Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Szép, de a digitális kis kijelző rohadt mód nem illik oda.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Mutatós (szép) vagy mutatós (nem digitális)?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Dreimus


Dreimus
senior tag

Az óra mutatóját a kis kijelző mutatja a 11-1 közötti szakaszon, mert még a nagy mutató csak kilátszik, nem ártott volna egy marketing kép, mert nehéz elképzelni a megvalósítását :)

(#4) Juhaszatti válasza Dreimus (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A mutató valószínűleg a kijelző előtt megy, el úgyhogy azok minden esetben látszanak.

(#5) HThomas válasza Juhaszatti (#4) üzenetére


HThomas
senior tag

Igen, a középső képen látszik is... a kijelző a mutatók mögött van.
Nem rossz elképzelés, de mondjuk a második mutatós rész lehetne valami hasznosabb, mint az aktivitásmérő sáv.

[ Szerkesztve ]

(#6) juuzer


juuzer
addikt

Nagyon tetszik, főleg a fekete. Kicsit bánom, hogy Huawei Watch GT-t vettem egy Nokia Steel HR/Withings Steel HR Sport helyett :(

Vamos a la playa.

(#7) Kacathalom


Kacathalom
csendes tag

"A termékoldal épp csak azt nem teszi hozzá, amire a név utal: vajon zafírüveg védi-e az órarészt?"

Igen, az védi. A termékoldalon megtalálható az infó: Sapphire glass—which scores a 9 out of 10 on the Mohs hardness scale—is made from aluminium oxide powder at high temperatures, creating a crystal that provides a distinctive robustness.

Valamint a felső sorban is jelzi, hogy ez a védelem.

Tavaly a Black Friday idején vásároltam egy Steel HR-t, s nagyon megszerettem. Sportos-elegáns igénytől függően. Öltönyhöz viselve diszkréten értesít azokról az eseményekről, amit beállítottam. Sportoláshoz átpattintani a szilikon szíjat pár másodperc.
Tudom, mindenkinek más az igénye, én maximálisan elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#8) atike


atike
nagyúr

Nekem is tetszik. Mondjuk maradnék részemről az "alap" változatnál... :)

(#9) Narancskoma válasza atike (#8) üzenetére


Narancskoma
tag

+1, szerintem is szép. És kifejezetten használható is.

(#10) Memmaao válasza Dreimus (#3) üzenetére


Memmaao
addikt

Jól látható a kijelző előtt is a mutató. A régebbi modell gyengéje pont az üveg, sajnos könnyen karcolódik.

My name is Bond, James... Dean.

(#11) juuzer válasza Memmaao (#10) üzenetére


juuzer
addikt

Gyönyörűek :)

Egyébként a 36/40mm mennyire kicsi? Elég vékony csuklóm van, de valahogy a Huawei Watch GT a 46 milliméterével nem tűnik "annyira" nagynak :D

Vamos a la playa.

(#12) Memmaao válasza juuzer (#11) üzenetére


Memmaao
addikt

A 36 mm-es a nejemé, enyém a 40 mm. Nem pici, teljesen jó egy férfi kézen, nekem nem vékony a csuklóm.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.