Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) legiaap


legiaap
nagyúr

Elmehetnek a fenébe komolyan mondom a PW-jükkel.
Ez, hogy hanyagolják, kerülgetik a témát nem tetszik. Túl sokat volt együtt a Nokia a Microsofttal. Eltanulták, hogy kell kerülő válaszokat adni.
Nem tetszel Nokia!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2) Segal válasza legiaap (#1) üzenetére


Segal
veterán

Ne aggódj kell majd a 920-asnak is utód csak előbb el kell adni ezeket is...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) email6


email6
tag

Biztos voltam benne, hogy lesz valami komolyabb dobásuk a kiszivárgott telefonokon kívül, hát tévedtem. Amúgy a 720 tetszik a legjobban a mostani Lumia generációból.

(#4) Legendd válasza Segal (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Elvileg hosszú még a 2013-as év a Nokia szerint is :P

Alea iacta est!

(#5) legiaap válasza email6 (#3) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mindenki erre számított, nem csak te.
Nem nagy eresztés eddig ez az MWC.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6) SuperMario válasza legiaap (#1) üzenetére


SuperMario
tag

Amikor kihozzák akkor meg az lesz a baj, hogy nagy, nehéz, drága. Plusz a hozzászólásodból következtetve nem vagy Lumia-fan/-tulaj, így aztán nem mindegy? :U

(#7) legiaap válasza SuperMario (#6) üzenetére


legiaap
nagyúr

920-am van
:P

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8) BlackLamb


BlackLamb
tag

Nincs ezzel semmi baj. Manapság már nem lehet számítani egetrengető újításokra... Bevallom én titkon egy tabletet vártam a Nokiától...

(#9) meroly válasza BlackLamb (#8) üzenetére


meroly
veterán

Én meg valami értelmes felnőtt embernek való gombos telefont, erre jött a 301 :DDD

Impossible is nothing

(#10) Pirosász


Pirosász
aktív tag

Nem tudom mit hittetek.Ez olyan,mintha márciusban jön a Samsung Galaxy S4,júliusban meg bejelentenék az S5-öt.Szerintem majd ősszel karácsony előtt jön a Lumia 1000.(kb.)Vagy 4-5 havonta dobjanak piacra egy csúcs Nokiát?Max. egy ilyen prototípus mutogatásra lehetett számítani,de azt meg minek.Még megzavarja azokat a fogyasztókat,akik most készülnek 920-at venni.Teljesen logikus történések voltak ezek.Szerintem.

(#11) savoo válasza Pirosász (#10) üzenetére


savoo
addikt

Persze tök egyértelmű volt, hogy nem mutatnak be új flagshipet.. Pont az általad is említett dolog miatt. Ráadásul ma már semmit nem tudnak eltitkolni, lett volna róla már kép, akármi ha lenne új PW-s telefon.

(#12) Воланд válasza legiaap (#5) üzenetére


Воланд
titán

na, azert a mindenki egy jo eros tulzas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) ESP23


ESP23
senior tag

Én a 720-ast nagyon vártam.
Szerintem igen jóra sikeredett így az olvasottak alapján.
Mondjuk én azt gondoltam hogy a processzor 1,2GHz-es lesz magonként, de ez sem rossz.
Most már csak abban reménykedem, hogy mire aktuális lesz a készülékcsere számomra, addigra itthon is kapható lesz a T-Mobile-nál. :)

(#14) Quasi_modo válasza Воланд (#12) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor a felhasználók nagyobbik része.

valami

(#15) Воланд válasza Quasi_modo (#14) üzenetére


Воланд
titán

jah, persze. mert valoban tok logikus negy honappal a 920 bejelentese utan egy uj csucsmodellt bemutatni. a lumia 1000 - vagy legyen akarmi a neve - bemutatasa az mwc-n nem volt semmi tobb, mint egy budos nagy pletyka, amit a draga szaksajto jol felfujt. most meg megy a puffogas, hogy megsem mutattak be.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) legiaap válasza Воланд (#15) üzenetére


legiaap
nagyúr

Minden pletykának azért van alapja. És azoknak a zöme azért be is szokott jönni. Én ezért vártam valamit. Ha nem is a nagy fotós masinát, de legalább valami PW-s hírt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) Quasi_modo válasza Воланд (#15) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem logikus.
Csak hogy a 920 nem hozta azt amit vártak tőle. Az sem lett volna hülyeség, ha legalább egy SW frissítést beígérnek a 920-hoz (mint legiaap kolléga is emlegette), de nem tették.

[ Szerkesztve ]

valami

(#18) Воланд válasza legiaap (#16) üzenetére


Воланд
titán

persze, hogy van alapja. nyilvan nem a 920 volt az utolso pv nevvel ellatott lumia. de egyelore a 920 a flagship.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Spancho


Spancho
őstag

Az 520-as egész jó ,45-50 körül majd akár jó is lehetne nekem :)
Csak túl vastag a keret :(

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#20) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Egy jó fajta PV azért elvàrtam volna..

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#21) emvy válasza legiaap (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

Komolyan kb. senki, nezd meg a tozsdei reakciot (enyhe emelkedes, alacsony forgalom mellett). Nincs meglepve senki, azt csinaltak, amit ilyenkor kellett nekik. Tokonlottek volna magukat egy uj csucsmodellel.

while (!sleep) sheep++;

(#22) legiaap válasza emvy (#21) üzenetére


legiaap
nagyúr

De én nem azt mondtam, hogy most azonnal adjanak ki egy 920 utódot, hanem csak mutassanak jövőképet kamera fronton. Az nem változtatott volna a tőzsdei reakción.
Sőt ha szó lett volna a 920 kamerájának frissítéséről, meg egy jövőképről még talán meg is dobta volna azt a görbét. Nem mindig jó ez az enyhe emelkedés. Jó lenne egy kis meredek emelkedés is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23) Воланд válasza legiaap (#22) üzenetére


Воланд
titán

konkretan egy uj kamera bemutatasa "padlora kuldte" volna a 920 eladasait. azt meg nem ertem, hogy miert jo neked, hogy ha Elop kiall a szinpadra es bejelenti, hogy majd egyszer frissitik az fw-t a 920-on. most komolyan, szerinted ezt nem fogjak megtenni mindenfele elozetes igergetes nelkul?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) legiaap válasza Воланд (#23) üzenetére


legiaap
nagyúr

Már nem tudom egy ilyen MWC után mit is várhatnék tőlük.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25) emvy válasza legiaap (#24) üzenetére


emvy
nagyúr

En azt lattam az MWC alapjan, hogy elmult a kapkodas, van terv. Kesz vannak a teljes WP8 portfolioval, most teriteni kell a cuccot, es majd a kovetkezo utemben (osszel) jon a kovetkezo csucsmodell, kb. 10 honappal az L920 utan.

Az L920 userknek (neked) is ez a legjobb, mert az userbase-t kell novelni ahhoz, hogy tobb legyen az app. Ezenkivul a Nokianak penzt kell termelnie, stabilan.

Szerintem jo jel, ami ma tortent.

while (!sleep) sheep++;

(#26) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

! én úgy látom hogy a nokia meg fog szünni, ez a Microsoft célja, meggyengiteni-bekebelezni

Cseberből vederbe

(#27) emvy válasza LEFTHORSE1 (#26) üzenetére


emvy
nagyúr

Koszonjuk, leulhetsz.

while (!sleep) sheep++;

(#28) savoo válasza LEFTHORSE1 (#26) üzenetére


savoo
addikt

Igen, igen a cúúnya rossz májkro(szigorúan dollárral)oft.. ;]

(#29) Pirosász válasza LEFTHORSE1 (#26) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Gratulálok nyertél!Te vagy a százezredik "Nokia csődbe megy" hozzászóló.Nyereményed egy Body Guszti válogatás kazetta. :C

(#30) LEFTHORSE1 válasza Pirosász (#29) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nem is számitok semmi jóra tőlük, csak érdekel ez a folyamat ahogyan a Microsoft kivásárolja a Nokia licenszeket, pont mint ahogyan a Sony tette a Sony Ericssonnal, hány éven át szapultam hogy így lesz és úgy is lett!!!

Cseberből vederbe

(#31) Воланд válasza LEFTHORSE1 (#30) üzenetére


Воланд
titán

hany nokia licencet vett meg eddig az ms?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) Ricardo


Ricardo
félisten

Logikusan összerakták a termékeket. jól felépítették a vonalat. Sokan várták az igazi PW-s Lumiát, mert valljuk be a 920 kicsit alulmúlta a várakozásokat. Főleg azok után, hogy lebuktak a reklámokkal.

Pont a zászlós hajó gyengélkedik, és pont abban amivel főként hirdették. Nem ártott volna valahogy kiküszöbölni a csorbát. Ha nem is egy jobb kamerás kütyüvel, de egy ország világ előtt bejelentett kamera fejlesztéssel, azért előállhattak volna szerintem is.

(#33) Luck Dragon

Azért picit többet vártam a nokiától. Mondjuk még egy tabletett vagy egy qwerty utódot :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Tömegközlekedéses progi nem ismeri Budapestet?

(#35) legiaap válasza Arthuro_Adam (#34) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ismeri. Próbaképp beírtam két pesti címet és műkszik.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#36) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Állítom a Nokia ellenlábasai terjesztenek folyton téves információkat... Azért legyünk reálisak, a Lumia 920 alig 3 hónapja van a boltok polcain, egy PureView WP8 teló túl korai lenne még, ami kinyírná az előbbi eladásait... A tablet meg ígéret szintjén sem hangzott el soha, csak az önjelölt bloggerek és a rajongók vágyálmaiban szerepel. Persze én is szívesen látnám.

:U

[ Szerkesztve ]

(#37) saiyajin


saiyajin
senior tag

A cikk utolsó mondatával értek egyet: kellemes hangulat, jó termékek, mégis icipici hiányérzet hatolt át rajtunk.
Persze én is így tartom logikusnak, hogy nem mutatták be az új pv lumiát.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#38) Arthuro_Adam válasza legiaap (#35) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Én is így tudtam, csak a cikkből nem ez derült ki.

(#39) Quasi_modo válasza =Mentor= (#36) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

egy PureView WP8 teló túl korai lenne még
Így lenne, ha nem egy éve ígérgetnék.

valami

(#40) Воланд válasza Quasi_modo (#39) üzenetére


Воланд
titán

a 920 is pv. ezen felul meg csak annyit modntak, hogy lesznek tovabbi fejlesztesek a kamerat illetoen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41) emvy válasza Воланд (#40) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem tudom, figyelted-e, hogy kinek valaszoltal. :)

while (!sleep) sheep++;

(#42) Воланд válasza emvy (#41) üzenetére


Воланд
titán

unatkozom. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) Quasi_modo válasza Воланд (#40) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

a 920 is pv.
A neve. Nekem egy PV light.

valami

(#44) SuperMario


SuperMario
tag

legiaap: Akkor boldogabb lennél, ha tudnád, hogy a fél éves telód helyett most vehetnél jobbat? :D A többieket sem értem, akik itt most valami nagy dobásra számítottak. A fanyalgóktól azért megkérdezném, hogy ha ti lennétek Elop bá', akkor hoztatok volna egy PV Lumiát? Nem hogy az olcsó telók, az 520/720, innentől fogva az EGÉSZ frissen kiadott Lumia-paletta le lett volna szarva. Plusz tegye fel a kezét a fórumon, aki letett volna 250k-t az új telóért. Mert ha a L920 első darabjai 185k-ért mentek, akkor ez nem is annyira elrugaszkodott. Méret/súly témába bele se menjünk. Emellett aki megvette a 920-at az most szidná a Nokiát, mint a bokrot.

Hozzátenném, - tudtommal - Elop azt mondta, hogy lesz PV Lumia, nem pedig azt, hogy WP8-as lesz a cucc ;) Keep waitin', szerintem az új rendszerrel dobják majd piacra, valószínűleg valami fasza névvel is, az 1030/1040 nem valami jól marketingelhető.

(#45) Quasi_modo válasza SuperMario (#44) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Elop azt mondta, hogy lesz PV Lumia
Nem ezzel van a gond, hanem, hogy egy évvel ezelőtt mondta.

valami

(#46) Воланд válasza Quasi_modo (#45) üzenetére


Воланд
titán

link

szerk.: ugy oszinten, neked nem tokmindegy, hogy mivel all elo a nokia wp fronton? koltoi kerdes volt.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) SuperMario válasza Quasi_modo (#45) üzenetére


SuperMario
tag

Kiegészítem a mondatot. Elop NEM mondta, hogy mikor. Csak hogy LESZ. Értikérem'?

(#48) Quasi_modo válasza SuperMario (#47) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az más. Akkor csak mondja még sokszor.

valami

(#49) Magnum_


Magnum_
nagyúr

720 jó lenne, de a design nem tetszik :-(

I humbly and respectfully decline™

(#50) meroly válasza Magnum_ (#49) üzenetére


meroly
veterán

Sony Vaio T Ultrabook & Nokia Lumia 800

Mi lett a szifonnal? ;]

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.