Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boncser


boncser
aktív tag

Egy újabb felesleges eszköz...már bocs de szerintem ennek nem sok értelme van, pláne ennyiért.
Akit érdekel a hangminőség eleve egy jobb telefont vesz, az meg megtud hajtani egy átlag fej-fülhallgatót.

(#2) lambda5


lambda5
tag

Most tényleg... 2015-ben agy analóg fejhallgató erősítő mobiltelefonhoz ? .. DAC nélkül ?!
Akinek minőségi DAC van a telefonjában, annak ez felesleges (inkább egy nagyobb érzékenységű minőségi füles)..
Aminek meg eleve vacak a hangja, na... az hallgathatja hangosabban.. :U Vicc..

[ Szerkesztve ]

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#3) cashzoli válasza boncser (#1) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Feleslegesnek nem mondanám, biztos van egy réteg, akinek pont ez kell. De a DAC nekem is hiányzik belőle.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#4) trepxe válasza lambda5 (#2) üzenetére


trepxe
tag

Vitatkoznék... A DAC egy komponens a hang előállításában. ...és ha sz@r a felvétel? Akkor lehet bármilyen jó a DAC.Ugyanilyen fontos komponens az erősítő. A mobilokba épített erősítők zőmének torzítása a kivezérléssel szinte négyzetesen növekszik. A zene egyik legfontosabb komponense a dinamika és az meghal a mobilokon.. Elviekben is van jelentősége egy ilyesmi cuccnak, jóllehet a belépőkategória semmiből sem a legjobb. Azonban elég kicsinek látszik, tehát zavarni nem nagyon fog, míg egy ilyen cuccot leginkább azért vesz majd meg valaki, mert megtolja a mélyet...:-(

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Felesleges kacat szamomra. Arra, hogy neha 1-2 oran keresztul zenet hallgassak a mobilommal, azt kibirom enelkul is. Egyebkent sincs az iphonenak szar hangja nornalis fulhallgatoval.

(#6) gergejly


gergejly
aktív tag

Az üzemidővel jól eltolták ezt. Biztos az aksi a leggyengébn pontja, azért nem is garis.

(#7) Chevalier


Chevalier
tag

A ciik vègère egy 5-6e ft-os árcédulára számítottam..

einhorn az finkle

(#8) aelod


aelod
veterán

Drága nagyon. 3 órás akku? Elemmel használhatóbb lenne. Nekem egy xiaomi piston fülesem van és egy ace4-em Poweramp-al hallgatok zenét és elég jól szól. Nyilván van jobb összetétel telefon+füles de ha jobb hangot akarok akkor nem költök egy ilyen eszközre feleslegesen 15e forintot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) cashzoli válasza aelod (#8) üzenetére


cashzoli
aktív tag

A PowerAmp megéri az utolsó fillért is :K

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#10) aelod válasza cashzoli (#9) üzenetére


aelod
veterán

Jobban szól a telefonom+ poweramp mint a gépem hangkeltője ugyan azon a genius 5005 - 5.1 hangszetten.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11) cashzoli válasza aelod (#10) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Az első alkalmazás volt, amit 4-5 évvel ezelőtt megvásároltam (még a Play Store sem volt kitaposva) :)

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#12) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Nekem FiiO E5-öm volt ilyen mobil fejhallgató-erősítőből, az jót tett a telefon hangjának.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.