Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) omfgk


omfgk
addikt

180 ezer?
Hol?

Grafikon alapján egyszer volt 185k körül, azóta 210 vagy még afelett...

Aztán az értékelésnél már csak 170 ezer lett odaírva.

Az Optix MAG274QRF típus talán kapható ennyiért, de ez nem ugyanaz a kijelző.
Ennél nincs Quantom Dot.

[ Szerkesztve ]

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

MSI Optix MAG301CR mikor lesz idehaza kapható (+ az AOC ugyanilyen modelljei)?
Engem azok sokkal jobban érdekelnének, ez meg csak egy n+1-edik gémertévé a sorban.
:P

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) AxBattler válasza #32839680 (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Alza-nál most megtaláltam, egész baráti az ára.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) AxBattler válasza #32839680 (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, ha PC-n tolnám a gémet, tuti ilyesmit vennék! Arra viszont van esély, hogy 200Hz-en a VA panel maszatol, ellenben 120Hz környékén simán jó kell, hogy legyen... és 2560x1080 felbontással az is nagyon szép.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) nexplo válasza AxBattler (#4) üzenetére


nexplo
őstag

Ez nem rossz vétel. Mondjuk kéne alá vas is amivel meg tudjuk hajtani :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#9) AxBattler válasza #32839680 (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez így van! Én sem tapasztaltam szignifikáns eltérést, amikor 29"-os LG-m volt!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) szasanyi válasza omfgk (#1) üzenetére


szasanyi
félisten

~185k áron a PCX-ben volt 1db visszaküldött, pixelhibás darabra szóval az nem mérvadó. A cikkben szereplő áron soha nem volt lérhető, az talán nagyker ár lehet vagy nemtom honnan szedték...
A monitor nagyon jó, én is ilyet használok már egy ideje így csak ajánlani tudom! Már ha valaki tud és akar is ennyit kifizetni, és persze ha kapható. Legutóbb Alza-n 209k-ért volt de csak 2 éves garival (én 3 év garival vettem, mert amúgy az MSI minden termékre 3év garit ad), de jelenleg sehol sem elérhető.

(#11) omfgk válasza szasanyi (#10) üzenetére


omfgk
addikt

210k és csak 2 év gari... Az azért húzós.

Nézegettem ezt a monitort, de árban ennyit nem akartam rászánni.

Végül egy Dell S2721dgfa lett az emagból 145-ért.

[ Szerkesztve ]

(#12) -FLY->


-FLY->
őstag

Tavaly vettem megjelenéskor egy ASUS TUF GAMING VG27AQ, rtings teszt alapján. Nagyon szeretem és egész baráti lett mára az ára (én még 180k-ért vettem).

(#13) nexplo válasza #32839680 (#8) üzenetére


nexplo
őstag

100-200Hz környékén a stabil 100-200Fps a mai játékokban azért vasat igényel. Nekem annyira nincs gyenge gépem de pl Warzone-ban 140Fps sincs meg stabilan... Erre céloztam. Bár nekem egy gagyi Predatorom van de azt is "nehéz" meghajtani új címek esetében.

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Megint egy 500 eurós monitor, 10 bittel és 165Hz-el, aminél tudtak spórolni kábé három eurót a Displayport 1.4 kihagyásával...

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#15) NomadND1


NomadND1
senior tag

Vajon mennyi lehet a valós válaszidő? 5-6ms? A kamu 10 bit meg kicsit vicces, de jó marketing. Gamer, rgb, quantum..szóval drágán el lehet adni palimadaraknak :D
Ja igen. DP 1.2 :D :D

[ Szerkesztve ]

(#16) omfgk válasza NomadND1 (#15) üzenetére


omfgk
addikt

4ms.

HUB-nak van egy jó kis tesztje a monitorról.

https://www.youtube.com/watch?v=i3X3yFh0-gE

(#17) NomadND1 válasza omfgk (#16) üzenetére


NomadND1
senior tag

Tényleg jó

(#18) Komplikato válasza NomadND1 (#15) üzenetére


Komplikato
veterán

Annyira talán nem kamu, az összes méréses teszt szerint ez a leggyorsabb nem TN paneles kijelző. A sokkal lassabb nano IPS volt mérésben 3.8ms emlékeim szerint.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#19) Komplikato válasza AxBattler (#6) üzenetére


Komplikato
veterán

Pár napja jelentettek be új Optix monitort rapid IPS panellel (azaz quantum dot IPS), ami 29.5", 2560*1080 és 200hz. Még sem VA. Cserébe húzós ára lesz.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#20) AxBattler válasza Komplikato (#19) üzenetére


AxBattler
félisten

Már látom: MAG301RF.
Bizony érdekes lesz, az árcédulát majd meglátjuk, de 200Hz-en nem lesz kifejezetten olcsó...

Ez meg jópofa: MSI Console Mode - HDMI CEC

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#21) NomadND1 válasza Komplikato (#18) üzenetére


NomadND1
senior tag

A kamut a 10 bitre irtam.

(#22) Komplikato válasza NomadND1 (#21) üzenetére


Komplikato
veterán

Monitor topikban állandó téma, hogy van egy jó monitor, de elcseszik pár cent extra profitért a csatlakozókkal. Mint a GigaByte M27Q-t, abban is van egy 180Hz-es 10 bites panel, de a csatlakozó miatt marad a 8bit meg a 170Hz :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#23) Hegyirabló válasza Komplikato (#22) üzenetére


Hegyirabló
veterán

+1

Aquila non captat muscas.

(#24) nexplo válasza Komplikato (#22) üzenetére


nexplo
őstag

A kérdés hogy direkt cseszik el vagy tojnak rá. Mármint a gyártó sem hülye gondolom, max a vásárlót akarja annak nézni.. :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.