Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thusor


Thusor
őstag

Gondolom CTO gépről van szó. Ott mindig hosszú volt a várakozás. Én is Style-ból rendeltem az Apple MBA M1 gépem 8/8-as, 16 GB ram és 1 TB SSD kivitelben. Olyan 3 hónapot biztos, hogy vártam rá. Pedig ez 2021 májusában volt, akkor még talán nem volt ennyi gazdasági és logisztikai probléma mint mostanság. De akkor se volt gyors, mivel ezeket a gépeket egyedileg gyártják le, nem halmoznak fel raktárba.

Van egy DELL Precision munkaállomásunk is melóhelyen. Arra 6 hónapot vártunk 3 évvel ezelőtt, az se volt gyors. Sajnos vannak dolgok amire várni kell.

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#2) Gdi


Gdi
senior tag

Kolléganő is most* (*~2 hete) rendelt egy M1est. (vagy a nagyobb air-t vagy a kisebb pro-t)
Lepattintották, hogy nem tudják most szállítani, és inkább törlik a rendelését.

Nembaj, lesz majd M2 :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#3) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Máshol is ez megy. Céges Dell laptop augusztusban rendelve, januárban szállítva.
Párom az Apple oldaláról rendelt tabletet, nem 3 nap ahogy az oldalukon írják, 3 hét sem volt elég.
Szóval nem biztos, hogy rosszabbul jártál sokkal. Persze bosszantó, hogy infó nincs.

Itt egy kolléga közel 1 évet várt egy átlagos Denon erősítőre.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#4) ata007


ata007
tag

HP Elitebook 2021 Junius 20-an rendelve, 2021 December 15-n szallitva. Semmi extra, mind listabol rendelve, semmi extra kivansag. Ha csak 3 honap, orulj neki. Iszonyat varakozasi idok vannak.

(#5) #72042496


#72042496
törölt tag

Nem látom, hogy ez miért az iStyle hibája. Biztosan visszautalják a pénzed, ha elállsz a rendeléstől. Sok olyan termék van, amiről senki sem tudja, hogy mikor lesz kapható. Nekem Denon Home hangszórók érkeznek "majd valamikor".

Az Apple Hungary amúgy más cég, ha nem tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#6) Gdi


Gdi
senior tag

Céges HP 835 G7-re 2021-ben kb 8 hónapot vártam. (via DKÜ)
Semmi extra nem volt benne.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#7) Hieronymus válasza #72042496 (#5) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A Denon AVR-X1700H esetében nekem röpke 9 hónap volt a kifizetés és kézhez kapás között.
Kitartottam a vásárlás mellett, nekem inkább a készülék kellett és nem a pénzem vissza.

Akkoriban nem nagyon lehetett kapni ezt az erősítőt, másfajtákat sem. A vérszívó cégek dupla áron forgalmazták. Most már kapható, de kb 60 százalékkal drágábban. (A 8K támogatás nem ér ennyi felárat,)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Én mondjuk egy tabletet rendeltem meg az előbb az iStyle-ból. Meglátom mikor jön meg.

(#9) #72042496 válasza Hieronymus (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez a bejegyzés viszont arról szól, hogy a 2-3 hónap sem oké neki.

Az erősítőt pedig nem forgalmazták dupla áron, ezt te magad is leírtad. 45% volt a különbség, de ez a te konkrét német rendelésedhez képest. Amúgy 20%-kal nőtt az itthoni listaár, a kis Denonok jórészt kaphatóak is voltak annyiért. És nem X1700H volt, hanem X1600H, egyébként stimmmel a narratíva. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Hieronymus válasza #72042496 (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Tudom, hogy te jobban tudod. :DDD
Az Amazonon volt 900 euró körüli áron, azonnali szállítással. A többi ajánlat "csak" másfélszeres áron és hosszú szállítási határidővel. Nyilván ez nem volt pálya. KB ugyan annyit várni, csak több pénzért.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) UnA válasza ata007 (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Ha nincs másik eszköz helyette, akkor persze szívás, de ha van, akkor ki lehet várni ;)

(#12) ata007 válasza UnA (#11) üzenetére


ata007
tag

Kb 1200 laptop van a cegnel. Utemterv szerint csereljuk, megadott ido utan. Elhasznalodas, kopas, egyebb problemak. A kollegak is tudjak az utemtervet, es heti szinten kerdezik, mikor csereljuk mar (raadasul megvehetik a regi eszkozeiket ... ). Kicsit frusztralo a helyzet.

(#13) Geller72


Geller72
veterán

Csak egy apró észrevétel. Én alapesetben ha bármit rendelek, ELŐTTE megkérdezem a forgalmazót, hogy VAN E NEKI készleten. És ha azt mondja hogy nincs, akkor megyek tovább. Nem mellesleg mintha lehetne utólag is fizetni az ájstilben, de lehet hogy rosszul emlékszem. A lényegen, hogy előre érdeklődni kell - nem változtat. ;).

(#14) ivana válasza UnA (#11) üzenetére


ivana
Ármester

Céges laptopoknál ahol az állomány fele már nagyon a végét járja a csere idejére ez nem biztos, hogy szerencsés.

(#15) GreatL


GreatL
őstag

Biztosan nem ér ide 3 nap alatt. A röhej pontos "jé". Nem az iStyle a hibás. Ilyen időket élünk.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#16) sztanozs


sztanozs
veterán

Új autóra mostanában már 60-90 hét szállítást vállalnak, ráadásul már árgarancia sincs... ez van.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.