Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) subset


subset
senior tag

Kíváncsian várom...
Azt lehet tudni, hogy a cpu frissült-e a GWA2-höz képest, vagy csak a design és fizikai lünetta a különbség ?

Használj Te is szabad szoftvert !

(#2) #10949376 válasza subset (#1) üzenetére


#10949376
törölt tag

én is,mi lesz az új benne rá írják a kettes dobozára ,hogy három azt lehet venni :)

(#3) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Szoftveres téren nem egy nagy cucc, az S3 óta nem sok változás történt óra fronton, pedig elmúlt 3 év azóta.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4) odani


odani
tag

Üzemidő mennyi is lesz? 20, 25, talán 35 óra? Kuka.

(#5) csorbajeno válasza odani (#4) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem az S3 2 napot kibír.

(#6) Mimus válasza odani (#4) üzenetére


Mimus
lelkes újonc

Pont ugyanez volt a fejembe. Tudhatja tőlem az óra az EKG-t is ha csak 1-2 napot megy el; számomra semmit sem ér... :U

(#7) BoneDragon válasza csorbajeno (#5) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az is kuka.

(#8) jacis


jacis
nagyúr

Kiváncsi vagyok mit lehet majd újítani az elődökhöz képest.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) subset


subset
senior tag

Engem is aggaszt az üzemidő, de ettől függetlenül, lehet, hogy kipróbálom. Ezért is kérdeztem, de nyilván még nem derült ki, hogy esetleg modernebb cpu-val és/vagy modulokkal jön-e ?
Jelenleg ugye Samsung Exynos 9110 a SoC ami már 2 éves pont. Kisebb csíkszélesség is jól jönne.....
Mondjuk ha ezen a téren nincs előrelépés akkor elég lesz a GWA2, talán majd lejjebb is megy még az ára.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#10) #24536576 válasza BoneDragon (#7) üzenetére


#24536576
törölt tag

A nap 24 órájában a csuklódon lenne?

(#11) kellerman


kellerman
tag

A Watch Active 2 mennyit bír csak óraként használva, értesítéseket fogadva? Folyamatos pulzus, GPS, sport funkciók nélkül?

(#12) subset válasza kellerman (#11) üzenetére


subset
senior tag

Ezt a kérdést lehet, hogy itt érdemesebb feltenni:
https://mobilarena.hu/tema/re_galaxy_watch_active_2_lathatatlan_gyuru/hsz_1-50.html

Használj Te is szabad szoftvert !

(#13) rep3at válasza BoneDragon (#7) üzenetére


rep3at
őstag

Az AW is kuka, nyilván. Még szerencse hogy nem kötelező megvenni, milyen szar lenne.

Forward thinking. كرر

(#14) dionaea


dionaea
őstag

Bírom ezeket a 1 napot bír fos 2 napot bír fos bla bla bla

Bár inkább azt bírnám hogy maradnának a 7 zenés casionál az 2 évet bírt. Itt meg csak olvasgatnának.

Komolyan ott tartunk mint az első okos óránál 5 éve mennyit bír az akksi ez a legfontosabb. Sajnos az viszont igaz, hogy ezek a tipusok ennyit tudnak. Ha kevés ott a Garmin Casio okos órái. Jah hogy mégsem...

(#15) bajnokpityu válasza dionaea (#14) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem az egyes watch is kibir 5 napot közel két évesen. vagy 13%ot veszik akkun futás közben pontos GPSel és AODal.
amit nem értek, hogy a régiben 1 és 1,5GB ram volt, ebben miért csak 1?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.