Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

25"-ra már nem rossz a 2560x1440-es felbontás, bejön ez a kombináció. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#3) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Jól néz ki, munkára tökéletes a dizájn és végre nincs perem, amiből a port kellene törölgetni állandóan... A felbontás sem rossz, ekkora méretben mondjuk lehet, hogy nagyítani kell kicsit. Natívan a 117 PPI szöveghez szerintem kicsit sok. Nekem a 110 tökéletes, de van ismerősöm, aki nem érti, hogy tudok ilyen apró szöveget olvasgatni nap mint nap...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#4) Chp


Chp
őstag

Igazán bejövős. BenQ tulajként méginkább elfogadnám. :K

(#5) saen


saen
veterán

Csatlakozom, jónak tűnik.

(#6) madgie válasza TigerCat (#3) üzenetére


madgie
titán

Lassan két éve ott az U2515-ös Dell, nagyjából ugyanezt tudja, ugyanilyen kialakítással, bruttó 100-110 ezerért.

Én is ilyen felbontást használok ekkora méreten, a böngészőben nagyítok 125%-ra, minden más jó natív méretben.

[ Szerkesztve ]

(#7) TigerCat válasza madgie (#6) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jaja, Mac-hez szoktuk ajánlani a mini DP port miatt, ami pariban van a TB csatival...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#8) deja vu


deja vu
addikt

Nagyon minőséginek tűnik, és jól néz ki. Az, hogy gyárilag van kalibrálva az még mindig egy humbuk, de kíváncsi vagyok rá, hogy hogy teljesít ez a monitor.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#9) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Érzésre nekem kicsinek tűnik a 25 col, én 27-en használom ugyanezt a felbontást és nagyon kényelmesnek találom nagyítás nélkül is. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok rá nagyon.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#10) madgie válasza Gh0sT (#9) üzenetére


madgie
titán

27" WQHD-ról váltottam 25" WQHD-ra, kábé öt centit húztam közelebb a monitort, ennyi :)

(#11) madgie válasza madgie (#10) üzenetére


madgie
titán

Sőt, most megnéztem, már vissza lett tolva azóta koppig a falig, tehát ugyanott van, ahol anno a 27" volt :)

(#12) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Drágábbra saccoltam volna. Ez így számomra tökéletes.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#13) Scholes9 válasza AxBattler (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem szerintem kicsi lenne. 27+WQHD tűnik számomra a tökéletes párosnak, pont sehol sem kell nagyítani :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) micsu


micsu
tag

Mi lehet az oka annak, hogy rajtam kívül senkit sem érdekel a panel típusa?
TN / VA / IPS ?

(#15) Speed® válasza micsu (#14) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A többiek elolvasták az első bekezdés végét is ;]

IPS

(#16) zzola válasza AxBattler (#1) üzenetére


zzola
félisten

Elmegy.... :)

(#17) CyDoN


CyDoN
senior tag

Úgy nézek alakul a PD széria a BenQ-nál! :C
PD2700Q, PD2710QC, PD3200Q, PD3200U

(_._)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.