Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

Mi ezen az undorító?

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

hányok a saját fajtámtól...

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3) Móci


Móci
addikt

Ezeket kellene agyonütni... ilyen agyatlanságot. :W

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Lenry


Lenry
félisten

óóóbazmeg :W

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Armahun


Armahun
addikt

Ez sem másabb mint egy marhabőr cipő.
Csak nem a nálunk megszokott.
Nem jobb és nem rosszabb, csak más.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6) stangli


stangli
senior tag

ahogy elnézem a totalcaros fiúk nagyon unatkozhattak :D

(#7) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Tényleg nem undorító... A bálna cuccába ülsz bele ami x ideig ázott az óceánba és esetenként 150liter anyagot lövellt ki magából. Mindennap ilyennel találkozom. Sőt vacsorára is ez szokott lenni. Erjesztett bálnasperma + bálnaherebőr a desszert! Mindezt persze bálnapéniszből készült székekben!

(#8) cucka válasza Armahun (#5) üzenetére


cucka
addikt

Hát azért nem éppen. A bálna veszélyeztetett faj, tilos a vadászata, a szarvasmarhát ezzel szemben az ember tenyészti többek között a bőréért.

(#7) MrPG8
Miért lenne undorító? Tudod, hogy mibe töltik a kolbászt? Tudod, honnan jön a tojás? Láttál már csirketelepet, húsfeldolgozó üzemet, stb.? Csomó olyan dolgot eszünk, aminek az elkészítése nem kifejezetten vidám vagy gusztusos történet.

(#9) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Fasza kis ülés... ;]

Rip and tear

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

jó nagy f@sz lehet az is, aki ilyenbe ül... le kellene vágni az ő farkát is és a fitymájából takaros kis kabátkát lehetne készíteni mondjuk egerek részére :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) stangli válasza MrPG8 (#7) üzenetére


stangli
senior tag

Mindennap ilyennel találkozom. Sőt vacsorára is ez szokott lenni.

Egyből lenyeled, vagy nyalás khm nyelés előtt még ízlelgeted egy picit? Tudod, ahogy a jó bort szokás :D

(#13) whiz válasza MrPG8 (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

"A bálna cuccába ülsz bele ami x ideig ázott az óceánba és esetenként 150liter anyagot lövellt ki magából."

Ésssssss? A bőr az bőr, nem mindegy hol van? Ha belenézel a tükörbe fürdés után, azt mondod magadra, hogy undorító, miért kell nekem ezt hordanom, hiszen eseteként, ha nem is 150 liter anyagot, de azért csak lövell, és ha nem csavarom ki rendesen, még a gatyámba is jut pár csepp??

Egyébként cuckánál a pont. :R
Szóval gondolkodni kéne néha, nem csak feleslegesen puffogni baromságokat.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#14) MrPG8 válasza cucka (#8) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Kolbászt nem eszem... Tojásnak meg nem a héját eszem, de lehet hogy ti igen.

whiz: Gondolom te fitymából készült tálon eszed meg a saját f@rkadat.

(#15) Algieba válasza MrPG8 (#14) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nos, a tojásfehérje, ami körülveszi a nagy méretű (sárga) petesejtet, az az áttetsző, ruganyos ragacs, a tyúk petevezetékének a váladéka.

Jó étvágyat! :DDD

Szeretem az Életet. Olyan ötletes. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16) mephi666 válasza Algieba (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezen jót mosolyogtam :) egyébként ilyenekkel sem lehet elvenni a kedvem a kajától, mert elég erős a gyomrom... (egyik kedvenc disznóvágási kajám még a sült agyvelő volt... hmmm... nyami) meg ettem én már mindenféle tengeri herkentyűt is... (először épp félkészen, mert hülye haverommal fogadásból vettünk egy vegyes konzervet, amiben volt polip-kagyló-tintahal-stb, aztán karácsony előtt 2nappal leültünk a teszkó előtt felállított fa alá és ott majszoltuk 1-1 bagett kíséretében... a járókelők úgy néztek, mintha ufót láttak volna)

sok ember azért nem eszik meg valamit, mert belegondol, hogy az miből is van... pl. a fura farm című chevy chase filmben a figura begyűrt vagy 30-40 "golyót", mire mondták neki, mit is eszik :) azután kicsit rosszul lett... nővérem gyerekei meg mondjuk megeszik a tyúknak a szemét... az viszont már nekem is kicsit bizarr... én inkább maradok az agyánál :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Algieba válasza mephi666 (#16) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem sem. Imádom a nyolc tojásos piskótatekercset sárgabaracklekvárral megtöltve és porcukorral meghintve. :D

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) whiz válasza MrPG8 (#14) üzenetére


whiz
aktív tag

Nem, mert én tudok különbséget tenni értelmetlen nyálverés, meg tények között.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#19) <NewL> válasza Zolaash (#9) üzenetére


<NewL>
addikt

:O :DD

There's an app for that

(#20) blueMerle válasza Algieba (#15) üzenetére


blueMerle
veterán

Ebben a pillanatban ahogy olvastam, egy finom húsos rántotta volt elottem, nem vicc. Szeretném megkoszonni hogy hozzájárultál a diétám sikerességéhez :DD :DDD :D

(#21) mephi666 válasza blueMerle (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha tudnád mennyi sz@rt megeszel, szerintem nem foglalkoznál vele és jól esne a rántotta is :) pl. ilyen párizsi meg virsli név alatt elég durva dolgokat árulnak... sokan eszik ész nélkül és fene tudja mik vannak benne... pl. van elég gyakran olyan akciós virsli, amiből párszáz forint egy kiló (gondolhatod, mennyi és milyen húst láthatott az... a normális színhús kilója 1000huf fölött kezdődik...) volt, hogy olyan emberrel beszélgettem, aki húsfeldolgozóban dolgozott... ő mesélte, hogy általában visszavette a cég a boltoktól a rohadófélben levő párizsit meg ilyeneket, levakarták/lemosták róla a penészt és bedarálták mondjuk virslinek... innentől kezdve eszembe jut a dolog, amikor látom az olcsó virslit... :) ehhez képest a tojás szerintem egy teljesen tiszta/korrekt/étvágygerjesztő dolog...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) blueMerle válasza mephi666 (#21) üzenetére


blueMerle
veterán

Virslit nem eszem, régen iskolával voltam tanulmányi kiránduláson húsfeldolgozó üzemben, az egyik o. társam apja dolgozott ott és volt olyan jófej hogy elintézte. :) Szerintem az a 28 ember, engem beleértve aki ott volt az életben nem eszik virslit.

Próbálok minőségi cuccokat venni, kerülöm a sok E betüt és nem iszom gazdaságos narancslevet. Ennek ellenére sem vagyok naiv, tudom hogy ígyis rengeteg szemetet eszem/iszom :( Ma már ott tartunk, ha valaki igazán egészségesen akarna élni, akkor egy másik bolygóra kellene költöznie :U

(#23) Depression


Depression
veterán

A női vezetők mennyire élvezhetik, hogy egy ekkorán ülhetnek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) Tüzi válasza blueMerle (#22) üzenetére

párizsit szereted? :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.