Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Jó kis élménybeszámló. Köszönjük! :R

Ezene besírtam: halkrém-kocka (vagy halk rémkocka?) :DDD :DDD :DDD :DDD

Az utolsó kép bájos. :DDD

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#2) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Azért később megtudjuk mi volt a csomagban?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

erre vártam egész nap :) valahogy éreztem, hogy a motorola azért kitesz magáért... jó kis party lehetett... most még irigyebb vagyok, mint tegnap ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Bling95


Bling95
őstag

Biztos jo lehetett ;)
nemszeretem a titkokat :D

(#5) <NewL>


<NewL>
addikt

kaszaboníta-kaszabonííta:DD

hát lettem volna a helyetekben:) és mennyire jól csinálja a motorola

mi volt benne?:D
nemhogy összeszednétek pár sapkát,kulcstartót és lenne megint egy MA nyereményjáték :))

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#6) HardRic


HardRic
addikt

Mobilarena és Mobilport együtt. Juhhéj!
Jó volt a beszámoló, srácok :D

(#7) Bog válasza <NewL> (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szerintem ideje megnézni a következő postot ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) Straw


Straw
senior tag

Vártam már az írást mert olvastam a másik oldalon hogy találkoztatok Rusi-val.

És megérte várni, remélem még jó pár ilyen hangvételü írás születik még az idei MWC-n.

42

(#9) Móci


Móci
addikt

Huh, nem lehetett rossz! :R Ennek örömére szerintem a harmadik sörnek is vége lesz ma... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Akkor ez egy jól megszervezett koktélparty volt :) Köszönjük az élménybeszámolót, újabb humoros perceket okoztatok az olvasóknak :D

(#11) plus44


plus44
veterán

A Moto nem hazudtolta meg önmagát. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) hans87


hans87
tag

halkrém-kocka (vagy halk rémkocka?)
"szolgáljanak fel most már egy kis Rusit"
betegek. :C
Motorola egész jól összedobta a party-t. Valami nagyon megváltozott náluk, jó irányba.....

Ja, és nem lettem volna a helyetekben, nem, áá nem....

Nokia 5530

(#14) Norbi21


Norbi21
senior tag

Mostanában nagyon pozitívakat csalódok a motorolában. De érdekelne engem is mit kaptatok :D.

(#15) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Motorola végre ismét összekaparta magát, amúgyis érett már a Milestone vásárlás, de ezzel a lépéssel a Nokiával szemben sokkal szimpatikusabbak lettek, szóval biztos, hogy Milestone lesz... :D

Amúgymeg nem kicsit lettem volna a helyetekben... :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#16) Jadro


Jadro
veterán

Ilyen koktélok mellett az ember azért sajnálja ha másnap időben kell kelni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17) bope87


bope87
aktív tag

De jó dolgotok van nektek :D
Teljesen pozitív a Motorlától, csak így tovább

(#18) mephi666 válasza Jadro (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy csak be kell készíteni pár doboz sört a reggeli kávé mellé :B (koktélból nálam a bloody mary meg a cuba libre jön be nagyon)

ui: amúgy ez nagyon jó marketing, amit a motorola csinál... így kellene mindenkinek... anno voltam még pesten a madách-színházban az xp magyarországi bemutatóján (aktív külső bétateszterként kaptam meghívót) és azért meg kell hagyni: m$-nál is értik a módját, hogy kell bemutatót tartani... maga a bemutató sem volt unalmas, utána experidance táncos produkció, állófogadás, miegymás... megadták a módját tényleg... egyedül a káposztás rétessel fogtam mellé, mert elkapkodták 1 pillanat alatt a túrósat/meggyeset és kinéztem, hogy tálcaszámra van még "almás"... (csak a porcukor hiányzott róla... fura is volt) ...és nem is almás volt :O

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Móci válasza mephi666 (#18) üzenetére


Móci
addikt

Bloody Mary az nagyon jó, csak literes mennyiségben nem ajánlott. Nekünk a másnap legalábbis leég érdekesen alakult wc kérdésben... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Elférne nálatok egy vaku. :DD Örülök, hogy a motorola kezd magára találni.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#21) pampika


pampika
őstag

korrekt kis partynak tűnik :))
a 4. képet nem lehetne elkérni kicsit nagyobb felbontásban háttérképnek? :B nagyon jó chill out hangulata van.

(#22) Bog válasza pampika (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mekkora kell?

(És hogyhogy nem az utolsó képet akarod? :D )

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) pampika válasza Bog (#22) üzenetére


pampika
őstag

1440x900-asban megköszönném.

(Az utolsó kép is csábító, de maradnék a választottnál :D )

(#24) luke.


luke.
aktív tag

A csomagban volt egy 30ezres moto BT headset is! A többi apróság... ;]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.