Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B1T3


B1T3
addikt

A 610-es várható ára nincs meg?

Olvastam egyébként olyan pletykát is, hogy 3,2"-es lesz a kijelzője, a kamerája pedig 3 megapixeles. Örülök, hogy ezek nem jöttek be. Szívesen megtapogatnék egyet kíváncsiságból. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Lehangoló tucat cucc.

Kártyásan 30- ezredesért esetleg.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) AS


AS
félisten

Ez jó:) Még gyengébb hardverel is gyors. Így jöhetnek az olcsóbb Wp7 telefonok többen tudják majd megvenni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) defymoto


defymoto
senior tag

Maradok a Launcher 7-nél, Defy+.on :DDD

(#5) Воланд válasza B1T3 (#1) üzenetére


Воланд
titán

189 euro, adok meg minden nelkul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) kmarkk22 válasza B1T3 (#1) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

én úgy olvastam h 189 euro lesz, tehát mai árfolyamon 55 ezer ft körül.
sztem ennyiért még a 256mb ram is elfogadható.
nem csípem a nokiát, de ha témyleg ennyi lesz, és nem lesz csiga lassú akkor asszem veszek egy ilyet :D

szerk.: upsz, bénázásom muatt beelőztek

[ Szerkesztve ]

(#7) NGA válasza defymoto (#4) üzenetére


NGA
addikt

:-) Hát igen, pont azt az élményt nyújtja. Olyan mint az üvegszálas Ferrari replika bogár alvázon és bogár motorral. A szomszéd csajjal meg lehet etetni a parkolóban, de mikor használni is kéne akkor már nem olyan mint az eredeti :DD

[ Szerkesztve ]

(#8) B1T3 válasza kmarkk22 (#6) üzenetére


B1T3
addikt

Nem kérdéses, hogy gördülékeny lesz.

(#9) defymoto válasza NGA (#7) üzenetére


defymoto
senior tag

Tetszik a wp7, de az android is. Tehát nem fogok feleslegesen pénzt kiadni ha a mostani is jó :)

[ Szerkesztve ]

(#10) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Hú az ára miatt megéri s csak kicsivel drágább az "SZAR" Huawei ideosX3(U8510) kaszlinál,meéy leszerepelt//Gyenge Proc,optimalizálatlan Gingebread 2.3.3// Éljenek a jobb,olcsobb kötyük. :K :C :N

focsoro

(#11) Bailey


Bailey
senior tag

"Ennek megfelelően a készülélben 256 MB RAM és egy (egyelőre ismeretlen típusú) Qualcomm MSM7x27 lapkakészlet tallható, amelyben egy 800 MHz órajelű, ARMv7 utasításkészletű processzor és egy Adreno 200 grafikus gyorsító található"/I]
:W :W

Végre az androidos gyártók lassanként kidobják ezt a processzort, erre most rásózzák őket a WP7-es gyártókra.

[ Szerkesztve ]

(#12) NGA válasza Bailey (#11) üzenetére


NGA
addikt

Hát igen. Csak az a vicces, hogy még ezen is zökkenőmentesen fog futni a wp7 :-) :D

(#13) Psytech válasza AS (#3) üzenetére


Psytech
senior tag

+1, egyetértek :) Egy ideje tervezem egy WP7-s beújítását, hogy megnézzem mennyire áll tőlem távol, vagy sem. De minél olcsóbban terveztem, hiszen egy komolyabb telefonom már van, a másikra nem akarok/tudok sokat áldozni, de kíváncsi vagyok.

(#14) AS válasza Psytech (#13) üzenetére


AS
félisten

Ahogy én is:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) Sianis


Sianis
addikt

Skacok a zenét nem kell erőltetni videó alatt. Ha nem beszéltek akkor jobb ha csend van, mint ez. :)

Sianis

(#16) Hennet


Hennet
aktív tag

én nem látok 16millió SZÍN-t
sztem senki sem... :W

árnyalat.

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#17) NGA válasza defymoto (#9) üzenetére


NGA
addikt

Ennek a löncsernek köze sincs a wp7-hez. Csak egy hasonló kinézetet ad. Aki használ és belakott rendesen egy wp7 telefont, az tudja mi a különbség. A wp7-re is van ios skin, mégsem lesz belőle szifon.

iFUN

[ Szerkesztve ]

(#18) kcsa válasza Bailey (#11) üzenetére


kcsa
veterán

Senki nem mondta hogy 7227. Főleg hogy armv7, először olvass utána, és később verd a fejed a falba :)

(#19) Syl válasza NGA (#12) üzenetére


Syl
nagyúr

Az iOS3 a 400 MHz-es iPhone 3G-n is zökkenőmentesen fut, úgyhogy ez nem nagy teljesítményt a wp7-től :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20) defymoto válasza NGA (#17) üzenetére


defymoto
senior tag

Gondoltam :) Tudom, hogy más, de nekem így tetszik, hogy kicsit wp7, kicsit android :)

(#21) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A Tango hardverkövetelménye akkor alacsonyabb lesz?

<< Heimdal >>

(#22) lindermen


lindermen
aktív tag

Mekkora a belső tárhely és lehet-e bővíteni? Ha ez is csak 4 Gb, mint a Tania, akkor már inkább az.

(#23) tommjee


tommjee
senior tag

Máshol úgy olvastam hogy adreno 205 lesz benne

(#24) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

nekem is tetszik,az ára is korrekt,de maradok az androidnál.

(#25) NGA válasza Syl (#19) üzenetére


NGA
addikt

Egy windows 3.1 meg zökkenőmentesen fut egy 100 mhz-es 486-oson. Kb ennyire releváns amit irsz.

(#26) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Egy átlagfelhasználónak szerintem nincs szüksége több mindenre, mint amit a 610 tud nyújtani, ennyi pénzért pedig eléggé jó vételnek tűnik. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#27) NGA válasza lindermen (#22) üzenetére


NGA
addikt

100% hogy nem lehet bővíteni, és 8 gigás. (forrás: Microsoft Facebook)

(#28) Воланд válasza Retekegér (#21) üzenetére


Воланд
titán

nem valoszinu. eddig is 256MB ram es 800MHz-es cpu volt a minimum csak a gyartok nem adtak ki ilyen keszuleket. max a kulonbozo szenzorok teruleten lehet valtozas

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) Retekegér válasza Воланд (#28) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A Nokiának akkor sikerült. Hivatalosan is ez az első WP7 készülék 1 GHz alatti procival és 512 MB alatti memóriával?

<< Heimdal >>

(#30) hemaka


hemaka
nagyúr

úgy néz ki, mint egy alcatel :DDD

(#31) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

most csak nekem tűnt lassabbnak egy átlag WP7-es telónál? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Úúúú azért meredek lett volna 7227-et simán belerakni :D ,de gondolom ez a ráncfelvarrt kiadás, 7727A néven, ami már ARMv7-es :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) gabe8719 válasza Bailey (#11) üzenetére


gabe8719
senior tag

Ott a lényeg azon van, hogy ARM V7. Márpedig ha ez így van, akkor biztosan nem 7227T.. Egy dolog az órajel, ennél viszont sokkal fontosabb hogy nem ARM V6-os - ez ugyanis generációs ugrás az agyonhasznált 7227-hez képest.

Szerk.: Beelőztek. :B

[ Szerkesztve ]

(#34) tjb007


tjb007
nagyúr

A cikkben nem szerepel de a ROM mérete 8GB lesz, szóval ez már pl. nekem is megfelelne.
Jöhet még pár ilyen alsós WP7 -es telefon, főleg ha a Microsoft és a gyártók is szeretnének egy WP7 boom -ot.

A SoC -ről szóló rész viszont érdekes, én úgy tudtam, hogy csak a 7x30, 8x50 és 8x55 támogatott de ha ez igaz akkor már a feltupírozott 7x27, a 7x27A is bekerült ezek közé ami igazából nem olyan rossz hír mivel bőven elég lehet (sőt, a videó alapján az is) és a Cortex-A5 mag miatt kevesebbet is fogyaszt.

(#35) Graphics válasza gabe8719 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A 7227A egy Cortex A5 alapú /ARMv7/, 45nm-es csíkszélességen, és javított Adreno200-as grafikus vezérlővel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Apika válasza hemaka (#30) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nekem is az a bajom vele, hogy elvesztette a Nokiás kinézetét...

(#37) Воланд válasza bolondember (#31) üzenetére


Воланд
titán

nem, ez tenyleg lassabb. kerdes, hogy vegleges rendszer van-e rajta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) dergander


dergander
addikt

sokkal gördülékenyebb a winphone7 mint az android is kisebb telefonokon is elfut...

(#39) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Ha akadásmentesen fogja vinni a wp7-et, akkor erősen el fogok én is rajta gondolkozni. Hiánycikk az olcsó és használható okostelefon.

(#40) DanielK válasza AS (#3) üzenetére


DanielK
addikt

Csodálkozol? Az op rendszerben semmi grafikai elem nincs (kivéve azt a pár négyzet alakú "csmpét"). Szövegek halmaza. Anno a dos is gyors volt! ;]

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

A 710 is nagyon jól fogy nálunk. Erre még nagyobb lenne az igény. :K

(#42) gabe8719 válasza Graphics (#35) üzenetére


gabe8719
senior tag

Köszi szépen a kiigazítást, ettől függetlenül (figyelembe véve azt a hsz-t is amire válaszoltam), szerintem érthető volt a mondandóm.:)

(#43) krisztian112


krisztian112
senior tag

Egyébként nem úgy volt, hogy a WP7 alapkövetelménye az 1GHZ proci? akkor itt msot hogyvan?

Huawei P10 lite

(#44) Graphics válasza krisztian112 (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Tangonak 800MHz.

@gabe8719: Persze, érthető volt, nem is azért írtam :B :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Воланд válasza Graphics (#44) üzenetére


Воланд
titán

nem csak a tangonak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) hemaka válasza Apika (#36) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ezen a szinten van a Nokia, jól mutatja a termékpaletta.

(#47) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Ez is az a jófajta kopogós műanyagból készül, de legalább a hátlapja jól gyűjti az ujjlenyomatokat :)

(#48) fffeco válasza lindermen (#22) üzenetére


fffeco
tag

8GB-os :) huh szerintem ilyen árral abszolut versenyképes, főleg , hogy korrekt méretű a kijelzője is :) érdekes volt figyelni a teló gördülékenységét, először van wp7 1GHz alatti telón :C

(#49) DanielK válasza fffeco (#48) üzenetére


DanielK
addikt

Neked is csak ezt tudom mondani. Az MS-DOS is gyors volt a maga idejében, de most is az szerintem. :P

(#50) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Olcsó és használható okostelefonokat a népnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.