Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) geprombolo


geprombolo
senior tag

Felolvastam a verset a feleségemnek. Mindketten bőgtünk egy sort. Szentimentális marha vagyok, bevallom.
Áldott, aki szeretetből, és nem sajnálatból segít másokon.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#2) művésznő4 válasza geprombolo (#1) üzenetére


művésznő4
csendes tag

A világ legszebb verse. :B
A mai napig nem tudom úgy elolvasni, hogy a sírás ne fojtogasson közben...:(

Örülök, ha tetszett :R

(#3) Killer01


Killer01
őstag

Hűűű, már megint egy mélyen az érzelmekig eljutó alkotás, gyönyörű. És gratulálok a nemes tettekhez, példamutató cselekedet és tiszteletre méltó. ;)

(#4) eastsider


eastsider
nagyúr

gratu! szép gesztus :)

tavaly voltunk a Láthatatlan-kiállításon.. húú... mindenkinek ajánlom (nem tudom van-e még) a tropikárium mellett volt...vakok vezettek végig. nagyon furcsa volt az egész.. jól meg volt csinálva... de szörnyű lehet úgy élni (megtapasztalhattuk)....

[ Szerkesztve ]

(#5) Snowy_owl válasza eastsider (#4) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Mikor Pesten voltam azt hiszem egy hete, akkor pont láttam a táblát erről a kiállításról. Marha kíváncsivá tett mi lehet, ez de el is felejtettem, most hogy fölhoztad újra elkezdett izgatni.

művésznő4
Egyébként ez nagyon szép gesztus volt tőled. :R

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#6) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Nagyon szép dolog, én tavaly MIkulás voltam az árvaházban, és szerintem idén is én leszek ha sikerül :)) Valami olyan érzést ad az embernek amit semmi más :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#7) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Nagyon szép dolog ez az ottaniaktól, hogy így összefogtak. :) A vers pedig gyönyörű. Én is szívesen elmentem volna ilyenre, és felolvastam volna a kedvenc versemet.

Neked pedig, Kedves Művésznő, Köszönjük az írást! :)

[ Szerkesztve ]

(#8) művésznő4 válasza Killer01 (#3) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszi Killerkém, örülök ha ismét "mélyen érintettelek"....:B :P
Nálad valahogy mindig bejön! :D

eastsider: Húúú, arra én is nagyon kíváncsi lettem volna! :O
Sokáig láttam Pesten a plakátjukat....de szerintem már lecsúsztam róla...:(
Én anno a csodák Palotájában voltam egy ilyen "sötét labirintusban" vagy miben...:U A lényege ugyanez volt. Egy vaksötét kanyargós helységből kellett menni a másikba. Szörnyű volt! :( Már csak azért is, mert rengetegen voltak (köztük sok kisiskolás is..:U ) és mindenki csak lökdösődött és sikítozott bent...:((( Abszolút nem lehetett átvenni az érzést...inkább már félelmetes volt belülről nézve az egész...:F Hálát adtam az égnek, mire nagy nehezen végre kitámolyogtam....:U Semmivel nem lehetett volna rávenni, hogy még egy "kört" menjek...:( Iszonyú rossz volt!

[ Szerkesztve ]

(#9) moha21 válasza művésznő4 (#8) üzenetére


moha21
addikt

Tudod én érzéketlen vagyok rettenetesen, de még nekem is tetszett a vers : )
Bár nem tudom merre jársz mostanában.... :U

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) művésznő4 válasza moha21 (#9) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jajj Mohi, ennek nagyon örülök! :B
Szerintem nincs olyan ember, akit ez ne tudna megérinteni...:R

Köszönöm, hogy elolvastad, sokat jelent! ;)

(#11) művésznő4 válasza Snowy_owl (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Majd egyszer elmegyünk mi is! ;) :D

kovacsroli, szombatitomi: Nektek pedig külön köszönöm, mert mindig lelkes olvasóim vagytok! :R :B

Tomi: Ady nekem is különösen a kedvencem! Jó választás, szép vers! :K

Roli: Húúú, ez aztán nem semmi! : O Én is nagyon, nagyon szívesen részt vennék ilyesmiben! Tavaly majdnem összefogtunk barátokkal, hogy karácsonykor ajándékot osszunk az árvaházban, csak sajnos nem jött össze...:( Hátha idén...
Te biztos szép Mikulás voltál! :D Jó dolog, ha ilyen önzetlenül csinál valamit az ember. Le kalappal! :R

(#12) eastsider válasza művésznő4 (#8) üzenetére


eastsider
nagyúr

ez nagyon érdekes votl!
rendesen meg volt csinálva minden. volt udvar, vadászház, piac, utca, kávézó...
nagyon jó volt! megfogdostunk mindent.. hangok is votlak, pl csobogó, utcán hangok, miegymás.... húú életre szóló élmény volt.. és nem akarok vak lenni :(
jah volt szoborpark is. megfogdostuk a korintoszi oszlopot stb.. a vakok megmutatták, mi hol van, hogy képzeljük el.... húúh... megkérdeztük, hogy megnézhetjük-e "felkapcsolt villannyal" de nemmel válaszoltak.. összedőlne bennünk az illúzió... de tényleg. elmondani nem lehet... kéne írni egy bejegyzést, de már régen volt :B (ősszel) elmagyarázták a Braille ABC-t is. megnéztünk egy ilyen "nyomdát", amivel ezeket a könyveket csinálják, "olvasgattunk" is. Nagyon kedvesek voltak ezek az emberek.. úgy sajnáltam őket:( sajnos tudom milyen "vaknak" lenni, mert 2x is műtötték a szemem, egyszer még kiskoromban, akkor úgy mentem, hogy a két kezemmel "néztem", mi van körülöttem, nem láttam semmit...
egyszer tavalyelőtt is. balesetből kifolyólag.. akkor láttam, de inkább becsuktam a szemem, nagyon fájt.. na mindegy..
ez a kiállítás megmutatta, milyen ezeknek az embereknek az életük. Átérezhettük milyen így élniük, s kb. olyan célzattal volt ez az egész, hogy figyeljünk már oda rájuk jobban.. segítsünk nekik...
Te is nagyon élvezted volna ezeknek az embereknek a társaságát, történeteiket, illetve az egészet! talán jobban mint bárki más :) lehetett tőlük kérdezni is. milyen munkát tudnak végezni etc...

amúgy nekem a legutóbbi jótékonykodásom valamelyik őszi napon volt. Pesten voltam a Keletinél, amikor egy bácsi segítségre szorult. nem is tudom mi baja volt, nem kérdeztem, mert azt se tudtam, hogy hol állok. (vidéki nagyfalun heh..) átvezettem az úton a Keletinél... nagyon hálás volt. elámult a nevemen (görög) elkezdett nekem mesélni stb.. aranyos volt. (de utána a 7-es rossz irányára szálltam fel.. elmentem a Ferenciek tere felé, ott meg átszálltam egy ellenirányú 7e-re és usgyi Bosnyák tér és ott is voltam :D (legalább világot láttam:) és segíthettem valakinek... )

szerk: ez kicsit hosszú lett, és nagyon kusza... :B kavarognak a gondolatok...

[ Szerkesztve ]

(#13) Napfénysüti

Minden tiszteletem azoké akik ilyet csinálnak. :R

Més que un club!

(#14) művésznő4 válasza eastsider (#12) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Dehogyis! :N Nagyon is érthető volt! :R Köszönöm, hogy ilyen részletesen meséltél, órákig bírnám hallgatni... :B :B
Amúgy még jössz nekem egy görög névvel, ha nem tévedek... ;) :P

Köszönöm Sütikém, nagyon édes vagy! :R

(#15) Böttike válasza geprombolo (#1) üzenetére


Böttike
újonc

de hát ezen nem sírni kell...mosolyogni :) (a vers tőlem származik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.