Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez nagyon jó volt. Elég karizmatikus ember ez a Asusos marketinges.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Szimpatikus ember, elhivatott, tiszteletteljes, nagyon komolyan vette az interjút, szakmailag felkészült és mindig tudta a jó választ. Kifejezetten tetszett, ahogyan odahozatta és megindokolta egy-egy termék létjogosultságát. Le a kalappal előtte. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#3) a.sebi válasza petipetya (#2) üzenetére


a.sebi
őstag

Szerintem meg egy arrogáns f@sz......
Végig laptopozott... És pökhendinek is tűnt!
de mint gyártó, nagyon szimpatikus az asus!

(#4) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Köszönjük az interjút, nagyon érdekes. :)
Nekem is szimpatikus ez az ember, nagyon felkészült szakmailag.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#5) pepe091 válasza a.sebi (#3) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Veled kell egyetértenem. Rengetegszer a laptopját nézte, még akkor is ha Bog beszélt hozzá. Bár lehet úgy volt vele, ha Bog így áll hozzá akkor ő is. Lévén Bog is a laptopról olvasta a kérdéseket, ami szintén zavaró lenne nekem ha interjút készítenének velem.

Az interjú úgy egyébként nem volt rossz, nem mintha megtudtunk volna bármi újat, de ilyenek is kellenek. :)

(#6) Márki20


Márki20
csendes tag

Ezek a számok azért nagyon optimisták :). Viszont a Zenfone6 már váróóóós

Just BMW

(#7) Bog válasza pepe091 (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak ma hat interjút csinálunk, muszáj volt felírnom a kérdések egy részét. Egy másik része improvizáció, ahogyan a téma adja, de még mindig nem vagyok azon a szinten angolból, hogy csuklóból menjen minden nyelvhelyesen.
Ugyanakkor az interjú készítése közben egyszer sem éreztem, hogy nem figyel rám az ember, nagyon udvarias, kulturált és kedves volt végig.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) a.sebi válasza Bog (#7) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem baj ,ügyes voltál!
köszönjük!

(#9) halkow válasza Bog (#7) üzenetére


halkow
őstag

asus-t bírom mint gamer netbook gyártó ,a többit már kevésbé

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10) atikó válasza AS (#1) üzenetére


atikó
őstag

köszönjük a cikket, de én megkérdeztem volna padfone 2 frissítéssel kapcsolatban.

(#11) pepe091 válasza Bog (#7) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így más a leányzó fekvése, de így is bőven minden tisztelet a tiétek, hogy ilyen fontos emberekkel is készítetek interjúkat. :)

Az biztos, hogy Ken Hong sokkal szimpatikusabb figura, mint a mostani interjúalany.

(#12) joey04


joey04
titán

Voltak szimpatikus megnyilvánulásai, de nem tudom minek terelni. pl a lesz-e alsós cuccok kérdésre miért nem lehet egy nemet rávágni, miért kell egy majdnem alsós cuccot lebegtetni, hogy de van ez. Megy egy kicsit valóban idegbeteg lett amikor az erős kis készülék és nagy tablet kombóról faggatta Bog, és nem akarta megérteni miért szar termék a gyenge 4+7.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) cairojack


cairojack
aktív tag

Nah, Bog, valamelyest kiengeszteltél, már ha ez számít bármit is. :)

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#14) roli543


roli543
őstag

A Padfone Mini mikor jön?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) GErYkE` válasza atikó (#10) üzenetére


GErYkE`
csendes tag

Dettó, Padfone 2 tulajként vicc, hogy még mindig 4.1.1 van a készüléken, mikor a Galaxy S2-n meg 4.1.2 van, igen ám de mikor jelent meg az S2 és mikor a PF2? :(

Nevetséges az ASUS support, és akkor itt a Mobilarénán mindig hirdetve van, hogy milyen jól jönnek az ASUS készülékekre a frissítések, kérdem én melyikre? Többet biztos nem veszek asus terméket. :(

S10+

(#16) zsirfecske válasza GErYkE` (#15) üzenetére


zsirfecske
addikt

moto g 4.3-al jött novemberben és 1-1,5 hónap alatt minden rom-ra megkapta a 4.4.2-t és tegnap egy bugfix kitkat release-t is. egy PF2 árkategóriájú kütyünél a 4.1.1-re NINCS MENTSÉG ha az 50k-s motorola ilyet virít.

[ Szerkesztve ]

(#17) BOBAKILL válasza GErYkE` (#15) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem jelent olyan sokat egy 4.4-es frissítés mint azt gondolod. Sokkal többet nem adna szoftveresen. Egy Asus azért még mindig minőségibb alkatrészekből van összerakva. Pl. wifi frankó, nem dobálja a hálózatot, jó minőségű hangszórók. (memopad 10 van nekünk) Ezek is fontos dolgok ám a szoftver mellett. Például egy ugyanolyan specifikációjú wayteq olcsóbb ugyan, de dobálja a wifit, sokkal gyengébb a kamerája, hangszórók is gyengébben szólnak stb. Ezeket is mérlegelni kell, nem csak azt hogy a legfrissebb sw legyen rajta.
Én csak jót tudok mondani az Asus termékekről.
Egy padfone-nak nagyon örülnék, még ha 4.0 lenne is rajta. :DDD

zsirfecske: lehet hogy egy fél év múlva minden készülékükön 4.4 lesz. A motorola a guglié volt még nem olyan rég. Még jó hogy a legújabbat rakják rá a saját cuccukra.

[ Szerkesztve ]

(#18) GErYkE` válasza BOBAKILL (#17) üzenetére


GErYkE`
csendes tag

Már ne is hargudj, de én 1 230ezer forintos készülék esetén elvárom a fullos támogtást minimum 2 éven át, és nem hitegetném a pf2 tulajokat, hogy lesz frissités aztán mégsem, nem hiába van felháborodva a közösség, reméljük elérik a céljukat és ki fog jönni a 4.4. és igen kell az update, mert koránt sem tökéletes ez a szotver és akkor még finoman fogalmaztam (pl a camera szoftver 1 vicc) és ezeket a bugokat mindenképp javitani kellene,szerencse, hogy hamarosan valszeg tuladok rajta..soha többet asus...

[ Szerkesztve ]

S10+

(#19) BOBAKILL válasza GErYkE` (#18) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Neked is igazad van, nyilván egy ilyen kaliberű cuccnál elvárná az ember a fullos supportot. De azt is vedd figyelembe hogy még egy ilyen cucc nincs androidos berkekben, sem máshol mint a padfone. De abban igazad van és egyetértek veled hogy illene a bugokat kijavítaniuk és kellő figyelmet fordítani a frissítésekre ha már prémium kategóriás termék. De nem kell feltétlen a 4.4 mindenáron. Kevés készüléken van még amúgy is.

Utánanéztem. Lassan másfél éve jelent meg a PF2. Szeptemberben jött hozzá utoljára frissítés. Ahhoz képest nem olyan rossz ez a support, bár lehetne jobb is. (ahogy a többi gyártónál is)

[ Szerkesztve ]

(#20) moleculez


moleculez
veterán

Azért a végén nem kockáztatta meg országra pontosan elköszönni, tudta mi az a Magyarország?
😊😊😊
Amúgy abszolút normális a figura szvsz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) atikó válasza moleculez (#20) üzenetére


atikó
őstag

annak halvány gőze sem volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.