Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) norbx


norbx
aktív tag

követem, kíváncsi vagyok mi lesz a vége

(#102) bkercso válasza Carlytoo (#98) üzenetére


bkercso
nagyúr

Enni ne egyen helyetted a rendőrség? :R Ahol ennyi B. Normann van, ott legyen az ember körültekintőbb!
Amellett ezek a csalók egyik napról a másikra, terv és tudatosság nélkül élnek, aszerint, ami épp eszükbe jut. Sok sikert a velük való kötekedéshez! Potenciálisan úgy fognak ártani neked, hogy bele se gondolnak, hogy ők is rosszul járhatnak vele. (Nemrég még az USA ex-elnöke is hasonlóan cselekedett, szóval nem kell sokat várni a B. Normannektől sem...)

Mr. Y:
Ha jól rémlik jogiismeretekből, akkor a bank nem kérheti vissza a pénzt attól, akinek "tévesen" utaltál, ha ő azt a megélhetésére már elköltötte.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#103) D1Rect válasza Tikakukac (#93) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezért kap mindenki aki ott van olyan 4-6 év letöltendőd.
De onnantól, hogy kerítésen belül van, akár le is szúrkálhatom őket.

(#104) Mr. Y válasza bkercso (#102) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek rá. Pár perccel ezelőtt jött tőlük az infó, hogy megkezdték az ügy kivizsgálását. Valamint arról is tájékoztattak, hogy ha olyan dolog van az ügyben, ami úgynevezett Banktitok-nak minősül, akkor ne várjak online intézkedést, ebben az esetben ugyanis átváltanak régimódi levelezésre, postai úton. Mondjuk valahol ez teljesen érthető.

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#105) hcl válasza Tikakukac (#96) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

++++

@Mr. Y : Banktitok ugyanúgy kiszivároghatna sima levélben is... :C

@bkercso : Na na na. OK, körültekintőbbnek kell lenni, de az államot azért tartjuk ám fent, hogy ilyen esetekben törvényesen eljárjon, és szemmel láthatólag ezt nem teszi.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#106) dabadab válasza bkercso (#102) üzenetére


dabadab
titán

Enni ne egyen helyetted a rendőrség?

Azt ne, de mondjuk a bűnüldőzést azt csinálhatna, ha már egyszer direkt azért van.

DRM is theft

(#107) Tikakukac válasza D1Rect (#103) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezért kap mindenki aki ott van olyan 4-6 év letöltendőd.

Max abban a mesében amit te írsz. Azok az emberek, akiknek ez a szakmájuk amúgy sem a lakásodban fognak felkeresni, pontosan emiatt (sem). Vagy amikor ez a fázis jön már régen nagy kulimázban vagy.

De onnantól, hogy kerítésen belül van, akár le is szúrkálhatom őket.

Aztán mész majd te is velük zuhanyozni ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#108) bkercso válasza hcl (#105) üzenetére


bkercso
nagyúr

Érthető, csak hát a realitás...
Polgárőr ismerősömnek 10 év után lett elege, amikor a rabló hátán térdelve azt az infót kapta a rendőrségtől, hogy nincs szabad járőr, miközben tőle 200m-re traffiztak.

30 akárhány % a szegénység, virágzik a munkanélküliség és a feketézés. El lehet várni mindent, de sajna az átverések zömében nincs kártérítés. :((( Szerintem se jó ez, de sajna ez van.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#109) D1Rect válasza Carlytoo (#98) üzenetére


D1Rect
félisten

A "B" megoldást el kell felejteni teljes egészében:
- aki interneten használt dolgokat vásárol, nem az akitől félni szoktak
- a haverjai sem azok
- ha van esetleg olyan ismerőse, aki még valami megmagyarázhatatlan okból nem vonult vissza a "B" megoldások üzletszerű alkalmazásától nem fog kockáztatni szaros 120eFt-ért
- egyetlen pofonért is éveket adhatnak és mindenkinek keresztbe töri az életét, aki csak ott volt és nézte ezt
- ha komolyabban megsérül(szívószálas példa) alapból megy a "maradandó fogyatékosságot okozott", de simán bele lehet szaladni az emberölési kísérletbe, mindez előre kitervelten, csoportosan

Szóval csak gratulálni tudok az ilyen ötletekhez 120eFt miatt.

(#110) D1Rect válasza Tikakukac (#107) üzenetére


D1Rect
félisten

Értém én, hogy lövésed sincs miről beszélsz, de ne osztogassunk már olyan tanácsokat, amivel a másik tönkreteheti az életét.

Arról nem is beszélve, hogy a pénzbehajtás "tiszteletdíja" 50%, de onnantól, hogy "azoknál az embereknél" van a pénzed, megint meg vagy lőve, mert holmi senkiháziaknak(neked) nem fogják odaadni a másik felét se.
Na, akkor mit csinálsz? Elmész feljelenteni őket a rendőrségen? Megvered őket?

[ Szerkesztve ]

(#111) Tikakukac válasza D1Rect (#110) üzenetére


Tikakukac
titán

Érted a nagy francokat :DDD Annyi közöd van neked az én életemhez és múltamhoz, mint nekem a tiedhez: semmi. Csak kettőnk közül te valamiért jobban tudsz helyettem is dolgokat, ami meglepő, de hát a fórumon ugye mindenki nagy jampi.

Tanácsokat pedig senki sem osztogatott, külön örülnék, hogy nem kezdenéd el hirtelen úgy beállítani amit írtam úgy, hogy ezek tanácsok lettek volna. Köszi :R

Arról nem is beszélve, hogy a pénzbehajtás "tiszteletdíja" 50%, de onnantól, hogy "azoknál az embereknél" van a pénzed, megint meg vagy lőve, mert holmi senkiháziaknak(neked) nem fogják odaadni a másik felét se.
Na, akkor mit csinálsz? Elmész feljelenteni őket a rendőrségen? Megvered őket?

Nyilván téged hasba fog akasztani az infó, hogy amúgy ez is egy "szakma", ahol a "profik" ezt nem tehetik meg, mert annak híre megy, de mivel gondolom ezt is jobban és másképp tudod hogyan megy, ezért erre is jön valami tuti válasz. Nem kell, bírd ki, hogy ne menj még lentebb.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#112) #90088192 válasza bkercso (#108) üzenetére


#90088192
törölt tag

:DDD

Ezen a polgárőr storin csak nevetni tudok, kollégának annyit kellett volna mondani a rendőr ügyintézőnek, hogy ha nem érdekel senkit sem az úgy akkor helyben megfojtja az illetőt és bedobja a trafizos kollégák autójába a holttestet, hiszen itt van 200 méterre.

Abszurditásra csak abszurditás lehet a válasz :K

(#113) bkercso válasza #90088192 (#112) üzenetére


bkercso
nagyúr

10+ évig heti szinten polgárőrködött KöKi-nél. Látott mindent is szerintem. Meg ismerték a rendőrök, nyilván.
Amúgy a rendőrség elvárta volna, hogy órákig őrizgessék az elfogottat, amíg valaki kiér.

De abban bízni, hogy helyrehozza a rendőrség a kárt, naivitás. Az egyetlen reális kimenetele, hogy elkapják és - egy darabig - nem károsít meg másokat. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#114) D1Rect válasza Tikakukac (#111) üzenetére


D1Rect
félisten

Majd ha nem a gengszteres sorozatokra alapozod a világképed rájössz, hogy a valóságban nem így mennek a dolgok.

(#115) 8th válasza Ciccuka (#72) üzenetére


8th
addikt

Miért mit kéne tenniük szerinted? Nekem is volt, hogy nem vettek át valamit. Futár ingyen visszahozta, még aznap feladtam újra és napokon belül elvitte más.

(#116) Tikakukac válasza D1Rect (#114) üzenetére


Tikakukac
titán

Mert TE majd jól megmondod hogyan mennek a dolgok a valóságban. TE jobban tudod mi és merre hogyan működik és létezik, mert TE még ismeretlen emberek helyett is jobban tudod, hogy mik és hogyan történtek velük.

Mondom, nem kötelez senki, hogy mélyebbre ásd magad, bármikor befejezheted :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#117) bullseye


bullseye
addikt

Féloff, de "Először PayPal-t akartam használni, mert azt ismerem és tudom, hogy ha baj van, Ők intézkednek."
nem annyira feltétlen és alapvető igazság.

Pár hónapja kerestem Adobe Acrobatot, találtam pár gyanúsan olcsót eBay-en, hasonló felkiáltással kipróbáltam egyet. Jópofi francia gyerek küldött egy OneDrive címet, ahol a warez változat volt (a 8.0-ból), crackkel. eBay-nek elküldtem erről a képet, kirakták a fickót, de elküldtek PP-hez a pénzemért.

PP természetesen megkérdezte a másik felet is, majd közölték, hogy nem kapom vissza a pénzem, mert amit kaptam az megegyezik az eredetivel. Mikor erre megírtam, hogy nem, közölték, hogy de az illető felajánlotta, hogy segít telepíteni, amikor ezt sem értékeltem, akkor meg ismét azt, hogy megegyező termék, szóval lezárják az ügyet. És már a nyomát is törölték a fiókomból, ha jól látom.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118) ivana válasza Tikakukac (#107) üzenetére


ivana
Ármester

A magyar törvények szerint onnantól, hogy bent vannak a kerítéseden belül és csoportosan akár őzsöréttel is megküldheted őket. Maximum a illegális fegyvertartásért csukhatnak le.

Hint: ez fordítva is érvényes, szóval szerintem az ilyen dolgokat érdemes hanyagolni. Simán lehet pisztoly a csalónknál.

[ Szerkesztve ]

(#119) #90088192 válasza ivana (#118) üzenetére


#90088192
törölt tag

Amerika erre epult, jogos onvedelem, es mindenki fel mindenkitol, szep kilatasok :(

(#120) ivana válasza #90088192 (#119) üzenetére


ivana
Ármester

Amerikában az alacsonyabb népsűrűség miatt kell is. Ott hiába hívod ki a rendőrt egy farmra lehet, hogy 1 óra mire kiér. Bár tanyákra hasonló szempontok miatt itthon is megengedném, egyből nem lopnák a trafót meg hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#121) Tikakukac válasza ivana (#118) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondom a konkrétat 3 házzal arrébbról nagyapáméknál: bácsihoz 2 gyerek betört, ablakon menekültek ki, első kiugrott, második a huszárkarddal kapott egy jó éjt puszit. Meghalt, bácsi 3 évig volt sz0patva, majd felfüggesztettet kapott, nem akarok hazudni, 2 évet talán. Gondolom nem kell bemutatni azokat a sztorikat amik a neten is elérhetőek, én nem úgy látom, hogy kerítésen belül büntetlenül lehente móresre tanítani embereket.

Kertszomszédnál olyan szintűek voltak a betörések, hogy ő nem szarozott: ott van a ház háta mögött egy rohadt nagy gödör. Kajakra ki van ásva a gödör. Megmondta: húsvéti sonkára kötözi a következőt és megy a gödörbe, hogy vele mi lesz, nem érdekli.
Az a gond, hogy tényleg a fél ország buborékban él és fel sem fogja, hogy milyen szinten vannak elkeseredve emberek egyes környékeken, mert nem kapnak segítséget és az a kevés, amit elértek is folyamatosan veszélyben van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#122) Ghoosty válasza Tikakukac (#121) üzenetére


Ghoosty
őstag

A történetből hiányzik az évszám, meg a körülmények is mások.
Nem mindegy, hogy gyerekről vagy kigyúrt emberek egy csoportjáról van szó. Nem mindegy, hogy mikor történt, mert pár éve változott, hogy mi számít önvédelemnek és mi nem.
Változás előtt mind a kettőért elítéltek volna, hiába önvédelem, de ma már csak a gyerekért ítélnének el, a csoportos felnőtt betörők lelőhetőek.

(#123) Mr. Y válasza #90088192 (#112) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Lehet, sokan ismerik a sztorit, mert elég elterjedt volt annak idején:

Öreg arra kelt éjszaka, hogy rámolják ki a garázsát. Felhítva a yardot, akik közölték, hogy nincs szabad kapacitásuk. Papó felhítva pár perc múlva megint őket, hogy ne is jöjjenek, már lelőtte őket. Persze, csak kamuzott.
Állítólag 2 perc múlva kint volt a yard és persze az öreget vitték a hűvösre, a szerv megtévesztéséért. Persze erre volt kapacitás....

But who is watching the guardians?

(#124) Tikakukac válasza Ghoosty (#122) üzenetére


Tikakukac
titán

Az évszám nem régebbi, mint 10, mert már itt tanultam Pesten és hazamenetelkor mondták a sztorit.
Ja, hogy nem mindegy :DDD Legközelebb ha a véres vizelettel megkeresett pénzemből megvásárolt gépeket próbálják elvinni a garázsból sokadjára, akkor illedelmesen megkérem a srácokat, hogy adjanak magukról leírást, hogy milyen testzsír %-uk, hány évesek, van-e valamilyen krónikus betegségük, esetleg, hogy nem-e kérnek kávét, szójatejjel ofc.

Örülök neki ha változtak a dolgok, de amit írsz egyértelműen látszik, hogy ez megint a jogfinek asztala lesz és a végén a papíron sértett kanyar nélkül besz0phatja. A realitás, ugye.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#125) Carlytoo válasza D1Rect (#114) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Látszik ,hogy ebben a témában teljesen tapasztalatlan vagy. A dolgok sokszor mennek így és mentek is. Szó sincs arról, hogy oda kell menni és bármilyen bűncselekményt elkövetni (persze erre azonnal ugranak a rend éber őrei :U :U ). Arról van szó, hogy ha van egy megfelelő háttered és hozzáállásod, akkor meg lehet próbálni kulturáltan elintézni. Megint csak nem arról van szó, hogy verőlegényeket fogadsz, akik elintézik neked.

Mindegy is, nagyon elkanyarodtunk. Én beszéltem privátban a károsulttal és a szerény tudásom szerint próbáltam neki segítséget nyújtani. Ennyit tehettem ebben az esetben, mást nem. A többiről meg csak filozofálgatunk.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#126) Carlytoo válasza bkercso (#102) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A rendőrség bűnüldözési és bűnfeltárási munkája egy kalap szart sem ér. Máshol ez sokkal jobban működik. Azért is csinálják már szervezett bűnözés formájában, mert látják, hogy a rendőrség tehetetlen. A mérleg nyelve nagyon eltolódott a "20:05-re érsz haza és a házad előtt megfognak, akkor 100.000" és a "széttrafizzuk az utakat" féle igazságszolgáltatási eljárás felé. A rendőr miért nem lövi agyon a lakásban késsel mászkáló elmebeteget?, már csak akkor, amikor a társát félholtra szúrkálja. Rettegnek a következményektől, mert semmit nem tehetnek meg ebben a nagy bürokráciában.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#127) hcl válasza bkercso (#108) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azaz, ezen kéne változtatni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#128) koko52 válasza bkercso (#108) üzenetére


koko52
veterán

A bűnüldözésből nincs bevétel, trafiból van. Egyszerű a képlet.
És a járőrnek is egyszerűbb a meleg kocsiban hokizni, mint cintányérokkal üzekedni.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#129) #90088192 válasza Mr. Y (#123) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nagypapa elástam 3 kiló füvet a kertedben.

És másnapra a kért fel volt ásva a rendőrök által.

A másik, amit írtam, az csak potencioanlisan jelenti ki az események függvényében, vagyis az ügyeletes dönti el a válaszával mi fog történni, ergo az övé a felelősség, hiszen ez a munkája.

(#130) 8th válasza Carlytoo (#126) üzenetére


8th
addikt

A rendőr srác a ruházatánál fogva összekapaszkodva dulakodott a támadóval és közben próbálta elhárítani a felé érkező szúrásokat. Mit kellett volna tennie a társának? Nekiállni vaktában lövöldözni? Ez nem az üvegtigris. :N

[ Szerkesztve ]

(#131) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Így van és ezt innen is köszönöm neked

But who is watching the guardians?

(#132) #90088192 válasza 8th (#130) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akár lehetne az is az elhangzottak alapján, már csak a lakókocsi hiányzik, meg a Római jog. A többi passzol.

A mai világot nem lehet megkülönböztetni egy vígjátéktól ami az életünkre megy de annyira abszurd, hogy csak nevetni lehet rajta.

[ Szerkesztve ]

(#133) D1Rect válasza Carlytoo (#125) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez is garázdaság.
Az ilyenek max. gyerekeknél működnek, hogy megijed attól, hogy megmondod az anyukájának.

(#134) D1Rect válasza #90088192 (#129) üzenetére


D1Rect
félisten

Múlt nyáron 2x is rárúgta a TEK az ajtót egy régi cimbimre, ott is felásták a fél kertet. :DDD

(#135) #90088192 válasza D1Rect (#134) üzenetére


#90088192
törölt tag

Csak kiderül mire is jó a rendőr, és mi érdekli igazán :C

(#136) Carlytoo válasza 8th (#130) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Bejelentették, hogy a lépcsőházban késsel mászkál egy ürge beszámíthatatlan állapotban. Távolság. Tartsanak távolságot és használják a szolgálati fegyverüket, ha arról van szó. Örkényen is hasonló volt a szituáció. Baltával őrjöngött a fickó. Megtartotta a rendőr a megfelelő távolságot és miután megpróbált támadni agyonlőtték. Ennyi.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#137) bkercso válasza Carlytoo (#136) üzenetére


bkercso
nagyúr

Azért nem ilyen egyszerű. Pl. mérlegelni kell, hogy fejbe kell-e lőni vagy elég lábon. Ha a járőr még nem ölt embert, pláne mérlegel, mert azért hiába rendőr valaki és tudja, hogy joga van hozzá, mégsem olyan könnyű elsőre - azt mondják.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#138) nemlehet válasza bkercso (#137) üzenetére


nemlehet
őstag

Csak mondom hogy ilyen nincs... Se amerikában, se itthon, se sehol. Mindig tömegközéppontra lőnek a rendőrök mert annak van a legnagyobb megállító ereje. Nem gondolkodik úgy egy fegyveres szerv, hogy hova lőjek hogy ne halljon meg. Pláne fejlövéssel nem próbálkoznak, az egy kicsi, gyors és kiszámíthatatlanul mozgó célpont a törzshöz képest.
Alapvetően ez úgy működik hogy a rendőr mérlegeli, hogy elégséges-e valami nem halálos eszköz vagy a helyzet indokolja halálos erő alkalmazását. Az éles lőfegyver minden esetben az utóbbinak számít (ha túléli tök jó), nem halálosnak meg a sokkoló, gumibot, fizikai kényszerítés (aka lebírkózás).

Statisztikailag ráadásul lábon lőni egyáltalán nem biztonságosabb mint törzsbe, ott van artéria, csont, nehéz elszorítani, ha nem is hal meg egyből jellemzően elvérzik.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#139) dabadab válasza bkercso (#137) üzenetére


dabadab
titán

Azért nem ilyen egyszerű. Pl. mérlegelni kell, hogy fejbe kell-e lőni vagy elég lábon

Tökre nem mérlegel senki sem ilyet, ráadásul a dolognak túl sok értelme se lenne, mert pl. a lépcsőházi lövöldözésnél a dolog úgy nézett ki, hogy a csaj addig lőtt, amig volt lőszer a tárban és pár méterről lőve is a fele mellément - el lehet képzelni, hogy milyen idegállapotban lehetett.

DRM is theft

(#140) Eastman válasza dabadab (#139) üzenetére


Eastman
őstag

...és pár méterről lőve is a fele mellément...

Erről az infóról van forrásod?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#141) ivana válasza nemlehet (#138) üzenetére


ivana
Ármester

Pl. egy comb artériát roncsoló lövés szinte biztosan halálos, elszorítani nem nagyon lehet, mire a kórházba jut addigra halott.

(#142) bkercso válasza nemlehet (#138) üzenetére


bkercso
nagyúr

Akkor csak félreértettem valamit. :B Nekem egy rendőr azt magyarázta egyszer, hogy pl. egy épp robbantani készülő embert csak közeli fejlövéssel érdemes megpróbálni megállítani, mert testre lőve még akár 10-20 másodpercig is mozoghat.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#143) dabadab válasza Eastman (#140) üzenetére


dabadab
titán

A Blikk írta, ami persze nem a világ legmegbízhatóbb forrása, de egyébként hihetően hangzik.

Viszont javítanom kell magam, a tíz lövés biztosan nem teli tár volt, mind az új, mind a régi rendőrpisztolyok tárja nagyobb.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#144) Eastman válasza dabadab (#143) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#145) #90088192 válasza bkercso (#142) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ne kérdezd, hogy hol láttam, valami Amcsi dokumentum filmben lehetett de nem 100%, pont erről volt szó. Hogyan kell úgy célozni, hogy az agytorzs biztos kapjon, így elernyesztve az izmokat. Valami mester lövész volt a csóka aki erről beszélt. :R

(#146) Eastman válasza #90088192 (#145) üzenetére


Eastman
őstag

Igen, igen, problémamegoldásban szakértelemben mindenképpen előttünk járnak. Valóban, sokat tesznek a bolygó túlnépesedése ellen.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#147) #90088192 válasza Eastman (#146) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ha az lenne a cél, akkor a golyókra céloznának :DD

A kislany megerdemelte, miert is szuletett a szabadsag hazajaba, ahol a fel orszag terroristanak van minositve ? :C

[ Szerkesztve ]

(#148) Rick4


Rick4
félisten

A rendőrségi feljelentésnek SEMMI köze sincs a pénzhez, felesleges hamis információkkal elátasztani ezt a weboldalt....
A rendőrségi feljelentés csak az elkövetett cselekmény törvényi megítélése szerinti büntetést (megrovás, pénzbüntetés, felfüggesztett, letöltendő börtön) vonhat maga után, de a pénzt nem adja vissza. A pénz viszaszerzésére csak és kizárólag a fizetéses megyhagyásos módszer jó, amennyiben nem mond ellent, jogerőssé válik a dolog, a fizetési meghagyást végrehajtónak adod, ő próbálkozik, ha van mit lefoglalni, vagy van fizetés, amiből lehet tiltani, akkor eredményes lehet, de ezek a mentalitású emberek jellemzően fel vannak az ilyesmire készülve. Ha ellent mondana a megérkező levélre, kb 1 év, mire eljut odáig az ügy, hogy bírásági tárgyalás lesz, és még egy év, mire ebből lehet ítélet, de az megint csak nem jelenti azt, hogy pénzt látsz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#149) hcl válasza Rick4 (#148) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha elkapják is lefoglalják a vagyonából az okozott kárt (jó sokára) és elvileg kaphatsz kártalanítást.
Na most mivel valószínűleg te vagy a 43434. sértett, még akkor sem kapsz, ha van valamije de úgysem szokott a nevükön lenni semmi.

Csak azért érdemes felnyomni, hogy ne verjen át még több embert.

Mutogatni való hater díszpinty

(#150) Eastman


Eastman
őstag

Ide-oda utalás nagyban. Gondolom, hogy az év végi prémiumáról le is mondhat aki entert nyomott. :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.