Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) albert8


albert8
addikt

Kiváló teszt :R Az a Big Bang pedig durván néz ki :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó lap. De valami horror áron. Tuningosok, és gazdag Vér Pistikék előnyben. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) fricz19


fricz19
őstag

köszönjük Timi :R

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4) mghltm


mghltm
addikt

en magat a 2011-es platformot is tul soknak tartom egy foldi halando szamara, ellenben a gd45 nagyon szimpatikus ;)

"A legutóbbi 990FXA-GD80 cikket egy Alice nevezetű hölgy képével zártam. Nem tudom lesz-e ebből rendszer." legyen :K

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#5) aram01 válasza Cyberpunk (#2) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem ez már sok 7 pcie? mi a fenének?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) albert8 válasza aram01 (#5) üzenetére


albert8
addikt

580 kvad SLI :D ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7) CyDoN


CyDoN
senior tag

A töltények nem durrantak el?

(_._)

(#8) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Frankó kis teszt lett!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#9) hcl válasza aram01 (#5) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, valakinek el kell adni a PCIE tv tunereket, meg hasonló dolgokat is :D

Nem beszélve egy PCIe-s SSD-ről... :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) aram01 válasza hcl (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

frankó lap,csak elképzelem hogy mindbe van valami :Y

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) 04ahgy válasza aram01 (#10) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Azt úgy nehéz... Ebbe való VGA (4-way SLI / CFX-be kötve) nem nagyon van egyslotos, tehát minden slotot elfoglal / eltakar.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#12) aram01 válasza 04ahgy (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

tudom hogy nem fér el,akkor megkérdezném tőled:minek 7 slot? tényleg érdekel

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) 04ahgy válasza aram01 (#12) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én sem tudom, tőlem hiába is kérdezed. A lapot nem én terveztem. Az én lapomon (adataimnál) normál módon vannak a foglalatok elrendezve.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#14) albert8 válasza aram01 (#12) üzenetére


albert8
addikt

Azért van mert igy le tudnak húzni a vásárlóról még mondjuk foglalaton ként +3k-t

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15) hcl válasza aram01 (#10) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, az előző melóhelyemen akadt pár ipari PC, úgy 486-tól a Core2-ig. Azt úgy képzeld el, hogy volt, ami ISA kártyákkal volt tele, de olyanokkal, hogy végigérték a házat, a ház elejénél ott volt a sín, amibe a kártya vége belecsúszott.
Egyrészt halálpontos gépeket vezéreltek, vagy durva pontossággal mértek ezek a cccok, meg a 486-os pl. élőképet adott a szerelőautomata kamerájáról... (na arra azóta kíváncsi vagyok, hogy csinálták :D )

Szóval szokott kelleni kártyahely, csak nem az ilyen jellegű lapokra :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16) subaruwrc


subaruwrc
félisten

jó lett meg kell hagyni :))

(üdv
az aktív pch hűtéses x79 alaplap gyártó bérence :D )

(#17) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Jó lett meg kell hagyni :))

(Üdv; a másik töltényes hűtéses alaplap gyártó bérence :D )

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#18) subaruwrc válasza 04ahgy (#17) üzenetére


subaruwrc
félisten

cahahah :DDD

(#19) aram01 válasza hcl (#15) üzenetére


aram01
nagyúr

iparinál mindennapos főleg a réginél,de ennél?
na mindegy azért frankó lap

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Azért egy ilyen géphez GTX580 QSLI-vel mehet egy ilyen tápnak [link]. Hogy biztosan ne fussunk ki a szuflából a legkeményebb tuning alatt sem. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) aram01 válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


aram01
nagyúr

jah aztán meg nyomhatnád rajta a cokettőt ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) Cyberpunk válasza aram01 (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja fps-ből sosem elég. Főleg nem egy cod-ban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) subaruwrc válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem akarlak elkeseríteni de olyan igazán megtuningolva az 580 quad ezt a tápot megeszi reggelire.

(#24) Cyberpunk válasza subaruwrc (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem szomorítasz el, de ez várható volt. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Jól összerakták ezeket a lapokat. A BigBang "körítése" pedig viszi a prímet mindenben, amit a megszállott tuningosok akarnak.
Beérném a GD45 tel, gondolom sokan mások is.

(#26) KAMELOT


KAMELOT
titán

Szép részletes szakmai írás! :) Ebből is látszik ,hogy totál felesleges drága lapot venni. 30 000ft megspórol az illető ,ha a GD45-ös lapot veszi abban is megy a proci 4,5GHz-t simán ja és főleg még 3960X proci sem kell mert ugyan annyit megy a 3930K is ami féláron van. Szóval aki utána jár a dolgoknak ugyan azt a teljesítményt kapja sok sok pénz megtakarításával. :)

(#2) Cyberpunk: hiába tuningolsz te 7-8GHz-ig ha nincs értelme mert hibázik a proci valamint olyan feszt adunk neki ami a VID range-n kívül esik. Egész tuningolás a határig értelmes az felett nem ér semmit.
Horror ár? ASUS P6T7 WS SuperComputer alaplap 118 000ft :) Ennél drágább lapot nem láttam. MSI Big Bang jó alaplap ,de totál felesleges.
1600W-os tápot illetően QUAD SLI??? Kérdezd meg Cshavez kollégát.
Gépében található egy Corsair AX1200 és egy Corsair HX750W-os. Terhelve 1700W körül mozog neki a fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#27) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

először is : gratula. jó cikk lett, jó látni ezt a nagy dög lapot is, remélem valami fagyos teszt is készül majd róla, mert nagyon szimpi lapocska :C

....már a fejem fogtam hogy egy ilyen klassz lapot miért kell "fegyverbe" öltöztetni. Hódolva más gyártók rövidzárlatának. Képek alapján őszintén szólva gagyinak tűnik a hűtés. Élőben sem fordult meg a helyzet. A fegyveres dizájn gáz.....

ezen hatalmasat röhögtem, viszont abszolút egyetértek.
itt vagy fasza állat lap, tele minden nyavajával, amivel a csillagot is le lehet vakarni az égről, erre forgós géppityut, meg mindenféle töltényt tesznek rá :Y ......
hogy ki volt ez a zseni, aki ezt otthon megálmodta a cuki kis pizsijében azt nem tudom, de gyanús, hogy családtagja egy másik gyártó dizájnerének :F (......vagy Rambo leszármazottja, még akár ez is lehet)
de legalább hatékony :) ha látványra nem is szép, legalább nem olvad szét a lap :C

(#28) szabi911


szabi911
csendes tag

megnéztem és elolvasgattam h mit irnak az x79 big ang larol és gyerekek én lehidaltam ursiten amit tud ez a lap sőt még youtubeon is megnéztem ááhh megse tok szólalni no komment xD
nagy UP a lapnak és 2012 legjobb alaplapja mint chipsetben mint gyártóban de még csak március van kitudja milesz még mondjuk júliusban de eddig ez a menő idáig ennél tényleg nem kell tuningosabb lap mit meg nem adnék h 1 ilyen lap a kezembe lehessen :DDD :C :R
még 1x NAGYON NAGY UP!!!!!! :C :C :R

[ Szerkesztve ]

szabi

(#29) Diablo18


Diablo18
senior tag

el mennek már ezek a....:D bitang dizájn
meg gondolom tud is valamit most csak a képeket néztem mert fáradt vagyok már

de seggek ezek :D jó hogy nem raknak rá ténylegesen 1 forgó tárasat hát ezen be xartam :D :R

(#30) toyone


toyone
őstag

Köszönöm mindenkinek.

(#7) CyDoN
Nem olyan fajta ez. :)

(#16) subaruwrc
Az Asrockon is van ;)

(#17) 04ahgy
A vízipisztoly is erős azon az oldalon, azért mondjuk ki.

(#27) Zé_Mester
Ha minden jól megy az fog következni.
Ez a fegyveres móka meg megy tovább, a Z77 lapokon is megvan, de nem tűnik fel. Ha nem hívják fel rá a figyelmem le se esik.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#31) Findzs


Findzs
addikt

a kinézete nagyon gáz ennek a lapnak :B
na de ki nézegeti ? jól menjen ez a lényeg

alapos teszt köszi :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#32) Petya1981


Petya1981
tag

Ránézek erre a lapra és megindul a nyálelválasztásom, bitnag jól néz ki :R

SZERETEM A NYUSZIFÜLET

(#33) 04ahgy válasza Petya1981 (#32) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ez aztán a két kontrasztos hozzászólás. :D Megosztja a népet a BigBang.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#34) toyone válasza 04ahgy (#33) üzenetére


toyone
őstag

:D Úgy tűnik.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#35) Petya1981


Petya1981
tag

kinek a pap kinek a papné :DDD

SZERETEM A NYUSZIFÜLET

(#36) Misály


Misály
addikt

A sok logo siman elvette a kedvem az olvasastol. Jo lenne mar az elejen ravilagitani mi is az iromany targya:)

(#37) leonejoci2


leonejoci2
tag

Azzzzta rohadt! :C

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#38) joghurt válasza Petya1981 (#35) üzenetére


joghurt
addikt

Ha engem kérdezel, én a két alaplap közül Timit kérném. :P

A tej élet, erő, egészség.

(#39) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Jó kis teszt. :)

Most már csak töltényes vs. aktív pch hűtéses X79 -es összehasonlító teszt hiányzik. :)) Engem pl. nagyon érdekel, mit ér a 22 cpu fázis a 8-hoz képest.

Don't Tread On Me

(#40) 04ahgy válasza MPowerPH (#39) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szerintem nem 22 fázis az. Majd ha toyone irányában járok elkapom a bigbanget és jól leolvasom a VRM vezérlő chip típusát. Legjobb esetben is 20+2 fázis (VCore + IMC), de szerintem az is interleavelt, azaz máris 10+1 fázisról beszélünk. A lap értékéből ez mit sem von le persze.

Összehozzunk neked RIVE vs. UD7 vs. BBXPII tesztet? :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#41) MPowerPH válasza 04ahgy (#40) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az a +2 még kevés is. Asus -nál ez ugye 8+2+2. Értékéből semmit nem von le, BCLK-ban verhetetlen.

Szerintem hasznos lenne egy 3-as teszt, ugyan azon procival és hűtéssel. :) Nézegettem pár oldalt, de ahol teszteltek a háromból legalább kettőt, ott más procit használtak. Nincs összehasonlítási alap.

Don't Tread On Me

(#42) subaruwrc válasza MPowerPH (#41) üzenetére


subaruwrc
félisten

tök nagy mákod van mert alakul valami hasonló teszt ;)

(#43) MPowerPH válasza subaruwrc (#42) üzenetére


MPowerPH
félisten

Let's go boys. :))

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#44) toyone válasza MPowerPH (#43) üzenetére


toyone
őstag

Idő kérdése...

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.