Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MTbc


MTbc
senior tag

Valaki senki nem volt még ilyen helyzetben? :F

(#2) Crystalheart válasza MTbc (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én szakemberrel megbecsültetném az eladandó telek árát, ha nem tudjátok ti, mennyit ér; és ahhoz mérten (kicsit többet érő) másikat keresnék. Bár ez sztem elég egyértelémű, de másképp úgysem éri meg.

(#3) MTbc válasza Crystalheart (#2) üzenetére


MTbc
senior tag

Hát igen ez alap de azért köszi :) az hogy nem adnak pénz a kezünkbe, hanem megveszik ők kicsit fura lehetséges ez ?

(#4) I_Am válasza MTbc (#3) üzenetére


I_Am
veterán

Milyen okkal vásárolná fel?

Autópálya épül, vagy bármilyen állami tulajdon majd?

Mert ha maszek, akkor az önkormányzat ba****tja, ha nem lebontásra ítélt a terület.

Ne hagyjátok magatokat etetni.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5) MTbc válasza I_Am (#4) üzenetére


MTbc
senior tag

Igen köszi most beszéltem egy ismerős ügyvéddel és ő is ezt mondta mi diktálunk és KÉSZ!
Egy vásárközpont épülne, lebontásra ítélt!

(#6) Crystalheart válasza MTbc (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Végső szempontom az lenne, mennyire illene a tájba a vásárközpont :DDD De ez erősen off :P)

(#7) Knilee


Knilee
tag

helló
én sem vagyok szakértő de a minap halottam egy érdekes története. Egy magánszemély telke az épülő m7-es útjában volt. A telep 11 hektár előszor csak pár miliót akartak adni neki de amikor közeledett az út és a telek még az övé volt gyorsan megvették tőle most kapaszkodni 990 millót. most feljelentette az adóhatóság mert nemfizetett adót a pénzből:). De azt hansúlyozom hogy ez ÁLLAMI berúházás volt autópálya.Az állami beruházásokkal vigyázni kell mert ha nem adod el akkor kisajátitja az állam és nem kapsz semmit:) Ha szántok rá pénz akkor egy ügyvéd darabokra szedi őket és az a titka a dolognak hogy sokáig kell húzni a dolgot mert akkor vagy keresnek más helyet vagy ha 1-2 hét van az építkezés megkezdéséig akkor a valódi érték akár 10xesét is kifizetik.

[ Szerkesztve ]

(#8) edipqe


edipqe
senior tag

van PH!-n egy jogász topic ott kérdezd meg, hátha. :K

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#9) Rover623 válasza MTbc (#5) üzenetére


Rover623
félisten

Ha lebontásra ítélt, akkor nem egészen ti diktáltok...:U
Mondjuk ilyen kategória nem nagyon van, lehet építési tilalom egy területre, mert pl. a területrendezési tervek szerint "útban" van...ilyen esetben viszont nem a beruházó veszi meg az ingatlant, hanem az önkörmányzatnak kell kárpótolnia a tulajt.

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#10) MTbc válasza Rover623 (#9) üzenetére


MTbc
senior tag

Köszi mindenkinek, nem tudtak megegyezni az önkormányzattal így elmaradt ez az egész "móka". :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.