Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hm, nézegettem már én is őket. Fb-on nagyon nyomják.
Jól néznek ki.

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nekem egy sima black/tan van február óta, imádom. Csak a bőrt kicsit nehéz tisztítani...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) JoeYi válasza aero. (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

sokáig néztem én is, aztán volt egy 15%-os akciójuk, belevágtam

(#4) tDr1v3r válasza JoeYi (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Neked is megvámolták?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) gaben1117


gaben1117
senior tag

Tudsz adni egy linket,honnan lehet rendelni ilyeneket?

(#6) aero. válasza gaben1117 (#5) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

(#7) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Van ám áruk. Nem flame keltés céljából, de ez mivel tud többet, mintha elővesszük a telefont és megnézzük az időt? :F

(#8) aero. válasza KaiotEch (#7) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Vannak még akik szeretik az igényes karórákat, felesleges ebbe belemenni. Van akinek kiváltja a telefon, van akinek nem.

(#9) JoeYi válasza KaiotEch (#7) üzenetére


JoeYi
őstag

ez divat/stílus, nem praktikum. Inghez, öltönyhöz elegáns kiegészítő egy óra.

(#10) tDr1v3r válasza KaiotEch (#7) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Amúgy a hasonlókhoz képest tök olcsó, és tényleg remekül néz ki. Az más kérdés hogy milyen nagy...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) KaiotEch válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem. Egyébként az első képen jobb oldalt levő nagyon jól néz ki! Ha 5000Ft lenne megvenném.

[ Szerkesztve ]

(#12) tDr1v3r válasza KaiotEch (#11) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem ilyenen van, ingyen kiküldik DHL-el. Ha átcsúszik a vámon akkor ~27k-ból ki is jön.

Sajnos a jó, minőségi anyagokat használó órák nem olcsók... de ez egy nagyon jó alternatíva ha tetszik a stílus.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13) horush válasza KaiotEch (#7) üzenetére


horush
addikt

Nem olyan drága ez. Egy márkásabb automata svájci óra több százezer forintnál kezdődik, a felső határ meg a csillagos ég :)

[ Szerkesztve ]

(#14) JoeYi válasza tDr1v3r (#12) üzenetére


JoeYi
őstag

ilyet is vettem majdnem, ez is szép darab :)

(#15) JoeYi válasza horush (#13) üzenetére


JoeYi
őstag

hát ez made in china :) Mondjuk nincs vele baj, de valóban 5e Ft lehet a "brand" nélküli ára.

(#16) horush válasza JoeYi (#15) üzenetére


horush
addikt

Kínai óráért mondjuk én is sokallok 30-at.

(#17) JoeYi válasza horush (#16) üzenetére


JoeYi
őstag

persze vhol viszonylagos. Az iphone-t se az usa-ban rakják össze. Lehet ennél is a design meg a tervezés usa. Mondjuk a design tuti

(#18) JoeYi


JoeYi
őstag

azóta is imádom a feketét. Bevált

(#19) boneyard


boneyard
tag

Aki rendelt ilyet külföldről, annak átcsúszott a vámon?
Nem szívesen fizetném ki rá a plusz 27%-ot!

(#20) fixi0n válasza boneyard (#19) üzenetére


fixi0n
csendes tag

Nekem nem csúszott át... a csomagra, amit Amerikából küldtek, kívülről rá volt ragasztva egy komplett vámáru nyilatkozat a korrekt árral, stb. - kicsi az esélye, hogy ez elkerülje a vámosok figyelmét.

Mindenesetre nekem van két ilyen MVMT órám eladó, egy fekete, piros másodpercmutatós, fekete bőr szíjjal, és egy szálcsiszolt acél, fehér számlapos, natúr bőr szíjjal. Mindkettő vadiúj, fóliás, dobozában. 25k/db

(#21) Emerica válasza fixi0n (#20) üzenetére


Emerica
csendes tag

Szia!

Írtam neked! :)

(#22) Emerica


Emerica
csendes tag

Van itt olyan aki tud úgy véleményt mondani az óráról, hogy legalább 1 éve használja? Nem a Chrono órákra gondolok, hanem mondjuk a Classic-ra.

(#23) petivagyok


petivagyok
tag

Sziasztok, én ma rendeltem meg ezt az órát ingyen postával. Remélem nem vámolják meg. Valaki azt írta hogy nem karcálló üveg. Nektek mik a tapasztalataitok, mennyire karcolódik stb?

STEAM: https://bit.ly/2Ds4727

(#24) icacorn


icacorn
újonc

Sziasztok! Akik rendeltek órát az MVMT oldaláról, mennyi idő alatt érkezett meg az óra? Köszi a választ!

(#25) Mr_Flash válasza icacorn (#24) üzenetére


Mr_Flash
újonc

Szia!

Én múlt héten pénteken rendeltem meg, és elvileg ma szállítják házhoz. DHL Express-el jött, viszont arra mindenképpen számolj, hogy fizetni kell rá áfát (én a chrono sorozatból rendeltem, 33 ezer lett az összeg, annak ha jól számolom kb. 9 ezer az áfája), meg szerintem még a DHL-nek is a vámkezelésért kb. 3 ezret. Legalábbis az emialben ezt írták. Szóval mindent összevetve ez a kis művelet nekem benne lesz kb. 45 ezerbe.
Vám elvileg nem lesz rá, mert nem éri el azt az összeghatárt (ha jól tudom, 150 euró a határ).
Ha rendelsz ilyet, akkor majd el kell nekik (DHL) küldened e-mailben a visszaigazolást a megrendelésről (amiből látszik, hogy mennyit fizettél), meg kell adnod az áru pontos magyar megnevezését, valamint hogy kellett-e külön szállítási díjat fizetned.

Remélem ma tényleg megérkezik, a tracking szerint már a Pesti központban van.

(#26) Borzoló


Borzoló
senior tag

Latom a facebookon reklamozzak ezeket az orakat. Soha nem hallottam errol a markarol. Amennyibe kerulnek, inkabb az aran egy casiot vagy valami mas regebbi markat vennek. De meg kell hagyni szepek.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#28) Barakka11 válasza Mr_Flash (#25) üzenetére


Barakka11
újonc

Sziasztok,

rendelnék épp,de csak előre fizetési lehetőséget találok....mivel nem ismerem őket,félek ettől a variációtól.
Ti milyen módot választottatok?

(#29) JoeYi válasza Barakka11 (#28) üzenetére


JoeYi
őstag

én paypal-lal fizettem. De nem kell aggódnod, ez nem egy kis dzsunka cég, nem fognak eltűnni a pénzeddel

(#30) JoeYi válasza petivagyok (#23) üzenetére


JoeYi
őstag

nekem így 3 hónap után még karcmentes, bár én vigyázok rá. Persze kihagy a szívem mikor mégis koccol vmihez.

Áfa és vám pedig lesz ne aggódj, DHL lejelenti becsületesen sajnos

(#31) petivagyok válasza JoeYi (#30) üzenetére


petivagyok
tag

Igen, jött is a mail aztán később hogy jujj meg jajj vámot kell fizetni meg stb. :D :DDD Szóval aki mostanában rendel innen órát az ne számítson arra hogy majd átcsúszik a vámon. Elvileg csütörtökön már itt is lesz ami kicsit fura mert az ingyenes kiszállítást választottam ami 2-4 hét de nem baj. Bár így utólag már nem biztos hogy bele vágtam volna. A -15%-os akció meg az ingyen postán amit tudtam volna spórolni most elköltöm vámra meg áfára. Neked melyik van meg? :)

Mr_Flash: Te megkaptad már az órát?

[ Szerkesztve ]

STEAM: https://bit.ly/2Ds4727

(#32) JoeYi válasza petivagyok (#31) üzenetére


JoeYi
őstag

15%-os akcióban vettem én is. Sztem az áfa nélküli ár lenne érte reális, vagy az az ár amikor még 170Ft volt egy dollár (úgy mondjuk 20e-25e Ft körül kijönne).

De amúgy szeretem, nem bántam meg, számomra ez divat kellék úgyhogy aki a Casio-t említette az értelmezhetetlen számomra. Hiába nevesebb a Casio, egyszerűen képtelen szép órát csinálni

A fekete, homok barna szíjjal. Megvennék még 3-4 másik változatot, de egyelőre ez is elég

(#34) petivagyok válasza JoeYi (#32) üzenetére


petivagyok
tag

Ugyanúgy gondolkodom mint Te, nekem ez divat kellék, stílus, megjelenés +. Nézegettem én a Casio-kat meg a többi "márkásabb" órát de valahogy nekem nem jönnek be. Nem szeretem a túlspilázott dolgokat csak az egyszerű minimalista cuccok jönnek be. Ezért is mikor megláttam ezeket az órákat, azonnal szerelem volt. :DDD :C Körülbelül az összes órát megvenném az oldalról így nehéz volt a döntés. :DDD Elvileg ma vagy holnap érkezik, már nagyon várom. :C :DD

[ Szerkesztve ]

STEAM: https://bit.ly/2Ds4727

(#35) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

nekem nagyon tetszik, cask attól félek, hogy a 45mm nagy, nagyon angy, elég vékony csuklóm van, így látatlanul meg egy órát nem szívesen rendelek.

(#36) petivagyok válasza Cannabis7 (#35) üzenetére


petivagyok
tag

Nekem is vékony a csuklóm, konkrétan ~ 17cm. Eleinte nekem is nagynak tünt de már megszoktam :)) Nem bántam meg. És a Chrono órákon kívül vannak kisebbek is. :R Az viszont kicsit sziven ütött hogy most mégolcsóbbak mint egy hete amikor én vettem, és akkor volt black friday. :W

[ Szerkesztve ]

STEAM: https://bit.ly/2Ds4727

(#37) Fecogame


Fecogame
veterán

Szintén vettem egyet, ilyen feketét

Elképesztően jól néz ki, és egyre jobban tetszik :) Amikor először megláttam az egyik FB-s posztban, egyből felcsillant a szemem és "instant get" lett :)

Akinek tetszik a minimál stílus, ez be fog jönni.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#38) JoeYi válasza Fecogame (#37) üzenetére


JoeYi
őstag

grat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.