Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tulipanti


Tulipanti
tag

Zenét nem tudok ajánlani, mert én anélkül szoktam futni, de a cipőre figyelj oda, mert nagyon sokat számít. :K Sok sikert és kitartást! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#2) művésznő4 válasza Tulipanti (#1) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm Tulipanti! :) Igen, valóban sokat számít. Szerencsére van egy nagyon jó kis Nike edzőcipőm, benne fogom végrehajtani eme műveletet. :D

Nekem muzsika nélkül valahogy elképzelhetetlen a dolog. Zene nélkül neked nem uncsi? :Y

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ezekre tuti menni fog :D Mondjuk nekem nem váltak be... ;)

Three Days Grace - Pain

Three Days Grace - Break

In my dreams - Wig Wam

Two Steps from Hell - Heart of Courage

Kalapács - Bűnöm a rock

Hollywood Undead - Undead

Awolnation - Sail - Unlimited Gravity Remix

:) :) :)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) művésznő4 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nem-eeee? :Y osztan, mér' nem? :D
Óhhh, igen... A Two Steps from Hell - Heart of Courage-t majdnem kifelejtettem, az is rajta van a zenei palettámon. :K :B

(#5) r4z


r4z
nagyúr

Kanye West - Stronger

Telóról nem szenvedek a linkeléssel, tuti meg fogod találni :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6) Tulipanti válasza művésznő4 (#2) üzenetére


Tulipanti
tag

Na az szuper! :)

Nekem nem uncsi. Néha úgy elmélyedek a gondolataimban, hogy azt se veszem észre, hogy mennyit haladtam. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#7) Varoz


Varoz
őstag

Limp Bizkit ;) My way vagy a Rollin. ^^
Fort Minor - Remember The Name

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8) Jim-Y válasza művésznő4 (#2) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nemhogy nem megy zene nélkül, de csak úgy megy :D Párszor próbáltam zenével futni, de valami baromi rossz volt, ahány ember, annyi szokás. Egyébként is jobban szeretek evezni futás helyett, aközben még nem próbáltam a zenét, de lehet kipróbálom :K

(#9) BigBlue69 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


BigBlue69
őstag

Micsoda zenék vannak itt.. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#10) r4z válasza Jim-Y (#8) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezzel amúgy én is így vagyok, mindig azzal a sebességgel szedem a lábam zenehallgatás közben, amilyen a zene ritmusa, hosszú távon nem túl jó dolog ez :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11) Varoz válasza Varoz (#7) üzenetére


Varoz
őstag

DMX - Party Up? Persze ez nem egy lagymatag plömplöm. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12) lapa


lapa
veterán

Regi green day (basket case) es foleg a regi offspring (album passz, amin a self esteem van). Nekm ezek jok voltak kemeny bringazashoz. Meg bad religion is.

(#14) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jajj gyerekek, majdnem kifelejtettem egy nagy kedvencemet, pedig ennek mindenképpen benne kell lennie a listámban :K :C

Rudimental - Waiting All Night feat. Ella Eyre

Varoz: Lagymatag plömplöm a segged.... ;] :P

(#15) Воланд


Воланд
titán

Stic.man featuring NYM - Let It Burn

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) hoffman_


hoffman_
nagyúr

megnéztem az edzős mappám, mutatok pár számot, nem tudom, hogy valamelyiknek hasznát veszed-e, nem mind illik futáshoz, de hátha legalább az egyik bejön. sportolj, annál jobb nincs! :) fél év múlva kezdem én is újra, ha felépültem...

Zoo Brazil feat. Rasmus Kellerman - There Is Hope

Klangkarussell - Sonnentanz

Laidback Luke feat. Chuckie & Martin Solveig - 1234 (Original Mix)

Looptroop feat Petter - Top Dogz

Rise Against - Prayer Of The Refugee

csak ez a pár, hátha :)

ui.:

elég sz*r volt ezeket most átnyálazni, hogy nem csinálhatok semmit basszus, szóval remélem legalább egyik tetszeni fog te leány :D és kitartást, jó futást, remélem élvezni fogod!! :)

mod:

ja, nézz már Katy B-t is, tuti tetszeni fog!

Perfect Stranger

Broken Record

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) művésznő4 válasza Kalandor (#13) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Húúú, köszönöm! :) Ez nagyon klassz kis link! :R

A többiekét is hallgatom szép sorban.
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki vette a fáradságot és adott néhány tippet! :)
Szép sorjában gyűlik is a kis listám. :C

(#18) Gave


Gave
addikt

Survivor: Eye of the Tiger (örök klasszikus)

Illetve bármilyen epikus hangzású cucc. Szerintem nem feltétlenül a "pörgös" a jó, mert az csak elfáraszt, hanem amiben olyan momentumok vannak amik segítenek átszellemülni :D. Pl: Transformers: Arrival to Earth (akkor is ha nem vagy rajongó!)

Hasonló hatást el lehet érni, ha kitalálsz valami nagyon tetszős önfényező szöveget amit csak magadnak mondogatsz gyakran :D.

Sok sikert!

(#19) hoffman_ válasza Воланд (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

uhh bazd, ez odaver, erre lehet csapni.

Művésznő Kisasszony:

ja, és ez az egész album, totál gondolat-kitakarítós-chillout futáshoz, rongyosra hallgattam már :)

Abakus - That Much Closer To The Sun

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#21) hoffman_ válasza Kalandor (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

álat, tőled lopok, vannak itt jóféle(a gyúros odapirít). bár a hölgyemény nem gyúrni fog :D extreme ways-t én is akartam, epic egy zene(meg film).

topic-gazda:

Black Rain (hatalmas kedvencem)

Green Rain

@Kalandor:

nyomhatsz még, akár privátban is, ehhez a gyúróshoz hasonlót, nem nagyon vagyok otthon bennük, de jól jönne pár, jó cucc nagyon.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23) FatalEror válasza Tulipanti (#1) üzenetére


FatalEror
addikt

Igen marha sokat,nekem egy puma van,szivacsbetétes talppal,de mostanában,egyre szarabb kezd lenni,ma le se tudtam futni a szokásos távot,csak a 3/4-t,mert egyszerűen szétmegy benne a bokám,alig tudtam hazajönni,és csak is remegő lábakkal.

HardCore is my LifeStyle

(#25) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

major lazer - jah no partial (gugolni/fekvőtámaszra is)

iron maiden - run the hills (intervallozni is jó kiállások / zúzások között)

prodigy - run with the wolves (szintén remek intervallumozni)

skrillex - scary monsters and nice sprites

esetleg ha fix, gyors tempó kell és bírod a monotonitást:
chris liebing & sven väth live @ hafentunnel 2001 techno kb fix 145bpmen, tempót tartani.

másik oldalról:
zene szinte mindegy, ha csak arra kell, hogy tempót tarts. nem kell szeretni.

említett skrillexet nem szeretem, ugyanakkor a célra remek. csoportos tréningeken meg megy minden, a swedish house maffiától a don't you worry child pl tökéletes a célra, de tavaly pl lmfaot is volt, közvetlenül iggy search & destroyja után. de volt ordenáré rave is spinningre, tartsátok az iramot felkiáltással.

mäsik irányból:
zenével óvatosan, futás közben akadályozhatsz, nem hallasz (autót/biciklist sem), plusz kevésbé hallod a saját légzésed, ami megint visszajelző.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Esti, elmélkedős, laza kocogáshoz....:)

William Fitzsimmons & Priscilla Ahn - I don't feel it anymore

(#27) beefjeez


beefjeez
senior tag

M83 - Midnight city instrumental Erre elég jó mozogni

(#28) k!nG


k!nG
aktív tag

[link].

Amugy nem tudom mennyire szoktal kondiba jarni, de en mindig onnan lopom a zeneket. Amire szeretek futni, vagy edzeni az altalaban techno/rap/dubstep/beatboxos notak. Macklemore, DubFx, Rudimental, Zedd, Avicii, Alex Clare, Calvin Harris, Woodkid, Steve Aoki.
De ha nagyon reggel futsz, vagy este akkor en speciel a nyugisakat is szeretem. (pl.: Ed Sheeran, Passenger, esetleg Taylor Swift is becsuszhat pl.: a Safe and Sound tole nagyon jo szam, de alapvetoen, mivel meg vannak hereim ezert a tobbi szamat mereven elutasitom :D)

Amugy ugyemlekszem, te rohadtul nem ujonc voltal anno. Mi lett veled, tul sok volt a logout hsz? :F

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#29) művésznő4 válasza k!nG (#28) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Azok közül, amiket írtál, szinte mindegyiket ismerem és szeretem is. Főleg a nyugis zenéid közül, azok hatalmas kedvenceim mind, szóval nagyon beletrafáltál. :P ;] De köszönöm szépen a tippeket! :R

Kondiba egyelőre nem járok. Többször is tervben volt már, de végül soha nem úgy jött össze a dolog. (Mindig volt valami kifogás....:D :DDD ) A későbbiekben, ha mondjuk összejönne ez az egyedül edzős dolog, akkor az sem kizárt, hogy beruházok ám végül egy bérletre is. :K

Igen, jól emlékszel, bizony! Tényleg már egészen magas rangom volt itt, bár meg nem mondom, hogy mi voltam éppen, amikor jött valami változtatás, vagy mi a csuda :DDD.... Már másképp számoljak a hozzászólásokat, vagy külön csoportba rakják és már nem érnek annyit, mint régen......vagy valami ilyesmi volt, azt hiszem. :F Igazából nem is követtem a dolgokat, hisz' sosem a hozzászólás gyűjtésre mentem, így nem különösebben viselt meg a dolog, pedig sokan rohantak ám hozzám kétségbeesve, hogy "hallottad a nagy hííírt???!! :Y :(" Jóóó, nem mondom, egy egyéni arckép valóban nem lett volna rossz dolog, és talán nem is jártam már tőle olyan messze, de hát ez van. :) Csak ezért nem fogok elkezdeni szakmai topicokba járni... ;] Meg most eléggé eltűntem egy időre személyes okokból kifolyólag és mostanában kezdek visszatérni és újra blogolgatni sok idő után. Idővel csak összejön újabb sokezer hozzászólás tőlem... :D

Amúgy igen, én csakis logouton tevékenykedem.

[ Szerkesztve ]

(#30) k!nG válasza művésznő4 (#29) üzenetére


k!nG
aktív tag

Hat sok sikert a kondizashoz, en imadok otthon is meg teremben is edzeni. :) En szeptermbertol emellett aikidozni fogok valszeg, ugyhogy jol megleszek az edzes teren. (a crossfitet ki is iktatom) :D
Most Svedorszagban pont futottam en is reggelente, aztan gondoltam atpasszolom a szamokat amik a telon heveresztek, en ezekre nagyon szeretek futni.

Ja igen eleg hulye szisztema lett ez az uj rangosdi, en sem voltam vagy fel evig fent, ugyhogy nyar elejen tudtam meg, bar en nem veszitettem sokat az egeszen.

https://www.behance.net/vargadom

(#31) total90


total90
veterán

[link]

Amikor meghallom az első számot megállíthatatlan vagyok, annyira imádom :K Bár nem tudom mennyire szeretem a dubstepet.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#32) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Swedish House Mafia - Greyhound (Original Mix)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#33) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

No, ebben a playlistben az első 5 Havasi szám gyors (is). Bár lehet, hogy nem futni, hanem esetleg repülni támadna kedve az embernek, de asszem jó lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) művésznő4


művésznő4
csendes tag

No, remélem, én nem így leszek ezzel....:DDD :U

[ Szerkesztve ]

(#36) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ez tuti felpörget :D

Amúgy kardióhoz ezek valamelyikét használom , súlyzós edzéshez pedig blink182-t, transplants-t, boxcar racer-t,+44 stb szoktam.
Mostanában viszont ezek a favoritok:

Travis Barker - On My Own (feat. Corey Taylor)
Can A Drummer Get Some (Remix) (annak ellenére hogy nem vagyok hip-hop fan ! :) )
Iron Maiden - Wildest Dreams

stb, Az a lényeg hogy pörögjön! :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#37) eddie17


eddie17
addikt

Ez pont jól jött, 3 hónap után én is újra nekiállok futni. :) Így már lesz miből válogatni.
Rudi meg alap. :)

(#38) total90 válasza eddie17 (#37) üzenetére


total90
veterán

Krisz Rudi? :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#39) eddie17 válasza total90 (#38) üzenetére


eddie17
addikt

Na most lebuktam... :K

(#41) SOAD19 válasza SOAD19 (#40) üzenetére


SOAD19
addikt

(#42) Varoz válasza művésznő4 (#34) üzenetére


Varoz
őstag

;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#43) enginev3.0


enginev3.0
félisten

(#44) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hasznos volt ezt a témát végignyálazni. Bővítettem pár számmal a zenei palettámat. :)

Bár Én futáshoz nem szoktam zenét hallgatni. Gyaloglás vagy utás közben a ficánkoló kábel dübörgő hatást kelt az agybadugós fülhallgatóban és elnyomja a zenét. A hagyományos fajta meg kiesik a fülemből.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.