Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

az óriások elbizzák magukat?!

magasról lehet nagyot esni.. :( nem normálisak.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Jadro


Jadro
veterán

Megérdemelnének egy nagy pofont hogy a fejükhöz kapjanak. Akkor talán helyére kerülnének ott a dolgok.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

Tudnak ott a Nokiánál... :(((

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

várom az apples bemutatót :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) GrandeP


GrandeP
őstag

Igazi értelmes, igényes jó hejesírással megrajzolt összeszedett trágár szavaktól mentes , ám de értelmező szótárban könnyen fellelhető szavakat tartalmazó Hír?! Ez?! :W

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6) Parci válasza GrandeP (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kivételesen részben egyetértek. srácok, ha lehiggadtatok, szerintem fussatok neki ennek mégegyszer. nyilván hiba csúszott a gépezetbe, nem jól készültek fel (vagy sehogy), de azért a minimális tisztelet mindenkinek kijár. nem omfg-blog ez, legalábbis mélyen remélem. ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) joey04


joey04
titán

Azt mondták a srácok, hogy ez a blog szinte minden szakmaiságot nélkülöz, és csak a személyes élmények lesznek itt. ez nem hír. Akkor meg rendben, Bognak egyébként is van több ennél is durvább írása. ez nem hivatalos MWC közvetítés.

A nokia meg valóban csessze meg, ha ilyen pofátlan és beképzelt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Nálam a Nokia elásta magát az Intel-szövetkezésükkel,ennél többet már nem várok tőlük. :W

(#9) sbazsi válasza Parci (#6) üzenetére


sbazsi
veterán

Eddig azt hittem, hogy a nokia csak a sima mezei halandó vásárlóival viselkedik lekezelő, tajparaszt módon.
Bár már akkortájt is tettek arról tanúbizonyságot, hogy ez nem így van.

És jól sejtettem, hogy fejétől bűzlik a hal... :W

(#10) Jadro


Jadro
veterán

Azon röhögök hogy a kulcsszavak közé csak a nokia és a fos került be. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11) sbazsi válasza Jadro (#10) üzenetére


sbazsi
veterán

Az nem szinonima? :)

(#12) puttputt válasza Jadro (#10) üzenetére


puttputt
őstag

Még a "rohadt", a "mukk" és az "el*" sem ártana. :DDD

Amúgy, mindig azt mondták, hogy a Nokia azért jó, mert strapabíró, nyugodtan lehet dobálni.

Azért, ők is jól előre gondolkodnak... :D Megnéznék egy ilyen gyűlést.
Ott áll csomó öltönyös fószer és tapossa a Nokiáját. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) Mobi28


Mobi28
tag

Ilyet tényleg nem engedhet meg magának egy gyártó sem. Gondolom most világszerte jópár mobilos portál lehozza kb ugyanezt.

Connecting people... :DDD

(#14) hans87


hans87
tag

"Életemben nem láttam akkora rakás fost, mint a Nokia szervezés" - már nem azért, de a magyar állami hivatalok nagyrészénél ez a szervezés üdvözítő fejlődés lenne..... :))

Amúgy, öszintén? Gáz. Pont a (még) első helyezettől várna az ember legalább szervezésben minőséget..............
(Én meg itt várom az újdonságaikat.. Ehh.. Ezek a finnek... :W )

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#15) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

én ebben semmi meglepőt nem látok
a nokiától kb. ezt a szintet várom... :DDD

(#16) fairi


fairi
addikt

mutattak be vmi készüléket,vagy van vmi kint a noklia standon..
kaptunk egy demo videót,meg pár rizsát amit eddig is tudtunk és?

(#17) <NewL>


<NewL>
addikt

Nokia
Disconnecting people

azért a végére ezeknek a blogoknak odalökhetnétek ,hogy ki írta a blogot

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#18) kenny123


kenny123
addikt

Azért valóban, tőlük nem ezt várná az ember...

Lehet hogy én vagyok a hülye, meg a tanulatlan, etc de besírtam a szövegen.:D

yo

(#19) rep3at


rep3at
őstag

Ezt nem éppen a Nokiától várta volna az ember :Y

Forward thinking. كرر

(#20) mephi666 válasza <NewL> (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

BarcelonaBog :B

nekem tetszett az írás... a nokiának a hozzáállása viszont nem :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) puttputt válasza mephi666 (#20) üzenetére


puttputt
őstag

BogBlog mai blokk: a Nokija Bakija? :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#22) <NewL> válasza mephi666 (#20) üzenetére


<NewL>
addikt

jéé,tényleg. egyébként sejtettem:DD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#23) #02683648 válasza Parci (#6) üzenetére


#02683648
törölt tag

Egyetértek a Legfelsőbb Birodalmi Kancellárral, ne süllyedjünk le special szintjére :DDD

(#24) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Némiképp finomítottam, de azóta ráraktak egy lapáttal: nem volt elég press kit, nekünk már az sem jutott. De mondta a csajszi, hogy másoljuk át az övéről a notinkra az anyagot, de egyik pendrive sem működött, amit adott. No comment.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) Móci


Móci
addikt

Ez azért elég nagy kocsogség... Vagy lehet, hogy a Nokia nem akar eladni? :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#26) leviske


leviske
veterán

Azért azt tisztázzuk, hogy a konferencián való részvételt nem azok igazgatják, akik magát a céget is, vagy azok akik tervezik a telefonokat.

Valószínűleg egy olyan, szerencsétlen ember volt, aki minden valószínűség szerint már mielőtt megírtátok a bejegyzést, már nem dolgozott ott. Felesleges ezért egy komoly hírnévvel rendelkező céget megbélyegezni. :)

(#27) bolondember válasza Bog (#24) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezek után felteszem a kérdést - nem lehet, h direkt csinálták?! :U

(ne, ne kérdezd az okát.)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28) honyike


honyike
aktív tag

Az OK, hogy ezt el***ták, de engem akkor is érdekel, hogy MIK A NOKIA ÚJDONSÁGOK! :D

Vagy be se jutottatok, és nics is meg, hogy mi volt bent? Ez nem Rátok vallana... :)

(#29) joey04 válasza honyike (#28) üzenetére


joey04
titán

semmi újdonság nincs...[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Karma válasza joey04 (#29) üzenetére


Karma
félisten

Ez mekkora lóf... Hát gratulálok nekik ismét.
Mondjuk a CES-es sokkal rosszabb volt.

“All nothings are not equal.”

(#31) sbazsi válasza leviske (#26) üzenetére


sbazsi
veterán

Nekem volt egy levelezésem a nokiával, ahol olyan válaszokat kaptam, amire még egy általánost sem végzett emberke is csak pislogna a tapló stíluson.
Eleinte azt hittem 1 ember baszakszik velem, de a levelezés elhúzódott kb 1 hónapig.
És miután a levelezés részleteit eljuttattam egy mobilos újságírón keresztül a nokia marketingrészlegére wtf kísérettel, akkor azok megírták, hogy a kolléga helyesen járt el.
Az már más kérdés, hogy emellett eljuttattam pár más emberkének is, akik sírva röhögtek, csak azt nem tudták, hogy kínjukban, vagy bánatukban, de abban mindegyik egyetértett, hogy ezt semmilyen cég semmilyen embere nem engedhetné meg magának sem egy vevővel, sem egy nem vevővel szemben.

ezek után mit várjunk a nokiától?

(#32) Parci válasza sbazsi (#31) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem lezárhatnánk ezt a vonalat. úgy általában is, meg a te konkrét esetedben is. érzi most már mindenki, hogy valami komoly tragédia ért téged a nokiánál, de egyrészt nincs itt a másik fél, hogy előadja a saját igazát, másrészt meg nem is hiszem, hogy érdekes is ez az egész ennyire.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#33) Racecam válasza Bog (#24) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez már a finomított verzió? :Y
Mi lehetett itt előtte, még jó, hogy nyakik vagyok a melóban és semmit sem láttam. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34) Magnum_ válasza <NewL> (#17) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nokia
Disconnecting people
:C :C

I humbly and respectfully decline™

(#35) blueMerle


blueMerle
veterán

Minden tiszteletem a tiétek, nem lehet egyszerü ez a rohangálás. :R És szvsz ez a stílus még elfogadható. Így kicsit az olvasó is átérzi/átéli az újságíró helyzetét.

Vigasztaljon hogy én napi szinten megélem ennek a precíz és összehangolt finn cégnek a müködését :D

(#36) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Vannak poénos hozzászólások itt :D A Nokia meg gáz ;] Tényleg semmi új készülék nincs? :F

(#37) Norbi21


Norbi21
senior tag

Hát ez a disconnecting people nagyon üt :D. Elhiszem h kihozták Bogból az ideget. Azért ez ekkora cégnél elég nonszensz :(

(#38) GALARDO


GALARDO
addikt

Pff. :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#39) Depression


Depression
veterán

Szégyen. De azt hiszik, hogy megtehetik.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#40) gabor85


gabor85
őstag

Jogos ez a hangvétel a jogosnak tűnő felháborodás miatt.
Azért egy ekkora rendezvényen újságírók előtt ekkorákat bakizni... pff :U

(#41) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Kicsit finomítottam a bejegyzés stílusán, nehogy valaki a lelkére vegye. A Microsoft egyébként ugye megcsinálta ugyanezt, csak ott nem 150, hanem 1500 újságíró maradt kint az ajtó előtt, úgy, hogy előtte egy órát álltak sorba, és a Microsoft munkatársai nyilván tudták, hogy nem fognak beférni, csak nem akarták elhajtani őket, mert milyen jól néz ki, hogy 1800 újságíró vár a Windows Phone 7 bemutatójára. Mi mondjuk pont befértünk, de akkor is röhej volt, én is felhúztam magam.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.