Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeltaPower


DeltaPower
őstag

kell egyfajta megszállottság ahhoz hogy valaki egy médialejátszóra multibootot telepítsen :R

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2) jorden06


jorden06
senior tag

Komoly munka, én is szerettem volna megcsinálni, de bonyolultsága miatt nem volt hozzá türelmem végigolvasni a sok leírást.

A kérdésem: iPod nano 4G-re működik? Mi a különbség ennél a típusnál?

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szép!:) :R

Én is mindent szét moddolok, ha van rá esély. De ha nincs, akkor is megpróbálom!
(mobilok mindig, ipod touch, psp, stb..)

Haveromnak van egy 160gigás ipodja (ha jól nézem wikit, akkor az is egy classic, méghozzá 6g),arra is fel lehet ezt varázsolni?
Illetve van még elfekvőben egy 2g ipod nano. Csak azért nem nyúltam még hozzá,mert el akarom adni, de olvastam, hogy az 1g nanora is lehet okosságot varázsolni, de 2g-ről nem találtam semmit.
Vajon lehet vele kezdeni vmit?

Bocs, hogy téged zargatlak ezzel, csak látom beleástad magad a témába!:D

Nekem már az is elég, ha vmi gyűjtőoldalt mutatsz nekem, a többit megoldom, hiszem nagyobb az öröm, ha magad fedezed fel:P
:R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) Lenry


Lenry
félisten

jó cikk lett, kár, hogy a Shuffle-men nem lehet ugyanezt eljátszani :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) 8zabi


8zabi
őstag

grat a modhoz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) ko9 válasza jorden06 (#2) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Az iPod Classic 6th gen kezdetével Steve Jobs bácsi titkosította az iPodok FW-jét... Az iPodLinux csapata elvileg már jutott előrébb a törésben, már csak idő kérdése. Vagyis:
az iPodLinux a Classic 5,5gen-ig
Nano/Mini 1st gen (bár 2nd gen-en már az LCD megy...)
RockBox a Classic 5,5gen
Nano/Mini 1st gen (van 2nd gen változata, de instabil... Egy próbát megér. [Innen] tudsz infókat szerezni róla)

Felveszem a kapcsolatot IRC-n a programozókkal, hátha tudok meg újat.

Üdv: Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11) weedoor


weedoor
csendes tag

Tiszteletem!

Gondoltam megosztom veletek tapasztalataimat...végigkövettem az utasításokat és lám nekem is felkerült az iPodra a RockBox..és mit ne mondjak..eszméletlen.
Még kicsit szokni kell, de valóban első szám után már érezhető hogy itt nem ugyanaz a hangzásvilág mint az apple rendszerével.

Szerkesztő urat meg arra kérném, hogy az iBoy részletesebb telepítését ossza meg velem..azt is lépésről lépésre ugyanúgy csináltam ahogy írtad, ám oprendszer választáskor azt írja ki, hogy képtelen betölteni a kernel.bin-t...pedig ott van

Ezt leszámítva minden jó és tökéletes
Ezer hála és köszönet

vid

(#12) ko9 válasza weedoor (#11) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Szóval: ellenőrízd le, hogy a gyökérkönyvtárban van egy linux.bin fájl. Figyelni kell rá, hogy a Linux érzékeny a nagybetűkre, vagyis ha a linux.bin helyett Linux.bin van már nem ugyanaz.
És ezzel meg is találtam a hibát a leírásban :DD
iBoy mappát csináltattam, és a loader.cfg-be pedig iboy mappát írattam...
Próbáld meg az iBoy mappát átnevezni iboy-ra, hátha úgy menni fog!
És köszi, hogy felhívtad a figyelmem rá... Remélem így jó lesz, ha mégse, akkor ajánlok egy másik megoldást!
Üdv: Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13) adamssss


adamssss
veterán

Jó cikk. Érdekes. Iphone-ra nincs valami flash lejátszó szoftvered?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14) ko9 válasza adamssss (#13) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Köszi! Sajnos nem használok iPhone-t, abból a logisztikai problémából kiindulva, hogy nincs :DD Amint lesz, azzal is tuti működni fogok valamit...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#15) atos30


atos30
aktív tag

Hát nekem nyílván 6.generációsom van, 80 GB-s. A progi feltelepült, de az ég adta világon nem történt semmi. A merevlemezén látom, hogy felrakodt oda egy linux fájlt, de nem indult újra meg resetkor is a hagyományos módon indult. Nálam sajna nem jött be.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#16) ko9 válasza atos30 (#15) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Ha tudsz vele videót lejátszani, és nem ezek közül valamelyikkel végződik a szériaszámod, akkor 6os:
9K, V9P, V9M, V9R, V9L, V9N, V9Q, V9S, WU9, WUA, WUB, WUC, X3N, és W9G.

Sajnálom, hogy így jártál, amint lesz valami fejlemény tájékoztatom a népet :R
Üdv: Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#17) atos30 válasza ko9 (#16) üzenetére


atos30
aktív tag

Szia! Videót lejátszik.Szériaszám vége : CADYMV. Már megörültem, hogy nem kell majd szenvednem a szinkronizálással meg hogy esetleg avi filmeket is le tudok majd játszani konvertálgatás nélkül. Még jó, hogy találtam, de nem vagyok elájulva tőle. 2007-es model A1238-as.

[ Szerkesztve ]

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#18) ko9 válasza atos30 (#17) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Az már sajnos 6thGEN-es modell... sajnálom, ha lesz vmi infó róla, akkor írok cikket...
Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#19) thenameless


thenameless
tag

Hali, ma szerzem be az alanyt a buherálásra, szedném le hozzá ami kell erre a kurta rockbox weboldala nem tölt be, nem dobná fel valaki valami megosztóoldalra? :F 5genes hez lenne, kösz ha valaki megszán :)

(#20) ko9 válasza thenameless (#19) üzenetére


ko9
addikt

Fúú téleg nemtölt be... Később szétnézek, hátha megvan még nekem valahol amit használtam...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#21) thenameless


thenameless
tag

Kösz, de megoldottam végül.... kurta nagy kétségbeesésembe végül rájöttem hogy nem az egész oldal döglött, mert pl a themes rész bejött aminek a címe themes.rockbox.org... így végül a download.rockbox.org oldalon kisikerültmagozni a mapparendszerből vhogy... :DD

(#22) ko9


ko9
addikt

Ejj énis ezt akartam ajánlani :DD
Mind1, ha valakinek kell mostanában itt a link a iPod Video-hoz: Rockbox 3.5.1

Üdv: Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#23) pinceajto


pinceajto
csendes tag

Szia!
Egy olyan kérdésem lenne hogy hogy lehet visszaállítani az eredeti állapotot?
Az iTunes visszatudja állítani az iPodLinux-ot?

Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.