Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagyon tetszik! És milyen eredményt értek el ezzel? Vagy még nincs végeredmény?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) rudi válasza .LnB (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Ahogy a hírben is írtuk, a második "évadban" harmadik lett a Jedi doboz. Itt a döntősök, elég kemény mezőny volt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) vaakuum


vaakuum
addikt

Gratulálok, nagyon jó! És külön meglepetés a belsejében a szöveges tartalom :C

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4) .LnB válasza rudi (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Uhh tényleg oda volt írva. :( Bocsi.

Voltak durva dolgok az tény még ezen a moddon kívül is, szép eredmény a harmadik hely. Gratulálok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) #56573440


#56573440
törölt tag

szép munka. bár nekem a döntős mezőnyből az a white pearl annyira nem jött át. az a fém láb annyira idegen rajta, hogy percekig néztem az meg hogy és minek?

szeretem az olyan modokat amire ránéz az ember és még másodikra is furcsán néz hogy "okééé, és ebben végül is mi lett más?" aztán kiderül hogy apró de az összkép tekintetében rengeteg helyen módosították, a végeredmény ilyenkor lesz "természetes", sima, egyszerűen szép. ilyen modokat könnyen el lehet rontani ha túlspilázzák, vagy elvesznek a részletekben, és teljesen alap, "kiszúrja a szemem" dolgokra meg nem figyelnek oda... itt az utóbbi van számomra...

értem én hogy ez egy cosmos utóérzetű prodigy, de azért 1: azok a lábak egyszerűen idegenek. semmi helyük rajta, teljesen elütnek az alap formavilágtól. 2: a legfájdalmasabb... aprólékos festés, burkolatok gyártása és az alsó gyári lábak rögzítő kivágásait nem sikerült eltakarni??? (az oldallap alatt látszik mindegyik lyuk...) o_O ebben a stílusban ez olyan baki amit felfogni nem tudok... érdekes, én tuti nem küldtem volna döntőbe, bár nem láttam a többi versenyzőt az is igaz ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) GrmnShepherd


GrmnShepherd
tag

Én is gratulálok hazánk fiainak ezért az építményért, aktuálisabb nem is lehetne a témaválasztás.

Szerintem is nagyon adja az a felirat! :DD

Üdv a szomszédból BaluC! :R

(#7) #90933760


#90933760
törölt tag

Ó, a jó öreg HPPS, nem gondoltam volna hogy visszaköszön egy friss modban egy ilyen szivattyú. Kicsit furcsa, a megszokott D5, DDC, DCP felállások után újra látni. :DDD

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok a dobogós eredményhez! :C

(#9) BaluC


BaluC
Modder

Köszönöm a Hírt és annak publikálását!
Köszönöm a gratulációkat Soccer barátom nevében is!

Az eredmény engem is meglepett, mert tényleg nagyon erős volt a mezőny, és nem tippeltem volna magunknak dobogós helyet.

Igen, D5-ös pumpa volt bele tervezve, a megfelelő ModKit-ekkel, de nem sikerült (be)szerezni határidőre, így feltúrtam a pincém hogy legyen valami alternatíva... Bár... "ősi" oktató láda, így belefér a képbe :D

A téma aktuális, és pont ezért választottuk! :)
A Premier hetén megnézem a filmet (ma megyek megvenni :D )
Mindketten rajongunk érte, de nekem ez volt az első Star Wars Mod-om, amit építetem.
Soccer viszont annál aktívabb volt a témában: R2D2, AT-AT, Tie Fighter asztal... stb :)

Az MSI Pro Mod S03-ra meg felkértek minket mint zsűri tagok, de ezt még az S02 indulása ELŐTT!
Az S03-ban így nem versenyezhetünk, "csak" egy Demó gépet készítünk:
MSI Pro Mod S03 - "PMX"

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#10) jones965 válasza BaluC (#9) üzenetére


jones965
Modder

Gratulálok az elért sikerekhez. Várjuk a folytatást! :)

(#11) tailor74


tailor74
őstag

Kemény mezőnyben, szépen helyt álltak a fiúk. Gratulálok a dobogóhoz.. :C

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#12) Popes


Popes
őstag

Gratulálok! Egy pár munkaóra belecsúszhatott. :R

Deus ex machina

(#13) FID


FID
őstag

Csak így tovább csak így tovább!

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#14) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Brutál jó lett, gratulálok! :)

ez a kedvenc aláírásom

(#15) ribizly


ribizly
veterán

WOW :Y
Gratulálok! A témaválasztás valóban telitalálat és külön öröm látni, hogy valaki nem csak arra figyelt oda, hogy egy ház legyen, hanem egy tároló egyben. Ha lehetne kapni komolyan elgondolkodnék egy ilyen vásárlásán. Természetesen vannak még szép és komoly házikók, de ez most nálam elvitte a pálmát! Csak így tovább! :C

Én még szívesen látnék egy sötétebb témájú Star Wars házat majd a jövőben, de azt majd remélhetőleg a következő SW filmnél meg is kapjuk.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.