Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iknight


iknight
senior tag

A Huawei-t mint ADSL modemként ismertem meg, úgyis igénytelen volt, telefonként sem várnék tőle többet :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#2) Gubro válasza iknight (#1) üzenetére


Gubro
senior tag

Pedig keményen ott vannak, csakúgy, mint a ZTE lesz rövidesen.

(#3) iknight válasza Gubro (#2) üzenetére


iknight
senior tag

Lehet ott vannak de az én zsebemben nem lesznek :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#4) gerii


gerii
addikt

de miért kell még ezt az úgy néz ki mint a szifon dolgot erőltetni?
máshogy nemigen tud kinézni egy érintőképernyős teló.

(#5) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

harmadik negyedév?

nincs az kicsit későn? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) BloodRay


BloodRay
veterán

Kérdés mit tud majd. :F

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) .tnm


.tnm
addikt

jó a cím.
persze biztos én voltam a hülye, ahogy egy BSG topikbeli cylon vita után átnéztem ide, de én totál besz*ptam, hogy valóban élő szövet van egy mobileszközön :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

Élő szövet Huawei vázon - hát ez mekkora:D

There's an app for that

(#10) Kickass


Kickass
őstag

ez eddig legfeljebb csak egy droid, de nem Android, de komolyan ilyen telókat bárki kiállíthatna MWC-n aztán jöhetne a búúúúúú meg bááááá

(#11) tween


tween
őstag

Ezzel oda se toltam volna a pofám!

(#12) TheDragon007 válasza gerii (#4) üzenetére


TheDragon007
senior tag

A hatalmas érintőképernyő perszehogy dominál az ilyen telefonoknál, az a lényegük. Az mellé/alá/köré már csak korlátozott mennyiségű gomb fér el, korlátozott méretben... A mérnököknek kb. meg van kötve a keze.
Ebben egyetértek, uncsi minden taccsszkrín telcsinél olvasni h ez is Iphonera emlékeztet meg az is... Lehetne h ezen picit változtassanak a kedves szerkesztők? Légyszi :B

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#13) DarkByte


DarkByte
addikt

Mi a rákért nem tudtak kitenni egy működő darabot? Ne mondják hogy egy működő rendszer alá ennyire nehéz hardware -t fejleszteni ennyi idő alatt.

Egyébként legyen értelmes árazása (értsd <60k nálunk) és akkor nekem kell.

(#14) FoxiestFox válasza DarkByte (#13) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálunk? <60k?:D
Esélytelen. De biztosra veheted hogy >60k ha egyszer kijön.

(#15) okib4100 válasza iknight (#1) üzenetére


okib4100
aktív tag

Oké, de akkor szóljunk a TeliaSonera nevű igénytelen garázscégnek is, aki épp igénytelen hájvéj eszközökkel építi Norvégiában az LTE hálóját. [link]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#16) vehement69 válasza TheDragon007 (#12) üzenetére


vehement69
senior tag

ugyan-ugyan.. Már nem azért, de csak hogy így ami először eszembe jutott: LG Prada. LG Viewty. Samsung Armani...

De ez! Ezt még a legmegrögzötteb iPhone-ellenesek is láthatnák, ez totál iPhone koppantás.. Készülék tetején ugyanolyan a hangszóró.. Készülék alján a kerek gomb.. Lekerekítések.. Arányok.. Igenis van különbség (full)érintőkijelzős telefon és (full)érintőkijelzős telefon között, ami meg hasonlít az iPhonera, az hasonlít. És az, hogy a mérnököknek meg van kötve a keze :DD Hát itt kel tudni nagyot alkotni, van is lehetőség.. Például a Nokia is csak el tudta b@xni, a lehető legrondább készülék a műfajban az övék - szokás szerint? :) Vagy ott van a HTC Touch HD.. Az pl gyönyörű, nekem sohasem ugrott be róla az iPhone, teljesen máshogy szép. Nem tudom, miért bántja EGYESEK lelkét. De, mégis tudom: mert nem tudnak szó nélkül elmenni amellett, ha bárhol leírják ezt a hat betűt így, egymás után. GY.K.: iPhone.

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#17) TheDragon007 válasza vehement69 (#16) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Örültem volna ha ezt nem egy Iphone-aláírásos egyéntől hallom... de így amit leírtál, az GY.K.: reklám és önigazolás.

Személyeskedés off: Igen, csináljon a Huawei is érintőkijelzős telefont, minél több van ezekből, annál maradandóbbat kell a nevesebb gyártóknak alkotniuk, hogy magas árcédulával is eladják a termékeiket --:> A vásárlónak csak jó.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#18) vehement69 válasza TheDragon007 (#17) üzenetére


vehement69
senior tag

És én még komolyan reménykedek abban, hogy nem hülyék az emberek, de reménytelenül :)

Hogyha átírom Nokia N95-re, akkor mindjárt 150-et nő az IQm és a szavahihetőségem/akkor már nem vagyok befolyásolható? Igazatok van, az iPhone felhasználók tiszta szánalmasak! xDDDDD Bezzeg ez nem flém, de ha pl valaki meg meri említeni egy WinMO topikban/hulladékia (gyk nokia) topikban a szifon nevét, az már ban meg minden.. Férgek.

I am cancer in your bones

(#19) joey04 válasza vehement69 (#18) üzenetére


joey04
titán

ha olyan nagyon értelmes vagy, miért mész bele a vitába, miért nem hagyod rá még akkor is ha igazad van?így legalább akkora hülyének kell titulálnod magad mint azokat az embereket akikről beszélsz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) vehement69 válasza joey04 (#19) üzenetére


vehement69
senior tag

lásd nevem :) csöppet vehemens természetű vagyok, és elismerem, hogy ez egy buta dolog.

I am cancer in your bones

(#21) DarkByte válasza FoxiestFox (#14) üzenetére


DarkByte
addikt

Épp azért mert Huawei és mondták hogy jó árasítva fogják adni elvárnám tőlük. :) Persze lehet hogy kivehetném a kezem a biliből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.