jobban belegondolva tényleg más kategória, mint a Z1C. Azt az átlag ember nem fogja megvenni, mert sokaknál még a 100k is kivágja a biztosítékot, ha az árról van szó. A 70-80k még csak-csak belefér, pláne ha lehet azt is részletre venni. Nem vagyok benne biztos, hogy a Geek rétegen kívül más is ennyire el van ájulva a Z1C-től. Aki pedig tehetős az le se fogja szarni, mert ott az iPhone.

B-tag: H3lios#2825

(#18) saiyajin


saiyajin
senior tag

Korrekt interju, tetszett. Egy temara kerdeztem volna meg ra, a tabletekre, es azon belul a G pad-ra, de a mobilokat elegge kitargyaltatok.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#19) Bocha válasza alevan (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A kamera kikapcsolása után elmondta, hogy igazság szerint az a helyzet, hogy neki személy szerint fogalma sincs arról, hogy mi lett volna a jobb döntés, amit a Sony csinált, vagy amit mindenki más, köztük az LG. Igazából ezt is felvehettük volna, csak sietett egy következő interjúra, nem akartuk feltartani. Azt mondta, hogy Berlinben (IFA, szeptember) megbeszéljük majd, hogy melyik volt a jobb döntés, de az LG-s megoldás a marketingesek szerint kevésbé fogja bántani a G2 eladásokat, mint amennyire a Sony Xperia Z1 és Z2 eladásokat bántja majd a Z1 Compact. De azt is mondta, hogy ha rosszul döntöttek, akkor jövőre már máshogy fognak, szóval ez nekik tanulókör.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#20) alevan válasza Bocha (#19) üzenetére


alevan
őstag

:R

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#21) lowlight


lowlight
tag

Sajnos egyre kevesebb ilyen ember van, aki legalább a kérdések zömére választ ad... Érti, amit kérdeznek tőle és nem beszél mellé. Egy síkon van a kérdezővel és nem egy párhuzamos dimenzióban löki a marketing maszlagot. :) Megyek veszek egy LG-t... :DDD

(#22) csababarca


csababarca
őstag

Frissítésekről meghallgattam volna mit mond! Az az egy amiben fejlődhetnének,amúgy istenkirályok :)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#23) deja vu


deja vu
addikt

Ez nagyon jó videó volt, szimpatikus fazon, egyedül a g2 mini-s válasz nem jött be annyira. Mondjuk Bocha leírta a lényeget, hogy majd meglátják, hogy reagál a piac a sony megoldására.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#24) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Én azért rákérdeztem volna, hogy miért nem alkalmaznak néha egy-egy xda-s srácot, aki pár nap alatt halálra optimalizálja a ROM-jaikat. Sajnos a G2-n lévő LG fejlesztésű alkalmazások és maga az Android is igényelne egy nagyadag optimalizációt (pl. az LG Launcher és a tárcsázó egy vicc memóriafogyasztás és sebesség szempontjából).

...ráadásul a frissítéssekkel még mindig le-le maradoznak. Reméljük azért a G2-nél nem lesz akkora csúszás, mint anno az Optimus 2X-nél volt.

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#25) donjohnson


donjohnson
addikt

már jó haverok vagytok Ken-nel, igaz Bocha? :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#26) Gyula88


Gyula88
tag

Frissitesekrol is kerdezhetetek volna kicsit :P
Na de igyis jo kis interju volt :C

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#27) joey04


joey04
titán

Szimpatikus nekem kis, de g2 mini esetében mellébeszélt ő is, aztán persze látom a 19-ben, hogy erről is elmondta azért a valódi véleményét. korrekt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Bocha válasza donjohnson (#25) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Persze, nagy buli, hogy gyakorlatilag évente 2-3 alkalommal a világ legkülönbözőbb helyein találkozunk már évek óta. A többi cégnél valahogy gyorsabban cserélődnek az emberek, vagy tojnak egy kis magyar újságíróra, pl. Jun Makinoval (Sony) is csináltunk interjút januárban Vegasban, de most nem is emlékezett ránk (plusz az az interjú olyan borzalmas volt, hogy nem is tudtuk publikálni). Ken meg barátként üdvözöl minket és pontosan tudja, hogy mi a helyzet a Mobilarenával, ez azért jól esik nekünk.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#29) pepe091 válasza Bocha (#28) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nagyon apróság, de már az pozitív, hogy az interjú elején a neveden üdvözöl. :) Nem úgy mint a, azt hiszem Asus-os koma, aki Bog-gal beszélt és hiába hangzott el többször Bog szájából a Hungary szó, mégis a végén "your country"-ként emlegette hazánkat az interjúalany.

(#30) solaris17


solaris17
aktív tag

Jó riport !

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#31) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nagyon jó interjú, remek, és szinte teljes körű kérdésekkel, kielégítő válaszokkal!
Az LG tényleg szépen jön felfelé, vannak jó újítások, a megjelenítő szinte a legjobb a piacon.
Szerintem ideje a külső minőségre, az optimalizáltabb szoftverre, és egy letisztultabb UI-ra ráállni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#32) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Abban igaza volt a szimpatikus bácsinak hogy a G2 "élményét" nem biztos hogy jó ötlet "kicsi" telefonba rakni. Egy 4,3-as kijelzőnél már kevésbé használható -vagy sehogy sem- az osztott kijelzős böngésző, filmet nézni nem valami nagy élmény ezen a kijelzőn, akkor meg nem kell hozzá olyan erős hardver mint a nagy kijelzős telókhoz. Amiken élmény egy FHD filmet nézni, több dolgot is meg tudsz jeleníteni a nagy kijelzőn.
Szerintem valami ilyesmire célzott a bácsi. :)

(#33) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sztem pár év és az LG is felmászik a dobogóra,főleg ha így haladnak tovább! Legalább tudják mit akarnak,és nem csak duma minden..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34) coolrob válasza HUTCHDB (#31) üzenetére


coolrob
aktív tag

Izlések és pofonok..

Az UI szerintem perfect, optimus G-m is volt, most pedig G2 és imádom. Letisztult, gyors és jól néz ki. ( bár utóbbi nyilván izlések és pofonok kategória)

A szoftverrel meg semmi gond. Semmi hibája nincs a mostani 4.2.2 nek.
10A ba volt egy kis gond, de azt gyorsan javították, szóval szavunk nem lehet.
Az Optimus G-n meg 4.1.2 volt, de annyira hihetetlenül jól sikerült, hogy hibát nem sikerült találni benne..

Külső amúgy szem teljesen jó, max hátulja tré de úgyis tokba hordom, mert nincs kedvem 40-50k-s javításhoz ha véletlen elejetem :)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#35) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Jó kis interjú volt.
És egyébként a tabomon oldalt vannak a gombok és a duplakoppot használom.(megerősítésképpen)

(#36) Palibá


Palibá
tag

Kopogtatva fel tudom éleszteni a 2010-es N8-at is. Csak egy ingyenes progit kell rá letölteni az áruházból, szóval alapvetően nem új találmány. Igaz ez a kódos dolog már abban nem volt benne, viszont tudtál ráadni egy plusz telefonzárat, ami kb ugyan ezt a funkciót látta el, a kopogtatás után.
Ettől függetlenül, én is üdvözlöm, hogy ÚJRA feltalálták ennek a hasznosságát, és szuper, hogy szélesebb körben is elterjedhet, csak annyit lenne jó, ha megtudnátok, hogy ez bizony egy 4éves Symbian-os találmány, amit idén picit továbbfejlesztettek, és csaptak neki nagy reklámot.

Amúgy meg, hajrá LG, győzd le a Samsungot!

[ Szerkesztve ]

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#37) BOBAKILL válasza f(x)=exp(x) (#35) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én is várok a 4.4-es frissítésre az F6-omra, mert abban benne lesz állítólag a dupla-kopp. Meg talán az a kopogtatásos feloldás is. :D

(#38) halkow válasza Palibá (#36) üzenetére


halkow
őstag

" Amúgy meg, hajrá LG , győzd
le a Samsungot! "

Majd a lg g3-al megmutatják mi kell a népnek és akkor egy jó árazással best buy lehet

Alcatel onetouch idol2s the king

(#39) f(x)=exp(x) válasza BOBAKILL (#37) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Arra én is várok. Azt szeretem az Lg-ben, hogy nagyon sok szoftveres megoldást áthelyeznek az olcsó készülékeikbe is (ez nem az F6 ra vonatkozik).
HUTCHDB: a G Flex féle szoftver útján kéne menniük. Szép, gyors, letisztult szvsz.. :)

[ Szerkesztve ]

(#40) troland26 válasza coolrob (#34) üzenetére


troland26
őstag

Szimpatikus amit az LG csinál , speciel én az IP védelem miatt preferálom a Sony-t ( és majd a Z1C-t). Esetleg megkérdezhetted volna , hogy nem terveznek-e ők is por és víz elleni védelemmel ellátott telefont a piacra dobni . :)

Elnézést a post Bocha-nak ment volna ... fránya boci fej :D

[ Szerkesztve ]

(#41) HUTCHDB válasza coolrob (#34) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Picit vitatkoznék! :B
UI: csimbumcirkusz, színes katyvasz. Ez nem letisztult...szerintem.
Szoft: Itt-ott akad, laggol, a smooth szó ismeretlen számára, ellenben igen erős, és sajnos mindent ebből, vagyis erőből akar megoldani, ami ugyan gyorsnak tűnik, de néha idegesítően próbál megbirkózni a feladattal, de a scroll be-be akad, az animációk kivitelezése hagy némi kivetnivalót....szerintem.
Külső: olcsó, gyenge minőségű ház, hátlap....szerintem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#42) Pmed


Pmed
újonc

Én is a G3-at várom........nem haragudtam volna ha má most bemutatják a WMC-n ;-)

(#43) jooker82 válasza troland26 (#40) üzenetére


jooker82
nagyúr

már van,volt nekik.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#44) troland26 válasza jooker82 (#43) üzenetére


troland26
őstag

Tényleg ? Melyik az ? :Y

(#45) Palibá válasza halkow (#38) üzenetére


Palibá
tag

Legyen így! ;)

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#46) mackoapo11 válasza HUTCHDB (#41) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Pontosan melyik LG telefont használtad huzamosabb ideig,hogy ilyen véleményt tudsz alkotni?Vagy csak mindenféle tizenéves trollkodás elolvasása után alakult ki :F .Mert bizony ma egyedül az LG tud ár/érték arányban igen csak használható cuccot lerkni az asztalra!!!! Az LG optimalizálás is az egyik legjobb,az UI meg már az L szériában is igen csak flottul megy!!! :K :K :K :K :K
Ott a G2.Még az s5 se igen karcolja meg plusz 100K , Z2 plusz 80K .G2 mini.csamcsung sehol,sony m2-őt megeszi reggelire. Akkor????

(#47) coolrob válasza HUTCHDB (#41) üzenetére


coolrob
aktív tag

Ne menjünk bele, mert úgyse jutunk közös nevezőre :)

Inkább adják műanyag hátsó fertállyal, de 60-80 ezerrel olcsóbban mint a hasonló gyártok, és akkor egy fullos 5-k-s spigen tokkal a kinézet és védelem is meg van oldva :)

Nekem tetszik az aláírásodban lévő telefon, el is fogadnám, de nem fogom kifizetni a +50% os felárat egy majdnem minden tekintetben gyengébb telefonért... :P (G2 akksiját semmilyen külső nem pótolja)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#48) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Én csak azt nem értem, hogy ha LG-nél tud ilyen egyenes és szimpatikus pali lenni az "arc", akkor a többiek miért nem tudnak "kirakni" ilyet? Amit a sony-s, meg THC-s csávó művelt, az kritikán aluli volt. Nem tudom elképzelni, hogy az a bullshit, amit azok lenyomnak, bárkinek is szimpatikus lenne...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#49) Kasya


Kasya
nagyúr

Nagyon pozitivan hato riport.

A Knock on olyannyira jo otlet, hogy en 95%-ban hazsnalom a kijelzo bekapcsolasara.

(#50) MeGabee válasza h3lios (#17) üzenetére


MeGabee
senior tag

+1 A számból vetted ki a szót!!!

Hihetetlen szimpatikus figura,engem már az első mondatai (na meg a terméke is) meggyőztek arról,hogy sikeres is lesz a "felhasználónövelő" projektjük.:D

Grat LG,grat Ken!!!!!

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.