Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geller72


Geller72
veterán

A 2 db HDD RAID-ben van, vagy csak RAID-tömbbe "köthető"?

"melyről kiderült, hogy egyáltalán rossz masina"
Hiányzik egy nem szócska. Ez így rögtön az első sorból.;).
:R

[ Szerkesztve ]

(#2) KillHates


KillHates
nagyúr

192 bit-es a memória kontrollere a 460M-nek tehát nem az asztali 450GTS-el rokon, amolyan 450GTX lenne, ha lenne ilyen kártya :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4) mghltm válasza KillHates (#2) üzenetére


mghltm
addikt

nagyon megtevesztoek a mobil gpu-k elnevezesi. sokan a szamozas alapjan az asztali megfelelo teljesitmenyet varjak, hiaba. a legerosebb mobil eszkozbe szant nvidia gpu teljesitmenye valahol a 460/560 kozott van, ami azert nem rossz egy laptopnal. raadasul a 485m sli kepes ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#5) Angel1981


Angel1981
veterán

Ennyi pénzért tényleg vannak ám hiányosságai...

(#6) Probber


Probber
őstag

Teljesítménye természetesen nem rossz, de egyszerűen undorító ahogy kinéz ez a notebook. ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#7) Boxi88


Boxi88
őstag

Nekem nem nyerte el a tetszésem... ami jó benne az a processzor teljesítménye! :)

[ Szerkesztve ]

(#9) viking19 válasza KillHates (#2) üzenetére


viking19
tag

Az nVidia mindig eggyel magasabbnak nevezi a mobil GPU-it mint a közel azonos paraméterekkel rendelkező asztali GPU-ját.

Equality is about giving everyone equal chance not about giving everyone an equal result.

(#10) buzus


buzus
aktív tag

Ez ennyiért nem túl jó vétel szerintem. Biztos azért ennyi mert gamer és világít a billentyűzet is rajta :D

(#11) Saccco


Saccco
nagyúr

Azért jó kis hangyapixelek lehetnek a 15,6 colos kijelzőn ezen a felbontáson. :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12) Paca2


Paca2
senior tag

VGA gyengébb, kijelző kisebb... ennyit nem ér sztem, játékhoz nem csak proci kell

Eladó: MSI GX740

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#13) freestailo


freestailo
őstag

msi laptopért egy fillért nem adnék úgy általában, de ezért sem, csúnya, biztos alsó kategóriás műanyag az összes burkolat...stb. A bele rendben van, de ennyiért elvárnám a külcsínt is.

(#15) Duree


Duree
veterán

Hát ismét hibázott az MSI,és ezért a hibáért elég sokat kérnek.

duree54

(#16) Z86


Z86
őstag

Igazi "vérpistike" gép :)

(#17) capulet75


capulet75
addikt

Mi a bánatnak egy játékos notiba 16 gb ram????

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#18) buzus válasza capulet75 (#17) üzenetére


buzus
aktív tag

Azért, hogy ha szaggat a játék elmondhasd, nem a memória mennyiségén múlott a dolog :D

(#19) Brae


Brae
őstag

Nagyon nem az én ízlésem, valószínűleg nem én vagyok a célcsoport :)

(#20) nuke7


nuke7
veterán

ha keresnék ilyen notit és lenne ennyi pénzem én is a GX660-at venném :) :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#21) feliks


feliks
senior tag

"melyről kiderült, hogy egyáltalán rossz masina, sőt."

Nem maradt ki az egyáltalán és a rossz között egy "nem"?

[Be Happy]

(#22) tuareg85 válasza Saccco (#11) üzenetére

Játékra valószínűleg fölösleges, mert mozgás közben nem látszik annyira, hogy milyen sok pixel van, cserébe legalább még az FPS is leesik.
Viszont a sok pixel kis helyen alapvetően király dolog, sok dolog kifér kényelmesen, és királyul néz ki a szöveg is

(#23) samu74


samu74
addikt

Szép karácsonyfa... :)

-----------

(#24) GIJoe válasza freestailo (#13) üzenetére


GIJoe
addikt

"msi laptopért egy fillért nem adnék úgy általában" :K

[ Szerkesztve ]

(#25) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Mindent megertek egy ilyen laptopnal, mindent elfogadok, de azt SOHA nem fogom, hogy mi az istenert szerencsetlenkednek ilyen-olyan extra hangszorokkal rajta? :F
A laptop beepitett prittyegoit ugysem hasznalja soha senki masra, minthogy windows dong-ot hallgasson rajta bootolaskor, es utana megy a fules, vagy a HDMI az Onkyo-ba aztan had szoljon.
Az ilyen gamer laptopoknal ilyen-olyan "basszus", stb raknak bele, es nem tudom mennyivel lenne olcsobb ha 2 mezei irodai laptop speaker lenne benne, de a laptop speaker-eket fejleszteni a vileg legesleghaszontalanabb dolga! Nemplane megfizettetni oket a vevovel :(((

OK

(#26) rizso válasza Z_A_P (#25) üzenetére


rizso
addikt

Nem értek egyet ezzel a hangszórómizériáddal. Ahogy a normál hangszórók között, itt is vannak minőségbeli különbségek. Hallgass meg mondjuk egy acer 5820TG-t meg egy Lenovo Y560-at: mindkettőben két kis hangszóró van, csak a kettő között óriási különbség van. És szerintem egy korrekt "hangrendszerű" laptop sokszor elég filmekhez vagy játékokhoz, de még szolidabb zenehallgatásra is (mondjuk kisebb baráti összejövetelnél). Tényleg mondom, hogy hallgass meg egy Y560-at vagy egy Dell L502/L702-t.
De pl. egyetemen is néha jól jött volna egy komolyabb hangzású laptop 1-2 előadáskor, mikor videót vetítünk - és olyankor nem kellene külön hangszórót szerválni valahonnan.
Persze, az is igaz, hogy egy 5-10k-s külső hangszórópár csúnyán odaveri a laptopokat, de azokat mégsem hordod magaddal mindenhová...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#27) t-bali3 válasza Z_A_P (#25) üzenetére


t-bali3
senior tag

Én sem értek egyet veled, mert speciál a Dynaudio igen jó kis hangszórókat rakott bele. Laptopról filmezéshez ideális.
Nyilván egy Onkyo rendszerhez nem hasonlítható, de tud az a rendszer Windowst... + ott tényleg megfizettetik veled a nevet...életem legrosszabb üzlete egy közel 100e Ft-os Onkyo DVD lejátszó volt még anno.....

Szerintem korrekt gép...jah igen mielőtt még valaki rátalálna nekem az elődje van ;)
A leírt hibák stimmelnek, de többet ad, mint elvesz összességében, emellett a külső is jobb életben, mint képeken...

[ Szerkesztve ]

(#28) banhammer


banhammer
veterán

Jól néz ki a gép és a teljesítménye se rossz.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#29) Puma K


Puma K
veterán

Nem szóltam :B

Ööö.... jó kis laptop! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30) Napfénysüti

Ilyen ronda gépet ritkán látni. MSI, vajon hosszú távon mennyire lesz strapabíró? :U

Més que un club!

(#31) KillHates válasza t-bali3 (#27) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lehet, hogy randa, de legalább nagyon jól szól; igazság szerint a 20 éves notebookszerelő pályafutásom alatt még nem találkoztam ennyire jól eltalált és jó hangú notebook-al. (nem igaz mert a NX90-es ASUS jobban szólt, de azt nem tudtam igazán letesztelni)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#32) kovgab


kovgab
aktív tag

Jó, gépezet, jó írás.
A 7végén láttam egy sony vaio-t (3D kijelzővel) kb ugyan ezt tudta 600k volt :C
a delejről: [link]

Ká Úr

(#33) Kloden


Kloden
senior tag

Nem lehet hogy direkt szívja a WSAD-ről a levegőt? A kölöknek ne izzadjon a tenyere hamár ennyit kifizetett érte apuci :D

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#34) whited


whited
addikt

hy
tehát akkor ez jobban megérni mint 1 asus g73? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#35) t-bali3 válasza whited (#34) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ha az ár nem kérdés én az ASUS-t venném :K

Igaz azzal nincsen tapasztalatom, de látatlanban is megelőlegezem neki

[ Szerkesztve ]

(#36) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

kiváncsi lennék, hogy az új beta driverrel milyen eredmény jönne ki.

Öntörvényű Sünmalac

(#37) alamuszi


alamuszi
senior tag

Amennyibe kerül annyit is tud. Valamit valamiért. Igazából, a hosszútávú használat fogja eldönteni, hogy megéri-e az árát.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#38) #21346560


#21346560
törölt tag

"Mellé nagyon tekintélyes, négyszer 4 GB DDR3 memóriát kaptunk"

Akkor 16GB memó van benne? :DDD

Amúgy nagyon tetszik a masina :C

(#39) MongolZ


MongolZ
addikt

Mi ez az állandó Onkyo mizéria??? Legalább Harman-Kardon lenne... más dimenzió... :)

(#40) kerelo válasza samu74 (#23) üzenetére


kerelo
senior tag

"de a laptop speaker-eket fejleszteni a vileg legesleghaszontalanabb dolga! Nemplane megfizettetni oket a vevovel" így igaz :K

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#41) t-bali3 válasza MongolZ (#39) üzenetére


t-bali3
senior tag

Beszélhettünk volna más gyártóról is, de pont az lett földobva...egyébként a laptop hangszóróit bármilyen házimozi leveri, ráadásul az általad megnevezett cégtől is van feljebb ;)

(#42) ló úr válasza t-bali3 (#41) üzenetére


ló úr
őstag

Mondjuk egy jó kis Bang & Olufsen! :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#43) Koley


Koley
tag

Na ez már komoly kis gamer laptop, bár az árát is megkérik :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.