Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imibogyo


imibogyo
veterán

Egy bazinagy MSI logó is sok lenne rajta, nemhogy kettő... Azok nélkül még elviselhető lenne a kinézete, de ezekkel nekem nagyon bazári hatást kelt... :(

A logóktól (és természetesen RGB-től, Mystic-től) megszabadított Bunkerből el tudok képzelni egy szép/letisztult konfigurációt, egy nagyon-nagyon(-nagyon) halvány megvilágítással, hogy éppen csak látszódjon a belseje (és ez is kikapcsolható legyen természetesen). :B

[ Szerkesztve ]

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

A harmadik kép nagyon informatívra sikeredett.

(#3) Zealot80 válasza imibogyo (#1) üzenetére


Zealot80
tag

Nincs ebben semmi bazari. Otlettelen "letisztult" kockakbol van mar eleg a piacon igaz ez sem hoz tul sokat a kulso megjelenes teren.

(#4) icon válasza #06658560 (#2) üzenetére


icon
senior tag

No igen, jobb lett volna, ha készül olyan kép, ahol látható, hogyan is ül ebben a "vájatban" a kártya csatlakozóstól.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#5) Vartanus


Vartanus
őstag

Látszatra is filléres papír vékony lemezek és edzett üveg...ezt jelzi a 8,4Kg-os súly is, maga váz max 0,6mm-es semmi. Egy a tucat többi közül...

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#6) yericho800 válasza Vartanus (#5) üzenetére


yericho800
aktív tag

Sajnos igen. Valószínű bevágják a 35-40k vonalba. Akkor inkább az uj cougar evo ház. :)

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#7) Duree


Duree
veterán

Azt hiszem nem fogok rohanni , hogy megvegyem.Semmi extra teljesen átlagos, nekem nem is tetszik.

duree54

(#8) Norman M249


Norman M249
tag

Gondolom már senki nem fogja olvasni, de én szereztem egy ilyen "Bunkert". Valóban 0.6mm az anyag,de mégis elég merev, 19k+posta árban szerintem baromi jó vétel volt. Elégedett vagyok vele,de 40k körüli összeget én is körberöhögtem, annyiért bőven jobb kecókat lehet venni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.