Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagyon ajánlom mindenkinek amúgy a könyvet, mert érdekesen és fogyaszthatóan van leírva. :K Gyakorlatilag alig lehet letenni és nem is hosszú! Rengeteget tanulhat belőle az ember és talán tanácsot is adhat azok számára, akik hozzá(nk) hasonlóan jártak vagy készülnek járni ( - ez így nem valami magyaros :DDD), hogy végül jó döntést hozhassanak....:K

Jó olvasgatást! :R

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Na, ha ide betéved most V. I., akkor biza' fatal lesz, hogy ismét a múltbéli konkurencia került szóba, még ha más hangnemben is... ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) talmida


talmida
Közösségépítő

Huhhh! Nagyon örülök, hogy sikerült szakítanod azzal az arab sráccal! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4) moha21


moha21
addikt

Én vagyok a távoli vonzerő? : ;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ez már egy sok hónapja lezárt ügy. Soha nem szoktam rá gondolni és nagyon, nagyon rég nem beszéltünk egymással, nem tudok róla semmit és tulajdonképpen nem is akarok. Felbolygatta az életemet és az érzéseimet. Azóta megtaláltam az igazi szerelmet, akivel boldog vagyok. Nagyon, nagyon boldog...:B
Érdekes megtapasztalás volt, de ennyi. Ő egy lezárt fejezet az életemben. Csak és kizárólag a könyv miatt került most is újra szóba, viszont ezúttal utoljára!
Többet nem fogok róla írni, mert nincs miért és nincs mit.
Most már csak előre nézek és arra a férfira koncentrálok, aki mindennél jobban szeretek és aki történetesen MAGYAAR!!! :P

Mohi, miért? Te is veszélyt jelentesz rám??! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Wictor válasza művésznő4 (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Én is szeretlek! <333

;] :P

[ Szerkesztve ]

(#7) művésznő4 válasza Wictor (#6) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jézusmária....már mindenki??!!! :DDD
Sok lesz mán' a jóból....;]

[ Szerkesztve ]

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Soha nem kezdenék más kultúrából származó férfival. Nincs szükségem rá, hogy átéljek egy letaglózó kulturális sokkot. Ez még a közmondásos hideg zuhanynál is kellemetlenebb.
Mindenki tudja, hogy nem harapunk rá a mézes madzagra. ;]

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) nincsisbéla válasza művésznő4 (#5) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Naaa, ne magyarkodj! Éljen a multikulti! ;]

Mentalita'

(#10) hoffman_ válasza nincsisbéla (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Menjünk ki nyújorkba skalpot gyűjteni, támogatom a multit :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) Wictor válasza hoffman_ (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Énisénis!

Majd ha Bronxban fel akartok csippenteni valami mocca csajszit, akkor használhattok pajzsnak, ha a gorillája le akarna gyapni titeket. ;]

(#12) művésznő4 válasza nincsisbéla (#9) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Rosszul értelmezel. :N Itt a caps losk-os rész se nem a magyarok tömjénezésére ("magyarkodás" céljából), sem pedig más népek lenézésére szolgált....egyedül csak azért emeltem ki, hogy éreztessem, ezúttal végre NEM ARAB úriemberről van szó.....;)

(#13) hoffman_ válasza művésznő4 (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

0:10-kör önnek nem tanulnia kéne Hölgyem? Vagy most pihi van már? :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) művésznő4 válasza hoffman_ (#13) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szigorúan pihi!!! :P

(#15) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Egyelőre elvagyok Émile Zolával, messze még, hogy végezzek az életművével. :D

(#16) művésznő4 válasza Crystalheart (#15) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ez a könyv tényleg rövid, de nagyon élvezetes! :K Lehet, hogy inkább a hölgyek ízlésvilága, de én az érzelmesebb, mindenre nyitott, érdeklődő úriembereknek is igen erősen ajánlom, mert nem pont a szerelmi szálra van kihegyezve a dolog, hanem közben az idegen tájra , kultúrára, szokásokra és emberi jellemekre is nagyon nagy hangsúlyt fektet az író! :K Én mondom, remek könyv! :R

Ha befejezted Zolát, szerintem olvass bele! Megéri...;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.