Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Szerintem ne foglalkoz vele mond,hogy oké!Odamegy viszi a KP-t és mivel nem nevezte meg h mit vinne, adsz neki egy pár zoknit vagy egy szelet kenyeret!:D:D:D:D

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

Hasonlóval volt szerencsém nemrég nekem is. Egy 3ghz-s procit hirdettem.
Így nézett ki a dolog:

-helló a proci megvan még
-helló a proci megvan még
-ez ugye pentium nem celeron
-pentium nem celeron
-ha megmarad kedden kellene

És erre már nem tudtam mit kitalálni. Hogyan tud valaki így írni? Tagolatlanul, kisbetűvel, helyesírási hibákkal tele, etc.. Utánozni alig bírtam.:DDD

(#3) MrPG8 válasza Ice!? (#2) üzenetére


MrPG8
aktív tag

:D :C
Én a suliban szoktam így írni... Például irodalom órán. Se pont se vessző se nagy betű se semmi... ;] :P

(#4) Thunderzolee válasza Ice!? (#2) üzenetére

Ez jó levelezés lehetett.. :C
Tetszik az ilyen.

Érdekes, mikor új voltam, is egyértelmű volt, h a privikbe beleírjam, miről is van szó. Másoknak ez miért nem egyértelmű? :F

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Silent77


Silent77
veterán

Engem az szokott bosszantani, ha vki még arra sem veszi a fáradságot, hogy köszönjön. :(
Pl nem rég:
-megvan még kell.
Se szevasz, se hogy micsoda, semmi. :W
Persze azóta nem írt.
Én ha valakinek írok akkor az kb így néz ki: köszönés, levél, elköszönés/köszönöm/aláírás...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6) Gergő_


Gergő_
őstag

Ha valaki nagyon hiányos leírást készít a termékhez, akkor előfordul hogy csak egy kérdést küldök és nem köszönök. Értitek ugye?
Én azt nem szeretem, ha egy nagyobb értékű hardvernek nem képesek leírni az eredetét vagy hogy miért akarják eladni. Namost ezt pü-ben nagyon könnyű kideríteni, főleg ha lazára veszed és játszod a hülyét, vagy ellenkezőleg komolyan olyan dolgot kérdezel amitől meghátrál, általában nem is válaszol.
Ti hogy vagytok ezzel?
Szerintem nem jó dolog hogy tabunak számít a hozzászólásokban érdeklődni a fenti kérdésekről.

(#7) R


R
aktív tag

ez simán spam

(#8) varsza válasza R (#7) üzenetére


varsza
tag

Sztem GTA4 kell neki is :C

(#9) MrPG8 válasza varsza (#8) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Igen... az kellett neki! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.