Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Ezek az új készülékek? :F
A vivazhoz jött plusz bill. az X10 először kissebb lett aztán a mini kapott egy billentyűzetet?
Ez nagyon kevés. :(
De a dizájn az tetszik. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#2) fairi


fairi
addikt

x10 mini 16mm vastag,2.55 colos kijelző,és qvga felbontás..
reméljük az ára lesz jó alacsony...

(#3) AS


AS
félisten

Ez nagyon gyenge... :(

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) cr4sh-


cr4sh-
tag

Szerintem nem olyan sovány ez.
Persze semmi eget rengető nincs a palettán, de az eddigi készülékeikhez képest ezek igazán szépek lettek. Elegáns, de mégsem kirívó. És megpróbálták lefedni azzal a piacot, hogy kiadták qwerty-vel és anélkül is a telókat, mert ugye mindig megy sírás, ha van akkor azért, ha nincs akkor azért. Úgy vélem, hogy mindnek meglesz a célközönsége és végre javuló tendenciát mutat majd az SE. Csak ne szálljanak el nagyon az árakkal. :U

(#5) madstunt


madstunt
addikt

"Az este folyamán az első bejelentett készülék a Vivas testvére, a Vivas pro volt,"
Vivaz

UXP=User Experience Platform
Lehet kevésnek tűnik de az új ütőkártyák már ki lettek lőve részben(Aspen,X10,Vivaz, és az X2 is az akarna lenni elvileg)
A Moto meg megmutatta hogy levés de jó készülékkel ki lehet mászni a sz*rból.

Nekem a Vivaz Pro pont azt hozta amit a az eredeti modellből hiányoltam és ez az Androidra ültetett multimédiás UI iis tetszetős.Jelenleg ez tudja csak a linux alapú rendszer iránt fenntartani az érdeklődésem,de ez az én bajom

(#6) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

vérszegény

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#7) ClioRS


ClioRS
őstag

Hát ez elég gyenge.... :(

(#8) elithun


elithun
őstag

Nem kedvelem az ilyesfajta telefonokat, már ha még telefonnak lehet nevezni... :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) Womb


Womb
senior tag

Szerintem ígéretes darab a Vivaz család. Ha Barcelona után pár hétre már ki is jönnek, simán mentőöv lehet belőlük.
De nem fognak.

(#10) madstunt válasza Womb (#9) üzenetére


madstunt
addikt

elvileg bizonyos(a magyar piacnál érthető módon fontosabb(itt ugye túl sok eladást nem generál egy ilyen divajsz összehasonlítva a negyedannyiért árult alsókategóriához képest)) piacokra már szállítják a sima változatot. a PRO az későbbi téma

[ Szerkesztve ]

(#11) Bog válasza Womb (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ha azt mondom, hogy van nálunk tesztkészülék, akkor elhiszed, hogy hamar piacon lesz? ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) edward2


edward2
addikt

kiváncsian várom a teszteket ezekről a gépekről :)

(#13) Depression


Depression
veterán

Nekem bejön ez a választható bill. stratégia.
(Ericssonhoz nekem is volt csatlakoztatható, de imádtam)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14) joey04


joey04
titán

Lényegében 0 új készüléket hoztak...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) EczkE válasza Bog (#11) üzenetére


EczkE
addikt

A tesztre kíváncsi leszek. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#16) Womb válasza Bog (#11) üzenetére


Womb
senior tag

Ha Te mondod Bog, elhiszem. Van ok a reményre?

(#17) Bling95


Bling95
őstag

szépek szerintem nagyon, de ez nagyon kevés...

(#18) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

A mini-re kiváncsi vagyok hogy ténylegesen mekkora, egyelőre úgy néz ki hogy a kijelző használhatatlanul kis méretü, pedig jó lett volna egy előlapot teljesen elfoglaló kijelzőt rárakni, legalább egy 3 collost

Cseberből vederbe

(#19) madstunt válasza Womb (#16) üzenetére


madstunt
addikt

EZ alapján szvsz igen

(#20) atike


atike
nagyúr

Jóság. Remélem nem szúrják el őket. :)

(#21) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Hát ez nem sok, bár X10 minivel szívesen összefutnék élőben.
Az UXP se új dolog, ugyanaz mint az UX, amit az X10 bejelentésénél lepleztek le.

(#22) AMD Power válasza HardSanyeee (#21) üzenetére


AMD Power
titán

X10 mini nekem is nagyon bejön. :R

(#23) Jadro


Jadro
veterán

Jó az a mini és külön tetszik hogy van qwerty-s és anélküli is. Kinek melyik tetszik.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem bejön ez az üzletpolitika. Van sima és van qwerty változat is a telefonokból. Kinek a pap, kinek a papné. Mit várta a többség 17 teljesen új kütyüt :F
X10 (3 verzióban ) Vivaz (két változatban) , ott az ASpen, bár ebben a hírben nem esik róla szó... :U
Nekem csak az a félelmem hogy elindultak egy jó irányba, és az egészet agyonütik egy lehetetlen árazással.

(#25) Kumite


Kumite
aktív tag

Nem értem miért lennének vérszegények a bejelentések, a Motorolát egyedül a DROID kirántotta a sz*rból...

szerk.: Sőt, a Mini Pro egy nagyon jó fejlesztés. Csak gondoljatok azokra a csetkirálynő lányokra, akik érintős telefont szeretnének. Márpedig ilyenek biztos, hogy vannak, és nekik nem is létezik más alternatíva, az összes ilyen telefon férfitelefon. Nagy eltalált cuccnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#26) amanoba


amanoba
őstag

a 2 pro kiadás tetszik, de igazából semmi fergeteges újdonság.. :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#27) plus44


plus44
veterán

Az az érdekes, hogy a vivaz pro-n kívül egy nagy nulla mind. Ez a nagy büdös helyzet, ha tetszik, ha nem. Ez az X10 mini valami hihetetlen groteszk formát kapott, a slide verzió szép vastag. Köszi SE...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) Lirion válasza LEFTHORSE1 (#18) üzenetére


Lirion
addikt

Size: 83x50x16mm, 88 grams
Display: 2.55 inches, 230 x 320 pixels (QVGA), capacitive & scratch resistant TFT display
Operating System: Android 1.6
Processor: 600 MHz Qualcomm MSM7227
5 Megapixel camera, VGA video recording & photo/video light
Internal Memory: up to 128MB, 2GB microSD included, expandable to 16GB
FM Radio with RDS
3.5mm audio jack
Timescape application
Predictive text input

(#29) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Ha megnézzük mi lett a tavalyi (Satio) és tavaly előtti (X1) nagy dobásukkal (ugye bukta lett mindkettő), akkor belegondolva lehet, hogy logikus volt, hogy most csak kicsiben játszanak.
Másrészt az újabb készülékeik már a bejelentés időpontjában elég gyorsak (X10 mini, Vivaz, Aspen), tehát csöndben fejlesztgetnek, majd piacra kerülés előtt 1-2 hónappal bejelentik a készüléket, ahelyett, hogy 9 hónapot várni kéne rá. Szóval ezek alapján lehet, hogy van nagy dobásuk, csak minek jelentsék be?
Vezetőségváltás eredménye :)

(#30) m@xsys válasza HardSanyeee (#29) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ez így igaz, szerintem is így lesz.
Nem szeretnék ha visszanyalna a fagyi még 1x, így nem dobják be az összes mobilt a köztudatba.

(#31) Lirion válasza HardSanyeee (#29) üzenetére


Lirion
addikt

X10 novemberben lett bejelentve, de kémfotók már június óta láthatóak, március végén talán megjelenik, de inkább április lesz az, kapásból 6 hónap a beharangozástól számítva. Azon kívül a megjelenéskor az x10 irgalmatlanul lassú volt.
Vivazról is november óta vannak már infok, igaz, a hivatalos bejelentés január végén történt. Ha márciusban megjelenik, akkor el lehet róla mondani, hogy nem kellett rá 9, de még 6 hónapot sem várni, cserébe viszont nem kapsz kinetius görgetést, ami 2010-ben a vastag arcbőr netovábbja, plána még ezt azzal magyarázni, hogy a user úgyse használja a telefonját, csak a media menü részét..

(#32) HardSanyeee válasza Lirion (#31) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Az X10 még az előző vezetőség munkája. Az meg hogy mikor kerülnek ki róla kémfotók az tökmind1.
A kinetikus görgetés hiánya részben az S60 hibája is, a rendszernek alapból kéne ezt tudnia.

(#33) joey04 válasza HardSanyeee (#32) üzenetére


joey04
titán

A kinetic scroll már talán minden S60as telefonban benne van (de a legtöbben biztos), kivéve a SE készülékei...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) HardSanyeee válasza joey04 (#33) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Ettől függetlenül a Nokia beleintegrálhatná alapból az S60-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.