Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Bec


Bec
tag

Még egy pár szó,a hasonló kialakítású Androidot futtató órákba (véleményem szerint) minimális eltéréssel vagy ugyan azt a hardware-t rakják,mert a flash tool-al más márkák firmware-je is tökéletesen probléma mentesen futtatható.
Arra kell figyelni hogy flasheléskor a boot.img az eredeti Kospet-es maradjon. Használtam heteken át a Zeblaze Thor 5 fw-jét pl. a teljes firmware is működik de az érintő képernyő fordítva működik,a Kospet fw-ből csak a boot.img telepítése helyreteszi (ez tartalmazza az alap kernelt) a Lemfo 9 firmware is működik de fejjel lefelé jelenik meg a teljes rendszer,ezt is a boot.img helyreállítja. Eleinte (valahol olvastam hogy hibás a kernel) e miatt kezdtem próbálgatni más gyártók fw-jét ami jelentős változást nem hozott akku időben. Gyanítom hogy a sorozatgyártásnál adódik valami alkatrész hiba,vagy hibás alkatrész ami miatt nem megy "mélyalvásba".
A beépített akku 800mAh, készenléti állapotban (Airplane módban) 4%/óra fogyasztást látok ami 32mAh/óra ez szerintem rengeteg!! Éppen hogy egy napot megy,és közben semmit nem csinált.
Ma érkezett meg a csere akku,(erre is gyanakodtam hogy selejtest raktak bele) kicseréltem többet pár nap múlva tudok mondani..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.