Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) muratomi1


muratomi1
senior tag

Jól néz ki olyan mintha fémből lenne. :D

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#2) B1T3


B1T3
addikt

Egész pofásan néz ki. Örülök, hogy a Nokia be meri vállalni azt is, hogy több színben dobja piacra a telefonjait; és ez nem csak az olcsó modellekre igaz, hanem a felsőbb kategóriába szánt termékeinél is.

(#3) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Nem igazán nyűgözött le. De azért várom az infokat a másik kettőről is.

Félig OFF:
Nincs valami hír arról, hogy a C5 kapna utódot valamikor?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#4) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Nem is olyan rossz. Ha jo aron jon, akar sikeres is lehet. az meg jo,h vegre nem muszaj kepernyovel vezerelni.

Xperia mini pro 4.0.4

(#5) fateless


fateless
veterán

Ezzel a saját 201-esüket mossák le a pályáról, nem?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nem rossz.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem semmi ez a kályha-ezüstre fényezett hátlap... azért egy lehelet-vékony fém panel elfért volna....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

max 15-ért jó vétel lenne.

(#9) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Jeeeezusom ez hogy nez mar ki? omfg kategoria...ezmi? jatek telefon e72 beutessel?

uram atyam...olyanok a gombok mintha 1 centi magasak lennenek. kb mint a jon a mell belfele az ajton meg jon jon jon eeees csak most latod a testet:D

elo nem mernem kapni se iskolaba se munkahelyen...

YNWA

(#10) V.T.CS. válasza BoC1ka (#9) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

csodalkoztam is hol vannak a troll-ok.

(#11) Syl válasza V.T.CS. (#10) üzenetére


Syl
nagyúr

Miért troll az akinek nem tetszik? :F Vagy Nokiát csak dicsérni szabad?
Szerintem is bűn ronda. Olyan 20 forintos fröccsöntött műanyag kinézete van.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) V.T.CS. válasza Syl (#11) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

szerintem nem mi vagyunk a célcsoport,ha 12-15 éves kislány vagy akkor fikázzad.rèszemről téma lezárva.

(#13) Graphics válasza Syl (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És kb tényleg... nagyon bazárira sikerült ,azt hittem ezüst színű telefont nem lehet elcs..ni, de ezt most sikerült.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) BoC1ka válasza V.T.CS. (#10) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Nem trollkodok...csak bun ronda. Masik megkozelitesbol pedig kivancsi vagyok mennyiert fogjat dobalni a telefont..ugyis artol fugg...ez a telefon a lowend kategoria ugyis..ha tetszik ha nem...lowend arral persze kelendo lesz..de komolyan megnezem a kepeket es elkap a rohogogorcs...az a hatlap elkepeszto:D foleg abban a barna szinben:D

A masik meg nem vagy tisztaban a trollkodassal mint fogalommal...

YNWA

(#15) Demens


Demens
tag

Szerintem semmi baj nincs ezzel a telefonnal. A kategóriáján belül hozza amit kell és a dizájn is megfelelő. Nem szép, de azért ne essünk véres túlzásokba. Semmi extra a dizájn, de azért nem egy hányadék. :(

(#16) Apika


Apika
Közösségépítő

Egészen jó lett! Az SMS fanok örülhetnek...

(#17) AMD Power


AMD Power
titán

Nincs ezzel semmi probléma. Ha "normális" áron lesz akkor jöhet...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) Sidney


Sidney
csendes tag

Szerintem sincs semmi baj ezzel a telóval, gondolom ezt szánják a C3 utódjának. Ha az ára 30 körül lesz, akkor népszerű lehet. Sokan keresnének még mindig qwerty-t wifi-vel az alsóbb kategórában, és nincs is igazán választék. Jobb is, hogy több színben árulják, elég unalmas a fekete mindenhol. Az üzemidőre még kíváncsi lennék, ha 3-4 nappal már jó vétel lehet.

(#19) gzbotii


gzbotii
veterán

Hat nem is nez kik jol de nem is felso kategorai bar...remelm az ara sem lesszz az

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20) Gadgetfan_ válasza BoC1ka (#9) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Hol látsz ebben e72-es beütést? Az e72 Nokia egy elegáns kinézetű üzleti telefon, ez meg ócska kétpálcás játéktelefon. :Y Akkor inkább már c3 beütés... :)

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#21) gzbotii válasza Gadgetfan_ (#20) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem is e72 erzesem van tolle :U nem is tudom miert :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22) amanoba


amanoba
őstag

nokia facebook oldala szerint nettó 95€ lesz az ára.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#23) Gadgetfan_ válasza gzbotii (#21) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Legfeljebb annyiban, hogy mindkettő qwerty-s és Nokia :D

De azért az e72 kinéz egy kicsit:

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#24) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Kicsit dundi.
De a C3-nak fém a hátlapja, akkor lehet ennek is az.

(#25) amanoba válasza Fancy-boy (#24) üzenetére


amanoba
őstag

a videón 3:37-nél azt mondja, az.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#26) akosright


akosright
tag

Ezekben az s40 rendszerekben tudom, hogy nincs multitask, de olyan sincs ami minimalizal? Azaz nem háttérben futtatja hanem valamiféle hibernált állapotba helyezi az alkalmazásokat?

(#27) szaszimi


szaszimi
tag

ma jutottam hozzá egy magyar nyelvű, magyar billentyűzetes fehér példányhoz :)
még töltődik, de ami elsőre feltűnt az az összeszerelés minősége: szerencsére nyomogatásra sem nyikorog, recseg, jó minőségűnek tűnik a körbefutó krómcsík, és a hátlap is nagyon szorosan, lötyögésmentesen pattan fel a helyére :)
remélem beválik a teló :)

(#28) Ricardo válasza gzbotii (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért az E71/72 vonal sokkal elegánsabb volt. Ez az e63/ c3/ Asha 302 kinézet már nem annyira hozza ezt.

(#29) Sidney válasza szaszimi (#27) üzenetére


Sidney
csendes tag

Akkor eddig elég szimpi a készülék!
Később még írhatsz róla néhány gondolatot, pl. a qwerty jól használható-e, milyen az átlagos üzemidő, telefonálási hangminőség, a wifi jól működik-e...
Az egyik rokonomnak készülök ilyet venni, szintén fehéret. :)

(#30) szaszimi válasza Sidney (#29) üzenetére


szaszimi
tag

a beszédminőség kiváló, tiszta, hangos, abszolút nem lehet panasz rá. a billentyűzet így pár nap után kényelmes, nem nagyon ütök mellé, pedig nagy a kezem.
a hátlap pontosan illeszkedik, de kicsit nyekereg, ha megnyomkodom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.