Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Nem tudom hova tenni ezt a gyártót....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) waporka


waporka
tag

énse nagyon:D mik ezek a készülékek??

a privire illik válaszolni....

(#3) opr


opr
veterán

Az SOS gomb nagy ötlet, kár, hogy pont kifejtik, hogy mennyire figyelnek a gyengénlátókra, aztán ráírjak a gombokra 4-es betűmérettel a betűket...
Egyébként alapvetően szimpatikus gyártó, így a nyilatkozatok alapján tudják, hogy mit akarnak, és ebből mi az, amit elis tudnak érni, és ez nálam mostanában alapból szimpatikussá tesz valakit :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) Bocha válasza waporka (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Na, vajon mik? :P

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#5) rudymester


rudymester
senior tag

A katonai külsővel pont értelmetlenné tették a telót. A számokat alig látni, ha leesik túrázás közben, nehezebb megtalálni. Az eddigi Emporiák jók voltak, ez az új vonal olyan... :(

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6) Bling95 válasza rudymester (#5) üzenetére


Bling95
őstag

katonáson kívül szerintem a többi nemrossz, azt énse nagyon tudom hovatenni

(#7) Bocha válasza rudymester (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Őszinte leszek: ők sem értik ezt a színt, de sokat kutattak és komoly igény volt erre a külsőre. Ugyanazt mondták, amit te, hogy nem tudják mi van, ha leesik. De ez van.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

"Az Emporia tehát odafigyel arra, hogy az ő készülékeik a gyengébben látó, számára is önbizalommal használhatók legyenek."

A terepszínűn nehéz kivenni a számokat, szóval felhasználhatják a kutatásokhoz. :C

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#9) plus44


plus44
veterán

Mondjuk speciel ez a Sonim külső nem tetszik, de látszik, hogy tényleg foglalkoznak a dologgal, hosszú távon szerintem meg lesz ennek az eredménye.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) rudymester válasza Bocha (#7) üzenetére


rudymester
senior tag

A megkérdezettek között biztos sok vadász volt és nem is jó az, ha a vad meglát minket telefonálás közben és elriasztja a rikító sárga szín. Ha ilyen military színnel rendelkezünk, telefonálás közben is közelebb mehetünk a prédához... :DDD

Azért milyen már, hogy a kiadó sem érti, hogy miért akarnak ilyet az emberek... :N

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

A Sonim design-es Emporia teljesen korrekt, nincs vele semmi probléma. A GPS-es is biztosan jó, csak gondolom drágább lesz, mint az előbb említett.

[ Szerkesztve ]

(#12) fahrii


fahrii
őstag

Nagyanyámat elképzeltem ahogy egy ilyen kamuflázs robosztus mobillal :Y omg

(#13) macilaci78 válasza fahrii (#12) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nagyanyád környezetében pont jó is ez a piros szőnyegen, meg a parkettán hamar megtalálja. Csak ne akarja agyonütni, ha épp rezegni kezd! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) m@xsys


m@xsys
senior tag

Jó lesz ez a jégen, mikor nagyi kommandozik hazafelé a templomból vagy éppen begyorsul ha jön a busz.
A papinak meg mikor mikor militárit játszik a kocsmába a haverokkal ;] (álcaháló alaptartózék egyes kocsmákba)

(#15) mistixx


mistixx
tag

Braille-írással ellátott változatok pedig hamarosan érkeznek a vakok és gyengénlátók részére...

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#16) Probber


Probber
őstag

Nem is értem, hogy miért nem csepp, por és ütésálló az összes Emporia modell. Egy időseket célzó telefonnak ilyennek kellene lennie.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#17) Djuree


Djuree
félisten

megalol! azon a terepszínű telón énsem látom a gombokat, nemhogy egy nyugger :DDD :C ilyet veszek nagymuternak, úgyis mindig hívogat, majd így nem fog, nemlátja mit üt be :DDD szánalmas ez a cég, vagy ez csak poén akart lenni a részükről? :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egyből papám jut szembe, aki úgy utálja a Nokiáját, amit kapott, hogy nem is viszi el sehova. Azt mondja egyszer földhöz fogja csapni... :D Aprók a gombok, nem látja rendesen a kijelzőt, meg nem érti az egész kezelés logikáját. Pedig szegénynek mindig elmagyarázom mit, hogyan... :D Lehet szülinapjára kap tőlem egy ilyet.

(#19) $paceman


$paceman
csendes tag

nemtudom,de valamiért szimpatikus nekem a cég hozzáálása :) mondjuk azon a terepszínűn elég rosszul látszódnak a számok.

T2288-> 3310-> C45-> 5510-> 3510i-> 6100-> Z520i-> K510i-> K550i-> N82-> iPhone 3G-> N97-> S8500 Wave-> N900-> WT19i & N- Gage

(#20) Rickazoid


Rickazoid
addikt

A terepszínű nem illik a sorba, esetleg fekete billentyűzettel, bár még úgy is túlzás.
A Safety viszont nagyon jó ötlet, bár nem említették, hogy vajon aGPS-e a megoldás és pontos koordináták nélkül is elküldi-e a cellainformációkat, hogy olyankor is lehessen honnan kiindulni, mert azért nem mindig tartózkodik egy ember olyan helyen, ahonnan látja a vevő a műholdakat. Gondolom kicsi rá az esély, hogy nem otthon vagy ismerős nyilvános helyen legyen ilyen szituációban, de ha már felkészülnek ilyesmire, úgy kerek a dolog, ha nem hagynak ki semmit. Ettől függetlenül jó az ötlet, meg ez a cég úgy eleve jó helyen van most és a legjobb időben.
Én egy Elegance-ot vettem szüleimnek karácsonyra, azóta elolvassák az SMS-eiket is.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#21) 64b0r


64b0r
aktív tag

Engem az érdekelne, ha a nagyi elesik a konyhában, és elküldi az SOS-sms-t, akkor hogyan talál műholdat a telefon? Mert ritkábban lesz rosszul egy öregember egyedül a szabadban.

A másik meg a karóra: ha bármelyik gomb vészhívóként működik, akkor mi garantálja, hogy véletlenül ne nyomódjon be a gomb? Pláne bármelyik?

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#22) AMD Power


AMD Power
titán

Örömmel hallom ,hogy lesznek új Emporia telefonok. :K Adunk el mi is belőle mert van rá igény. Bár főleg külföldiek veszik.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Ezeknek a telefonoknak milyen csatlakozójuk van? Szabványos jack + microUSB?

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#24) Djuree válasza 64b0r (#21) üzenetére


Djuree
félisten

először be kell ütni az órába egy 16 jegyű kódot, utána élnek csak a gombok :DDD

GrotESC: meg hdmi :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25) Ricardo


Ricardo
félisten

"Ettől függetlenül szeretnének új kapcsolatokat építeni és növekedni, de semmiképp nem nagy mértékben, egyrészt azért, mert maga az Emporia csak másfél éve létezik, másrészt pedig azért, mert Károly szerint ez egy nagyon behatárolt nagyságú piac."

Ez teljesen jogos. A célcsoport nem cserélgeti havonta a mobilját, ha megvesz egyet akkor az addig megvan neki amíg működik.

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na így én se tudom hovatenni az Emporia Safety-t( vagy inkább Hyundai MB-150? :D )

Ez magyarázatot követel :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) tjb007 válasza Graphics (#26) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Hyundai és az Emporia is ugyanabban a kínai gyárban készül, a különbség annyi, hogy más felirat kerül rá.

(#28) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát az jó, akkor nem kell nagy minőségbeli durranásra számítani.. 80gr műanyag... azt se értem hogy kerül ebbe GPS, mondjuk A-GPS, szóval ennyi... Chinese MobilPhone

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.