Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Feleségem "szenved" attól, hogy állítólag éjszaka nem optimálisak a körülmények az alváshoz, amit füldugóval próbál kompenzálni, de állítása szerint vannak éjszakák, amikor már az se elég.
Mondjuk én még nem hallottam soha ezeket az állítólagos hangokat és szerintem az éjszaka az alvásra van inkább a hallgatózás helyett.

Viszont most elgondolkodtam ezen a cuccon.
Minőségi bt fejhallgatója van, szóval nem zenehallgatásra kellene, csak az éjszakai hangok csökkentésére, viszont félő, hogy az aktív zajszűrő miatt nem lenne jó.
Amik kifejezetten alvásra vannak és van bennük aktív zajszűrő, az vajon mennyibe kerül?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) UnA


UnA
Korrektor

Az alvásproblémákat nem pótszerekkel kéne tompítani.

Emellett a fülednek se jó, ha egy ilyen vacak van beledugva egész éjjel.

(#3) mustang08 válasza Zirowe (#1) üzenetére


mustang08
aktív tag

Bose Sleepbuds II? Potom 100e Ft...

Ha már egy füldugó se segít, ott én inkább a zajforrást iktatnám ki a képből, főleg ha ilyen drága az alternatíva :D

UnA: Igazad van, ahogy az elején is írtam, egészségesebb lenne a stresszt csökkenteni, a mozgást növelni, esetleg meditálni, de én tékozló emberből vagyok. Hozzá kell tenni, nem minden nap használom a ketyerét, csak kb. heti 2x amikor nem jön álom a szememre, vagy a nap folyamán valami úgy felzaklatott, hogy éjszaka is azon kattogok. Az ilyenre meg szerintem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#4) TheLázs válasza Zirowe (#1) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Feleségem "szenved" attól, hogy állítólag éjszaka nem optimálisak a körülmények az alváshoz

... mert horkolsz?

Mondjuk én még nem hallottam soha ezeket az állítólagos hangokat

... mert TE horkolsz?

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#5) Zirowe válasza mustang08 (#3) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én ezt a quieton 3at néztem ki, viszont jó lenne ha valahol kipróbálható lenne, elég drága zsákbamacska, ha nem működik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) Zirowe válasza TheLázs (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az lehetetlen, hogy én horkoljak, mert még sose hallottam. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.