Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnA


UnA
Korrektor

Jó sztori volt, eddig tetszik :)

És a reál / humán az nem ellenség, hanem inkább kiegészíti egymást benned.

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

"mivel bevállaltam plusz dolgokat mellette: egyetemi gyakorlatokat tartottam, illetve fizetős ösztöndíj keretében is végeztem kutatást." lvl 36 Troll állta utadat. :)

(#3) muszurkefal válasza D1Rect (#2) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Neki is volt hozzá némi köze, de összességében kevesebb, mint az általad áthúzottnak.
Ha a fentiek miatt nem csúsztattam volna a tárgyaim felét, amikor rendesen fel kellett volna venni a grafikát, akkor meglett volna. 1 évvel később az akkori zh-kból készültem a sajátjaimra, de nehézségben közük nem volt hozzá.
Aztán amikor a javító javító zhján bejelentette, hogy na ha a rendes zh-ban ezt a feladatot tudtátok, akkor már csak ki kell egészíteni kicsit… nyilván azért írom januárban a javító javítóját, mert a rendes zh-t meg tudtam csinálni.

Szerencsére az egyetemi szabályzatok hiányossága révén el tudtam intézni, hogy grafika nélkül is megkapjam a diplomámat.

(#4) 0xmilan válasza muszurkefal (#3) üzenetére


0xmilan
addikt

"Szerencsére az egyetemi szabályzatok hiányossága révén el tudtam intézni, hogy grafika nélkül is megkapjam a diplomámat."

:Y :Y

(#5) #90088192 válasza muszurkefal (#3) üzenetére


#90088192
törölt tag

Gratulálok :R

Nem sértés, de ez alatt a pár év alatt rájöttél, az hogy mit tudsz a szakmai részén irreleváns, meg kellett tanulnia az úrnak diplomát szerezni. :K

(#6) Narxis


Narxis
nagyúr

Bárcsak engem is érdekelne a programozás... komolyan. Nem csak a pénz miatt hanem mert hosszútávú karriert lehet építeni rá. Sajnos engem jobban érdekel az üzemeltetés, de rendszergazdákból és féléből Dunát-Tiszát lehet rekeszteni... :(

Thanos was right.

(#7) D1Rect válasza Narxis (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Programozóból is. Jó programozóból viszont óriási hiány van.

(#8) totron válasza Narxis (#6) üzenetére


totron
addikt

Gazdából sem árt a jó. Programozóként másnak a szemetében turkálsz, egy idő után ez elég uncsi és mondhatni megalázó. Nem is feltétlenül preztízs alapon van baj ezzel, de nem ad kihívást, mellé viszont lelohaszt: vess össze egy választékos beszédet és jó gondolatmenetű humán írást egy agyhalott, torz logikájú és igénytelen, helyesírási hibákkal telivel. Utóbbihoz közelebbi verzióból megörökölt projektekből lesz neked a több. Az előző hülyeségeit kell elsajátítanod, belehelyezkedned, lehúz, befordít. Az évekkel amúgy is fogy a lendület - természetes módon - nem sok irigyelni valóról lehet beszámolni hosszú távon, ha közel mész, ha benne vagy. Ne vegye el ez senki kedvét a kihívás és tanulás oldala szép, a szintaxisok és megalkotott következetességek, kifejezési logikák tudnak gyönyörködtetni, ahogy az alkotási-nekiugrási folyamat is, a megugrás sikerélménye és számos ág áll rendelkezésre, de illúziókat sem érdemes kergetni. Ha a kedvenc nyelveden és irányodban vadiúj projekteket tudsz kieszközölni magadnak, akkor vagy a legnagyobb király.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.