Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

Külsőre egyik sem jön be,a gombsor sem szép.
A tudásban meg semmi nagy dolog.De biztos valamilyen szinten sláger telo lesz,mert Nokia.

(#2) Mamuska


Mamuska
őstag

Az anyaghasználat az nem frankó. A navigatorba tettek egy 950mAh aksit, komolyan ezek tiszta hülyék. A 6720 meg ugyanaz mint a 6220c, legalább most már nem kellett volna kihagyni a wifi-t. Szánalmas telefonokat nyomat most a nokia. Az új e szériás telefonok sem jobbak egy e71-nél, most már úgy látszik, hogy csak a samsung képes értelmes újításokra, a nokia meg csak újracsomagol.

(#3) pite4


pite4
tag

Elég silánynak néznek ki a képen! :(

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#4) Magnum_ válasza Mamuska (#2) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:K

I humbly and respectfully decline™

(#5) Jadro


Jadro
veterán

Amilyen frankó a két E szériás cucc, olyan gyéren néz ki ez a kettő.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Elég gyatrának néznek ki.

A 3. képen, amikor kinyitva van a kézben a telefon, mi az az " árok" a illesztésnél :F

(#7) <NewL>


<NewL>
addikt

Nekem se tetszenek. :( Az új nokiák közöl max az E75,de ezek elég ...
3.5jack most már mindenbe az jó,de kijelzőt sehol sem akarnak növelni? Plusz ha már ott van egy jól bevált (1500mAh) akumlátoruk,miért nem azt rakják bele mindenbe,vagy jobbat? :U

There's an app for that

(#8) lindermen


lindermen
aktív tag

Szépnek valóban nem mondhatók, viszont nekem tetszik a 8 irányú navigomb. Érdekelne, hogy az 5800 óta egyáltalán jelentett-e be a nokia touch készüléket? Én arra lennék kíváncsi, hogy ahhoz képest ez a pár hónap alatt mit találtak ki,és mit tudtak javítani a csúcs-zenetelefonjukon, vagy esetleg egy touch felületű e-szériás készüléket is megnéznék. Tudásilag csak ezen a fronton van lemaradva, sőt igazából ez sem lemaradás, mert létezik touch nokia, csak ugye a kínálat hiányával vannak problémák. Az 5 mp-es Carl Zeiss meg sztem telefonba bőven elég! Inkább optikazoomokat szeretnék látni, a mphábórú helyett!

(#9) Mamuska válasza lindermen (#8) üzenetére


Mamuska
őstag

A samsungokon nem figyelnek ilyen hangzatos nevek mint Carl Zeiss, mégis lenyomják a nokiákat. Borzasztó, hogy mi minden szarra is ráírják ezt.

(#11) orbano válasza lindermen (#8) üzenetére


orbano
félisten

tehát pixelháború helyett legyen zoomháború? én inkább egy tisztességes fix lencsét szeretnék benne látni tisztességes érzékelővel. de ilyen úgysem lesz :)

ezek a telók meg... báhh. mi rajtuk ez a cukormáz? rém undorítóak.

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) macikos


macikos
addikt

Vicces, hogy a Nokia még mindig ennél az undorító design-nál tart. Mióta is erőltetik ezt a kinézetet? N80 is már szinte ugyanilyen formákkal volt tele...

(#13) f.begbie válasza macikos (#12) üzenetére


f.begbie
tag

Korábban már leírtam, hogy a Nokia designereit igencsak meg kellene csapkodni, mert évek óta semmit sm csinálnak...

(#14) f.begbie válasza orbano (#11) üzenetére


f.begbie
tag

Csak amíg a sok-sok pixelnek értelme az nuku, addig az optikai zoomnak elég sok értelme lenne, persze abban igazad van, hogy amíg alapvetően silány a képminőség, addig teljesen mindegy, hogy milyen szarokat raknak bele.

(#15) tween


tween
őstag

Komolyan mondom úgy néznek ki,mint egy darab szar!

(#16) Womb


Womb
senior tag

Én szeretem a Nokiákat,de ezt a kettőt bottal sem piszkálnám meg.
Marha rondák.

(#17) mark75 válasza tween (#15) üzenetére


mark75
senior tag

kábé :D

[ Szerkesztve ]

(#18) Typhoon47 válasza tween (#15) üzenetére


Typhoon47
őstag

:DDD :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#19) Napfénysüti

Szívlapátot a dizájnereknek! :DD

Més que un club!

(#21) orbano válasza f.begbie (#14) üzenetére


orbano
félisten

az a baj, hogy egy iylen kütyübe kicsi és nagy fényerejű objektíveket kell pakolni. nos nézzük ezt a zoom szemszügéből:
-megtartva a kis méretet és a magas fényerőt, készítenek egy nagylátó zoomot. Na ennek semmi értelme nincs, croppolással, vagy 3 lépéssel hátra megoldható.
-értelmes zoomot készítenek, ami 70-100mm körül ér véget. egy ilyen oltári nagy lenne, vagy 3x akkora, mint egy mostani objektív, ráadásul sokkal rosszabb képminőséggel (több lencsetag kell, több optikai hibával, erősebb CA-val, torzítással, gyengébb kontraszttal, stb).

Akkor már sokkal jobb, ha maradnak fixen és gyúrnak a fix obi és a picike szenzorok (valódi) felbontóképességének növelésénél. Persze nem maradnak, majd kapsz ilyen smmiresenemjó optikai zoomokat botrányos képpel és hozzá hűdefain 12+ megapixeles szenzorokat, mert ugye a számokat kell nézni...

A vér nem válik VAZZE!™

(#22) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

okos de a külsőre jobban odafigyelhettek volna

(#23) peter001 válasza RandomGosu (#22) üzenetére


peter001
csendes tag

Mi a különbség 6220c és 6720c közt? :F

(#24) Bordoi


Bordoi
őstag

Sebhelyes egy kicsit finomítsál a stílusodon légyszíves.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#25) Ricardo válasza peter001 (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem sok

Kicsit finomitottak az előlapon, nagyobb akku került bele, és eltűnt a xenon.

(#26) AMD Power válasza Womb (#16) üzenetére


AMD Power
titán

Nem lettek valami szépek. Sőt a 6720 csúnya inkább. Főleg ah íváskezelő gomboknál.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.