Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szorítsatok ti is velem a most érettségizőknek! :DD

(#2) Alexios


Alexios
veterán

Bizonyára már alig éltek, a sok magolástól fáradtak, nyűgösek, kialvatlanok vagytok és úgy érzitek, saját hajatokat tépve a világból is kifutnátok, ha még egy szót is meghallotok a Thálesz tételről, Magellánról vagy Arany Őszikéiről...

Ehh, én 2 órája végeztem, nem rémlik ilyesmi(thalesz tétel meg ugye matek, az nincs közép szóbelin:D) Magellánnak meg kifejezetten örültem, mivel a nagy földrajzi felfedezések tételt húztam, és ez volt az egyetlen töriből amit megtanultam:D

(#3) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Csak azért kell szorítanunk, hogy ne pánikoljanak. Csak abba lehet belebukni. Aki hülye mint a föld, el sem jut idáig. Nem is értem, miért mondogatják a tanárok, hogy nehéz. Ezzel csak rontanak a helyzeten!
Én rettentően (bocsánat) leszartam, és simán átmentem. Nem voltam betojva, nem sérült az önbizalmam és amit nem tudtam, azt simán kidumáltam!
Ráadásul én pótérettségiztem, mert év végén megvágott egy rosszindulatú fizikatanár. A technikusi évem kellős közepén (na jó, októberben) kellett érettségiznem és a vizsgáztatókkal nem közölték, hogy nekem ez az első, így 3-asról indultam. Végeredmény 2 hármas, 2 kettes. Ez reálisan 2 négyes (sőt, fizikából talán ötös), 1 hármas és egy kettes (a matekot tényleg elszúrtam) lett volna.
És mindez a negyedéves vizsgák előtt, ami sokkal fontosabb volt.

Röviden: Don't Panic!!!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) vans?


vans?
őstag

Bár nekem nem szorítottál konkrétan, de azért köszi a nép nevében, én is ma fejeztem be.:)

hábm bábm

(#5) vwpolopg


vwpolopg
őstag

És aki a vizsgaidőszakkal szív? Azoknak nem kell szorítani? :DAz érettségi semmi a főiskolás/egyetemi vizsgákhoz képest...

(#6) Jofi81 válasza vwpolopg (#5) üzenetére


Jofi81
őstag

Így van, szorítsatok az államvizsgázóknak is! :D

(#7) .bableWes


.bableWes
őstag

hétfön megyek, majd gondolok erre a blogra! :R :B

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

"Kérlek, legyen meg a kettes.." :DDD

(#9) Wictor


Wictor
senior tag

Nem is volt olyan gáz. A kettes megvan. :DDD

Mi Atyánk, ki vagy a mennyekbe!
Melyik ajtón menjek be?
Bementem hát, megtettem,
Kihúztam a tételem.
Eluralkodott a félelem,
Arcok torzultak féktelen... :D

[ Szerkesztve ]

(#10) :-I


:-I
tag

én is szorítok a hátralévőknek, nekem már a zsebemben van. :DD

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#11) nem_tom


nem_tom
őstag

Én tudom mi a jó ösztöke ezeknek a lusta embereknek!

Figyelem!

Aki nem tanul és nem sikerül az érettségije, az nem ihat sört, amíg le nem teszi! (szóval 1 évig)

;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) ABE válasza vwpolopg (#5) üzenetére


ABE
őstag

Erről van szó, értünk nem szorít senki, én ezért iszom állandóan, hogy kompenzáljam a szeretethiányt. :O

(#13) Daweee


Daweee
őstag

Köszi, sikeresen túléltem, sőt, már meg is lett ünnepelve :B
Igazából nem haltam bele a tanulásba, 2 héttel ezelőtt elkezdtem, de az idő nagy részét leginkább a bűntudat töltötte ki, hogy miért nem tanulok már megint ;] Ennek ellenére erősen felülmúlta a várakozásokat az eredményem, magyar 4es, többi 5 :K De a lényeg hogy kész vagyok, most már jöhet a jogsi, új gitár, szabadság, míg el nem kezdem a szívást miskolci mérnökinfósként... :K

(#14) Piloss válasza ABE (#12) üzenetére


Piloss
senior tag

Na jó van akkor majd szorítok én :D

Nekem még igaz hogy 2 év az érettségig, de már most félek tőle :O

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#15) Jhonny06 válasza Piloss (#14) üzenetére


Jhonny06
veterán

Készülj fel, sokat fogsz szopni.

(#16) Piloss válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


Piloss
senior tag

Ez megnyugtató

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#17) Wictor válasza Piloss (#16) üzenetére


Wictor
senior tag

Dehogy, csak viccelt. Semmi komoly. Csak vért izzadtam. De letörölték! :Y :D

(#18) Daweee válasza Piloss (#16) üzenetére


Daweee
őstag

Szerintem nem gáz egyáltalán, írásbelire semmit nem tanultam, szóbelire is 2 hetet el lazázva, mégis teljesen jó lett. Viszont érdemes előrehozottat csinálni, sokkal kevesebb dolgod marad a végére.

(#19) Piloss válasza Wictor (#17) üzenetére


Piloss
senior tag

Ez már mindjárt jobban hangzik :D

(#18) Daweee: Igen,ezen az előrehozott érettségin már én is gondolkoztam
Az írásbeli miatt még nem is félek,na de a szóbeli és azon belül is a német......
Bár lehet hogy csak túl dramatizálom :B

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#20) Wictor válasza Piloss (#19) üzenetére


Wictor
senior tag

Basszus, nekem is a szóbeli német volt a gázos...
Ma addig tartottak benn a teremben, amíg nem jött össze a 2-es... :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Piloss válasza Wictor (#20) üzenetére


Piloss
senior tag

Akkor te még szerencsés is voltál.

Lehet hogy engem majd 1 perc néma csönd után elküldenek. :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#22) Wictor válasza Piloss (#21) üzenetére


Wictor
senior tag

Nekünk nagyon rendesek voltak a tanáraink és a vizsgabiztosunk is.
Ezúton is köszönöm nekik, hogy nem húztak át/le/meg/ki... :D :R

(#23) Piloss válasza Wictor (#22) üzenetére


Piloss
senior tag

Nos remélem nekem is hasonló dolgom lesz :D

A tanárunk nagyon szigorú (többiek nyavalyognak is érte) de asszem nem ok nélkül :K

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#24) Wictor válasza Piloss (#23) üzenetére


Wictor
senior tag

Nekünk meg az utsó évben volt tanárváltás, mert elment szülni. Év elején megkaptuk, hozzászoktunk, erre nem elment?! :U

(#25) nem_tom válasza nem_tom (#11) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez csak nekem lenne akkora büntetés? :D

(#26) Piloss válasza Wictor (#24) üzenetére


Piloss
senior tag

Ismerős helyzet

Nekünk még általánosban,8 év alatt 7 tanárunk volt és hát némelyik csak papíron nevezhette magát tanárnak :U :U

(#25) nem_tom:Alkesz vagy ;]

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#27) Thome válasza Wictor (#22) üzenetére


Thome
addikt

"Nekünk nagyon rendesek voltak a tanáraink és a vizsgabiztosunk is."

Nálunk nem ilyen rózsás a helyzet. De majd szerdán 9-10 óra fele beblogolom...

(#28) művésznő4 válasza Alexios (#2) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szerencsés vagy, a nagy földrajzi felfedezések jó tétel! :K

Wictorom: Látod, látod kézzel-lábbal szorítottam, még a világot is beizzítottam csakis a Te kedvedért! :P Meg is lett az eredménye... ;) :))

Piloss: Akkor kb. egyidősek vagyunk. :) Nekem is még 2 évem van az érettségiig. (bár nekem 5 éves a sulim :U) Egyelőre én is rettegek tőle, pedig mindenki mondja, hogy elég laza... De hát addig úgyis parázni fogunk, amíg túl nem leszünk rajta, úgyhogy.. :D

van? : És? Hogy sikerült? :) Amúgy téged is beírtalak a listába! És igazán nincs mit, természetesen te is beletartozol a "többiekbe" ;)

Daweee: Gratulálok, ez nagyon szép eredmény :R Büszke vagyok Rád! ;)

nem_tom: Tényleg alkesz vagy! :P ;]

Thome: Neked is szorítunk! Be írtam a te nevedet is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29) Thome válasza művésznő4 (#28) üzenetére


Thome
addikt

Köszönöm.

Ideje lenne elkezdeni tanulni... Német, info nem félős, a töri egy kicsit félős, a magyar pedig már pánik. :)

(#30) művésznő4 válasza Thome (#29) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Miért féltek ennyire a magyartól? :U :N
Szerintem az lesz az egyik legkönnyebb...

Én a töritől sokkal inkább tartanék... :(
Azt nem szeretem :(((

Németet és infót szerencsére nem tanulok :D

[ Szerkesztve ]

(#31) Thome válasza művésznő4 (#30) üzenetére


Thome
addikt

Mert a tanár, aki feleltet majd, az fúj rám alapjáraton is, így esélytelen hogy segítséget kapok, illetve a tudásom is erősen konvergál a nullához. És ez sajnálatos és szégyenletes is, de ez van. Most erőltetem ezt a tanulást, de csak kínszenvedés, nem akar belemenni a fejembe... :(

A töri még csak-csak, attól azért nem félek olyan szinten mint a magyartól, a német meg az info pedig egyenesen a vicc kategóriába tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#32) nem_tom válasza művésznő4 (#28) üzenetére


nem_tom
őstag

Csak szeretem a sört. :O

(#33) gooool


gooool
őstag

Ha nem bánjátok én is csatlakoznék köreitekbe.

Nagyon szorítok mindegyikőtöknek,remélem az erő veletek lesz(vagy ha az nem is,akkor a Tefal :DDD ).
Egyébként nem nagy dolog az egész,bár még igen messze vagyok tőle(most megyek 10-edikbe),de már németből tettem próbaérettségit és 4-es fölé lett,szal nem kell parázni,bár a tanáron is sok múlik.(esetemben szigorú,de segítőkész és laza)
A töritől félek,mert a tanár vmi borzalom,nem csak én,de a suli 90%-a is elküldené melegebb éghajlatra.
A magyart nagyon szeretem,még tesi érettségin törpölök,de még az nem tuti.

Szóval nyugodtan és határozottan,ha meg nem egy még mindig ott van Kiss Ádám megoldása. :))

Üdv, Balázs

(#34) művésznő4 válasza gooool (#33) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Dehogy bánjuk, örülünk, hogy csatlakozol! :R
Ne aggódj, neked sem lesz probléma pár év múlva! ;)

Amúgy ki az a Kiss Ádám? :B:F

[ Szerkesztve ]

(#35) gooool válasza művésznő4 (#34) üzenetére


gooool
őstag

Köszöntem! :R

Ádám a Showder Klub egyik legjobb dumagépe. :K

Thome: THX a linket,már én is kerestem.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#36) Thome válasza művésznő4 (#34) üzenetére


Thome
addikt

LINK
2:15-től kezdődik az a rész. Nagyon durva, sírvaröhögős számomra. :)

(#37) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Köszönöm fiúk a felvilágosítást! :R

Szeretem a Showder klubbot, sokszor én is sírva röhögök.. :B :D

(#38) Piloss válasza művésznő4 (#28) üzenetére


Piloss
senior tag

Gyere,akkor parázzunk együtt :D

(#30) művésznő4: Én bírom a törit,az egyik kedvenc tantárgyam,az infó mellett :K

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#39) Wictor válasza Thome (#27) üzenetére


Wictor
senior tag

A tanár nem pikkelhet ilyenkor a diákra! Félre kell tennie a negatív előítéleteit. Nincs olyan az érettségin, hogy "fúj rád". Az ő érdeke is, hogy te átmenj, vagy minél jobban teljesíts. Ha te elrontod, az őt is minősíti. Ebbe gondolj bele!

[ Szerkesztve ]

(#40) művésznő4 válasza Piloss (#38) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jól van Pilosskám, majd fogjuk egymás kezét :R :O

Nekem a magyart és a törit ugyanaz tanítja. Egy TÜNDÉR az a nő, komolyan és a lelkét is kiteszi értünk, de egyszerűen a 2 tantárgyat ég és föld, ahogy tanítja... :( Nem értem, hogy egy ugyanazon személy, hogy magyarázhat ennyire másképp.. :U
Az irodalom, nyelvtan nagyon jó, szeretem, ott minden érthető, világos, de a töriii! :((( Katasztrófa! :W Nem mondja el érthetően, hebeg-habog, szétszórt, rosszul mondja/ mutatja a térképen, iszonyúan rohan, a füzetbe soha nem írunk egy rendes vázlatot sem...és még sorolhatnám... :U
Pedig elvileg a töri miatt lett tanár, mert annyira imádta mindig is.. Ki érti ezt? :F

(#41) Piloss válasza művésznő4 (#40) üzenetére


Piloss
senior tag

:D

Nálunk a törit egy pasi tanítja ,ha egy mondatot írta a táblára egész éveben már sokat mondok :D ,egyszerűen hihetetlen ahogy magyaráz,élvezet hallgatni,valahogy mindig fel tudja dobni az óra hangulatát :K

Na de a matek :(
Ezt is másik tanár tanítja,de itt ugyanaz a helyzet mint nálad a töri,hadar,siet,tananyagokat ugor át,témazáróra egyáltalán nem készülünk,csak bejelenti hogy jövő órán tz...... :(((

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#42) :-I


:-I
tag

talán már pár nevet le lehetne venni, és felrakni a sikerült listára, eredménnyel együtt. :K :)

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#43) művésznő4 válasza Piloss (#41) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Akkor áttudod érezni a helyzetemet... :U :(

:-I : Rendben, ez nagyon jó ötlet! :K

Ha megírjátok, hogy kinek lett sikeres az érettségije és szeretne eredményeivel elbüszkélkedni az megteheti itt, nálam! Nagyon szívesen berakom a blogomba! :R

(#44) :-I válasza művésznő4 (#43) üzenetére


:-I
tag

Akkor leszek az első.

Magyar nyelv és irodalom: Közepes
Matematika: Elégséges
Történelem: Közepes
Angol: Jeles (Dicséretet is kaptam az iskolától)
Fizika: Elégséges

Nem a legjobb, de szinte 0-a tanulással simán jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#45) gooool válasza művésznő4 (#43) üzenetére


gooool
őstag

Én ugyan érettségivel nem tudok szolgálni,de azért azt elmondanám,hogy az év végi eredményem 4,81 lett.Meg vagyok elégedve magammal.Ráadásul mind ezt úgy,hogy közben megkaptam a kollégium legkevesebbet tanuló diákja címet egy oklevél formájában.(szavazás döntött) :DDD

Üdv, Balázs

(#46) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Nekem kedden van a szóbelim, de a költözés miatt az utolsó 3 napra maradt minden. 5 tantárgy és durván 100 tétel és úgy érzem semmit se tudok. :O

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#47) Thome válasza Wictor (#39) üzenetére


Thome
addikt

Igazad van, azaz csak remélem. Bízom benne! :R

(#48) művésznő4 válasza Badman 4ever (#46) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Kitartás Bad, akkor izzítom a kollégákat, hogy neked még kedden szorítson a világ! :DD :R

gooool: Képet nem csinálnál nekünk arról az oklevélről? ;] És akkor azt is betenném! :DD

:-I : Köszi az eredményeket, mindjárt berakom a siker listába! ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#49) Badman 4ever válasza művésznő4 (#48) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nagyon köszi, jó, hogy valaki lélekben velem van. :R :R :)
Épp most dílerkedtem pár tételt osztálytársakkal, szóval nőttek az esélyeim, azért is néztem be ide, ha már netközelbe vagyok. :)
Viszont az rossz, hogy nem találom a biosz tételsorom. :(((
Írásbeli eredményeket tudok mondani, de azokat már leírtam egyszer a Közkívánatra topicodban. :K
Amúgy ráadásul velem fog kezdődni jó eséllyel a felelés, mert nekem van a legtöbb tárgyam... :U

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#50) művésznő4 válasza Badman 4ever (#49) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Esetleg, ha kérhetem, ide is leírnád? :B Csak hogy ne kelljen visszakeresgetnem? Leköteleznél! :R

Minden adatot szívesen fogadok! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.